|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
czaki to serwis ma zajebisty ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ładnie Tamirka , tylko serwis utrzymaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Tanasugarn 8/8 przy podaniu Chaki. Całkiem sympatycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79 |
Soda Denko Lucie Flavia @3.50 Jakieś sprzeciwy?  Sprzeciw do Sody  Po takim kursie chyba nie opłacalna inwestycja, przynajmniej jak dla mnie. Ja tu pobrałem żabcie po 3,00 kiedy wczoraj jeszcze 3,8 mozna bylo złapac. Sam chciałem grać handi na Benka ale wczoraj śledził na live jego mecz z Berrerem i niebezpiecznie słabo serwował (tak przynajmniej wynikało z cyferek). Po wydarzeniu "Soda reaktywacja" tj zmianie trenera i poprawie stylu gry Robin leje go regularnie poza tym staty w hali ma zdecydowanie lepsze. Spróbuję jednak Sodę  Wyrażenie "po takim kursie" jakoś zawsze mnie irytowało. Gdyby było 1.6 miałby większe szanse wygrać?  Irytowało czy irytuje bo zwyczajnie nie rozumiesz że to wszystko to jest czysta matematyka a raczej statystyka i zawsze liczy się stosunek wartości kursu do prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Irytowało czy irytuje bo zwyczajnie nie rozumiesz że to wszystko to jest czysta matematyka a raczej statystyka i zawsze liczy się stosunek wartości kursu do prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia. Rozumiem to doskonale, zaraz pewnie napiszesz mi jeszcze, że granie ako to czysta głupota bo kurs jest niewspółmierny do ryzyka, gdyż za każdy pojedynczy bukmacher pobiera prowizję. Skoro to czysta matematyka to jak rozumiem oglądając mecze lub nie, wyniki grania są takie same i typowanie to jedynie odnoszenie się do kursów, które narzuca bukmacher, które wystawia u niego człowiek, który również może się mylić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Tamira git 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
http://sport.onet.pl/pilka-reczna/lm-mistrzowi-polski-grozi-wykluczenie,1,3176165,wiadomosc.html Brawo Tusk-półmózg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
tak w sumie jak któraś z zawodniczek przesadzi z uderzeniem to piłki automatycznie leca do morza---
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
tanasugarn bedzie latwiej niz ktokolwiek przypuszczal , szkoda mi czaki tak fajnie pogrywala z 2 lata temu jeszcze aaach ten serwis , jak Ty kobieto doszlas do tej rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Peło Peło Peło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055 |
witam  podal by ktos jakis live wynik do przysieznego?bo wczoraj byl na bet365 a dzis nie widze go tam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79 |
Irytowało czy irytuje bo zwyczajnie nie rozumiesz że to wszystko to jest czysta matematyka a raczej statystyka i zawsze liczy się stosunek wartości kursu do prawdopodobieństwa wystąpienia zdarzenia. Rozumiem to doskonale, zaraz pewnie napiszesz mi jeszcze, że granie ako to czysta głupota bo kurs jest niewspółmierny do ryzyka, gdyż za każdy pojedynczy bukmacher pobiera prowizję. Skoro to czysta matematyka to jak rozumiem oglądając mecze lub nie, wyniki grania są takie same i typowanie to jedynie odnoszenie się do kursów, które narzuca bukmacher, które wystawia u niego człowiek, który również może się mylić? No sorry ale jeśli twierdzisz że nie ma różnicy czy grasz zdarzenie po kursie 1.3 czy 1.6 to nie mów że rozumiesz bo zwyczajnie mijasz się z prawdą
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
muuuler + safarzowa  troche przycieli mi kursy ale nadal warte ryzyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Tamirka  Sesil łam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
ten pierwszy mega izzi dla tanasugarn--oby drugi był podobny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,055 |
muuuler + safarzowa  troche przycieli mi kursy ale nadal warte ryzyka masz moze live do przysieznego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 856 |
no tanasugarn nie daj się rozbrykać rosjance
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
warto poleciec konkretnie na tanasugarn mecz w tej chwili ? 1,16 zaraz bedzie spadac... ale nie lubie walic za wiecej jak nie widze relacji...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|