|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
oczywiscie, ze jak stawiam cos live to wynik sprawdzam w jakims niezaleznym zrodle lub ogladam ten mecz w tv badz na streamach, koledze polecam to samo moze te 300 zeta go tego nauczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1 |
Gralem na roznych bukach i betsafe jako drugi mnie zawiodl. Na poczatku denerwowaly mnie takie drobnostki, ze powiedzmy - mialem 60zl, postawilem 10, a nagle mi wykazuje stan konta 40zl. Dopiero jak sie od nowa zalogowalem to mialem 50. To w sumie pierdoly. Najbardziej mnie wkurzyl zaklad LIVE. Ostatnio hansa rostock grala z arminia bielefeld. W 80 minucie wyswietlany byl wynik 0:2 dla arminii. Postawilem sobie z nudow 60zl ze wygraja, a kurs byl 1,1zl. Nagle sie okazuje ze koncowy wynik meczu to 1:1. Pisze do nich maila, a oni mi na to ze w regulaminie maja ze nie ponosza odpowiedzialnosci za wyniki i czas gry przy zakladach LIVE i kasy mi nie zwroca za wprowadzenie w blad. Jest to dla mnie jednoznaczne z checia oszustwa, poniewaz powinni zwrocic kase. Skoro nie potrafia aktualizowac wynikow to nie powinni prowadzic zakladow LIVE. Nigdy sie nie spotkalem z takim czyms na innych bukach a gram pare lat. Poza tym przelew24 trwal 15 zanim transakcja zostala wykonana. w betwayu gram rownolegle i mialem po 5sekundach pieniadze. zawiedziony jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
betsafe ma fajne limity na piłkę nożną np. 2 zł ;]]]]] dla mnie najgorszy bukmacher jaki spotkałem w sieci. w życiu tam już nie wpłacę ani złotówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Ile idzie pierwsza wyplata z Betsafe na konto w banku? Rozumiem ze maja konto w polskim banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak ktos nie ma na zapałki to: ![[Linked Image from betsafe.com]](https://www.betsafe.com/images/facebook_odds.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Jak to jest w kolejnymi wypłatami z betsafe w miesiącu? w wariancie na konto bankowe.
kolejne wypłaty są płatne czy darmowe? pobierana od tego jest jakaś prowizja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Jeśli waluta banku taka sama jak w betsafe to nie ma prowizji i wszystkie są darmowe, jeśli się nie mylę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2009
Posty: 492 |
Po jakim czasie dopisuja bonus od depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Powinno być w ciągu 1 dnia od wysłania im maila. Zapraszam do rejestracji w firmie: 5zł za darmo od mecz.pl [ recruiter.betsafe.com] Otrzymasz 5zł na przetestowanie wszystkiego, do tego będzie Cię obowiązywał bonus 100% do 100zł od pierwszej wpłaty.  Jeśli chodzi o program The Recruiter i Porsche do wygrania - jeśli go zdobędziemy to zostało już uzgodnione z przedstawicielem firmy, że nie ja go dostanę tylko zostanie on przeznaczony na konkurs dla użytkowników naszego forum. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dodam jeszcze, że wszelkie nagrody (nie tylko tę największą) przeznaczymy na konkurs(y) na forum. Poinformowaliśmy już Betsafe, że wszystko przekażemy dalej dla userów... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Widzieliscie warunki tego "bonusu" ?  Przepisy i Warunki Bonusu Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej 25 razy w naszym serwisie bukmacherskim z minimalnym kursem jednego zdarzenia na kuponie wynoszącym 1,50, zanim będzie nim można dowolnie dysponować. Nie da sie tam pograc za wieksza kase, limity, limiciki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dokładnie, buk dla osób lubiących się pobawić za kilka złotych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
A limity: po 3-4 wygranych kuponach za ok. 500zł limity na ok. 100zł, pozniej po kilku wygranych za te 100zł limity na 20zł (To juz podchodzi pod Interwetten  , ze juz nie ma sensu grac. Sprawdzone przeze mnie i 2 znajomych. A szkoda, bo oferta dobra, support szybko odpowiada, kurs czesto najwyzsze na rozne zdarzenia. No, ale buk tylko na chwilke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja to sprawdziłem na kontach wszystkich znajomych.  Góra kilka 'grubszych'* kuponów i limity, ale i tak są lepsi od interwetten, które limituje do stawki 0.00. W betsafe nawet na zajechanym koncie po kilka zł pograć można. * <1000zł...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Zabrakło im 5-złotówek?,cos nie działa ten link
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Zabrakło im 5-złotówek?,cos nie działa ten link juz działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
widać gdzieś ile jeszcze zostało obrotu czy sam mam se liczyć?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|