|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 ja też nie wiem czemu piszesz, że ktokolwiek gra go po 1,3. ja widziałem kursy od 1,8 do ponad 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny:
debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac
numer 661954803 podesle ktos jakies smsy zaraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Aspelin/Hanley-De Bakker/Haase a grają z Bolkiem i Seppim? why?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Shvedova koncz i kolejny rewelacyjny dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny:
debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac
numer 661954803
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie Machado - Andreev over 21.5 Chela  Ferrero  Berdych  Widac, że nie ogladales meczu z Federerem na AO.  ogladalem pewnie ze ogladalem  ale tutaj nie Australia tylko Brazylia i mączka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
Shvedova koncz i kolejny rewelacyjny dzień panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny: debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac numer 661954803 dasz rade podeslac jakies smsy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 5,236 |
Aspelin/Hanley-De Bakker/Haase a grają z Bolkiem i Seppim? why? panowie potrzebuje jakies smsy z meczow teniska bo zaraz wychodze do pracy bede bardzo wdzieczny: debel llodra/ram , dementieva , shvedova , bozoljac numer 661954803 dasz rade poedlas bede wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie Machado - Andreev over 21.5 Chela  Ferrero  Berdych  Widac, że nie ogladales meczu z Federerem na AO.  ogladalem pewnie ze ogladalem  ale tutaj nie Australia tylko Brazylia i mączka  No skoro oglądałeś i twierdzisz, że jest bez formy... to gratuluje. A, że mączka to tym lepiej dla Igora. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 ja też nie wiem czemu piszesz, że ktokolwiek gra go po 1,3. ja widziałem kursy od 1,8 do ponad 2. yyy mecz Andreev - Rui Machado??? serio bylo gdzies 1.8 na andreeva jezeli tak to gdzie bo wszedzie widze ze kursy oscyluja 1.3 - 1.4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
nie wiem czemu wszyscy graja tak namietnie Andreeva przeciez to jest rusek po kursie 1.3 szkoda sie denerwowac... Rui to nie jest chlopiec do bicia a to ze Rosjanin pokonal wlocha to dla mnie zaden argument bo od poczatku sezonu jest bardzo slabej formie Machado - Andreev over 21.5 Chela  Ferrero  Berdych  Widac, że nie ogladales meczu z Federerem na AO.  ogladalem pewnie ze ogladalem  ale tutaj nie Australia tylko Brazylia i mączka  No skoro oglądałeś i twierdzisz, że jest bez formy... to gratuluje. A, że mączka to tym lepiej dla Igora.  ale prosze pokaz mi gdzie ja napisalem ze jest bez formy ?  poprostu uwazam ze ten mecz bedzie bardziej wyronany niz szybkie 2-0 dlatego over 21.5 i bardzo mozliwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
oczywiscie chodzilo mi o slaba forme Potito a nie Andreeva 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Igor peffa dnia ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773 |
Teraz rozumiem, ale napisałeś co innego. Kursy 1,8 są na 2:0, przecież nie na czysty win. A kto ma racje zweryikuje kort, nie ma się co sprzeczać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
jak Ojro zagra Adrejewa to można go powoli sprzedawać, lejować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Yaroslava łam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
Teraz rozumiem, ale napisałeś co innego. Kursy 1,8 są na 2:0, przecież nie na czysty win. A kto ma racje zweryikuje kort, nie ma się co sprzeczać. tez tak uwazam  wlasnie mialem to napisac ze kort zweryfikuje  pozdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jak Ojro zagra Adrejewa to można go powoli sprzedawać, lejować  proponuje abyscie juz zaczeli  obym nie musial jutro ladowac kont u bukow Igorze Andreejevie... po chwale, po utracone zaufanie, po pocalunek Kiri  na pełnejjjj kurrr...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Shavedova po wygrana  co sadzicie o Pennetta Flavia z Kleybanova?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Yaroslava łam  nic dodac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|