Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21
kubi20 #3633603 20/01/2010 07:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
oczywiscie, ze jak stawiam cos live to wynik sprawdzam w jakims niezaleznym zrodle lub ogladam ten mecz w tv badz na streamach, koledze polecam to samo moze te 300 zeta go tego nauczy

Bonus: Unibet
yaaho #3640505 23/01/2010 01:47
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1
Gralem na roznych bukach i betsafe jako drugi mnie zawiodl. Na poczatku denerwowaly mnie takie drobnostki, ze powiedzmy - mialem 60zl, postawilem 10, a nagle mi wykazuje stan konta 40zl. Dopiero jak sie od nowa zalogowalem to mialem 50. To w sumie pierdoly. Najbardziej mnie wkurzyl zaklad LIVE. Ostatnio hansa rostock grala z arminia bielefeld. W 80 minucie wyswietlany byl wynik 0:2 dla arminii. Postawilem sobie z nudow 60zl ze wygraja, a kurs byl 1,1zl. Nagle sie okazuje ze koncowy wynik meczu to 1:1. Pisze do nich maila, a oni mi na to ze w regulaminie maja ze nie ponosza odpowiedzialnosci za wyniki i czas gry przy zakladach LIVE i kasy mi nie zwroca za wprowadzenie w blad. Jest to dla mnie jednoznaczne z checia oszustwa, poniewaz powinni zwrocic kase. Skoro nie potrafia aktualizowac wynikow to nie powinni prowadzic zakladow LIVE. Nigdy sie nie spotkalem z takim czyms na innych bukach a gram pare lat. Poza tym przelew24 trwal 15 zanim transakcja zostala wykonana. w betwayu gram rownolegle i mialem po 5sekundach pieniadze. zawiedziony jestem

siwus172 #3640723 23/01/2010 03:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
betsafe ma fajne limity na piłkę nożną np. 2 zł ;]]]]] dla mnie najgorszy bukmacher jaki spotkałem w sieci. w życiu tam już nie wpłacę ani złotówki.

trypek #3651716 27/01/2010 00:11
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Ile idzie pierwsza wyplata z Betsafe na konto w banku? Rozumiem ze maja konto w polskim banku?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
2-3 dni

Mindman #3658776 30/01/2010 03:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jak ktos nie ma na zapałki to:

[Linked Image from betsafe.com]

yaaho #3694816 14/02/2010 05:15
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Jak to jest w kolejnymi wypłatami z betsafe w miesiącu?
w wariancie na konto bankowe.

kolejne wypłaty są płatne czy darmowe? pobierana od tego jest jakaś prowizja?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Jeśli waluta banku taka sama jak w betsafe to nie ma prowizji i wszystkie są darmowe, jeśli się nie mylę.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 492
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492
Po jakim czasie dopisuja bonus od depozytu?

messo #3717321 23/02/2010 23:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Powinno być w ciągu 1 dnia od wysłania im maila.

Zapraszam do rejestracji w firmie: 5zł za darmo od mecz.pl [recruiter.betsafe.com]

Otrzymasz 5zł na przetestowanie wszystkiego, do tego będzie Cię obowiązywał bonus 100% do 100zł od pierwszej wpłaty. toast

Jeśli chodzi o program The Recruiter i Porsche do wygrania - jeśli go zdobędziemy to zostało już uzgodnione z przedstawicielem firmy, że nie ja go dostanę tylko zostanie on przeznaczony na konkurs dla użytkowników naszego forum. piwo

Conrad #3717324 23/02/2010 23:48
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Conrad toast aplauz grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by adomaitis
Conrad toast aplauz grin

Dodam jeszcze, że wszelkie nagrody (nie tylko tę największą) przeznaczymy na konkurs(y) na forum. Poinformowaliśmy już Betsafe, że wszystko przekażemy dalej dla userów... toast

Conrad #3719866 24/02/2010 23:38
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
dzieki smile

cobra #3720047 25/02/2010 01:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Widzieliscie warunki tego "bonusu" ? laugh

Przepisy i Warunki Bonusu
Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej 25 razy w naszym serwisie bukmacherskim z minimalnym kursem jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,50, zanim będzie nim można dowolnie dysponować.


Nie da sie tam pograc za wieksza kase, limity, limiciki grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dokładnie, buk dla osób lubiących się pobawić za kilka złotych.

_Korver_ #3720646 25/02/2010 04:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
A limity: po 3-4 wygranych kuponach za ok. 500zł limity na ok. 100zł, pozniej po kilku wygranych za te 100zł limity na 20zł (To juz podchodzi pod Interwetten laugh , ze juz nie ma sensu grac.
Sprawdzone przeze mnie i 2 znajomych.
A szkoda, bo oferta dobra, support szybko odpowiada, kurs czesto najwyzsze na rozne zdarzenia.
No, ale buk tylko na chwilke.

agr1 #3721304 25/02/2010 06:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja to sprawdziłem na kontach wszystkich znajomych. laugh

Góra kilka 'grubszych'* kuponów i limity, ale i tak są lepsi od interwetten, które limituje do stawki 0.00. W betsafe nawet na zajechanym koncie po kilka zł pograć można. crazy

* <1000zł...

_Korver_ #3722251 25/02/2010 22:02
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Zabrakło im 5-złotówek?,cos nie działa ten link

forty #3722370 25/02/2010 23:20
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Originally Posted by forty
Zabrakło im 5-złotówek?,cos nie działa ten link

juz działa

forty #3728882 28/02/2010 22:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
widać gdzieś ile jeszcze zostało obrotu czy sam mam se liczyć?

Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, betowiec, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,029 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1