|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nowy temat o Expekt.com - poprzedni przekroczył 200 postów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Co ten Expekt kombinuje:
Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.
Dziwne raz tego komunikatu nie ma a przy niektorych zadarzeniach jest. Bronia sie jak moga! I choc zawarlem zakald do konca nie wiem czy zostanie zaakceptowany!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Co ten Expekt kombinuje:
Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.
Dziwne raz tego komunikatu nie ma a przy niektorych zadarzeniach jest. Bronia sie jak moga! I choc zawarlem zakald do konca nie wiem czy zostanie zaakceptowany!!![/qb] To było od zawsze. Najczesciej szybko przychodzi mejl z akceptacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Centrebet też działa w podobny sposób. Akceptacja zakładu może trwać od kilku sekund do kilku minut i zawsze czekam na nie by móc wydrukować sobie kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Centrebet też działa w podobny sposób. Akceptacja zakładu może trwać od kilku sekund do kilku minut i zawsze czekam na nie by móc wydrukować sobie kupon.[/qb] Podobnie Globet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
Dotychczas zasilałem swoje konto w expekcie wpłatami via kredytbank, zawsze zabierało mi to dużo czasu i trochę więcej nerwów. Przeczytałem teraz o możliwości wpłat via PKO BP. Stąd moje pytania: jak to się w tym banku robi? należy podać numer konta z kredytbanku? co z tym eliksirem? i ile to trwa? z góry dzięki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał doktor006: [qb]Dotychczas zasilałem swoje konto w expekcie wpłatami via kredytbank, zawsze zabierało mi to dużo czasu i trochę więcej nerwów. Przeczytałem teraz o możliwości wpłat via PKO BP. Stąd moje pytania: jak to się w tym banku robi? należy podać numer konta z kredytbanku? co z tym eliksirem? i ile to trwa? z góry dzięki za odp.[/qb] Latwiej jest chyba robic wplaty przez internet. Kredyt Bank daje taka mozliwosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
Może i łatwiej Ufo, ale ja nie mam zamiaru zakładać sobie ekstrakonta 24 w kredytbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ufek tylko ze nie kazdy kupon na mim koncie wymaga akceptacji. Nie wiem na jakiej zasadzie to dziala. doktor006 idziesz do banku bierzesz polecenie przelewu i wypelniasz co tam pisze. Tu masz WZOR [ bets.glt.pl] jak to zrobic. Oplata wynosi aktualnie w PKo 5 zł i jesli zalapiesz sie na na popoludniowa sesje elixiru to bedziesz mial kase po 18 na koncie. Innaczej w kolejnym dniu rano. Jesli szkoda ci 5 zł na oplate to tym samym sposobem mozesz zrobic to na poczcie - tam oplata 3 zł - tylko idzie do 3ch dni. TERAZ jescze kilka slow o dodatkowych wygranych w Expekcie z okazji MS. Co dnia spogladam czy to nie ja jestem tym sczesliwcem ktory zdobyl te 100zł. I co dzien nie znajduje swojego nazwiska. Ale jena rzecz chodzi mi po glowie i juz chyba wiem czemu ni jestem szczeslicem ktoremu dane jest to 100zł. Mianowicie zawsze znajduje sie na stroni glownej formulka: Nagrodę w wysokości 100 złotych, za wskazanie zwycięzcy w spotkaniu Portugalia - Polska, otrzymuje Krzysztof K. z Chorzowa. (info z dn. 11.VI z Expekt.com/pol) No wlasnie i tu lezy problem. Ja satwiam glownie na strzelcow na MS, nieraz U/o, innym razem jescze cos innego. I kurde nigdy nie widzialem aby ktos wygral te 100zł kto stawial na inna forme zakladow niz pojedynek druzyn. Moze doczekam sie info Ze nagrode za wskazanie Pierwszego strzelca otrzymal Jan K. z Wawy? Albo za wskazanie Overa w meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Mysle ze sa mozliwe 3 odp. na twoje watpliwosci Szakal: 1.Tak jak twierdzisz przyznaja te nagrode jedynie osbie ktora typuje dokladny wynik meczu. 2.Expekt wybiera sobie sposrod meczy danego dnia jeden i losuje zwyciezce sposrod osob, ktore wytypowaly poprawnie ten mecz. 3.Jest im wszystko jedno, a prawidlowosc, ze nagrody otrzymuja osoby typujace wynik jest spowodowana proporcjonalna przewaga zakladow typu 1X2 nad pozostalymi, jak O/U czy inne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Szakal: Ufek tylko ze nie kazdy kupon na mim koncie wymaga akceptacji. Nie wiem na jakiej zasadzie to dziala. Maja niskie limity na sporty amerykanskie i tam juz od kilkudziesieciu Euro mozna spotkac sie z tym spotkac. Tenis juz duzo wiecej, a np. curling obstawilem ponad 2tys i nic nie przyszlo. Zalezy w czym czuja sie mocni. To chyba oczywiste...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Jackal, ja juz wygralem 100 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
U mnie nie bylo napisane za jaki mecz... trzymam teraz kciuki za Was, moze komus uda sie wciagnac 500zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb]U mnie nie bylo napisane za jaki mecz... [/qb] A grales 1x2 czy cos z niestandartowych zdarzen?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Kto mi powie jak w expekcie mozna wyslac zaklad systemowy chodzi mi o 2z10 nie moge nigdzie tego zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28 |
przy umieszczaniu kuponu mozesz wybrac rodzaj systemu. no i musisz wybrac przynajmniej 3 zdarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
pozdrawiam Molderek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]A grales 1x2 czy cos z niestandartowych zdarzen?[/qb] Gralem na remisy i czas padniecia bramki+w ktorej polowie padnie wiecej goli. Nie bylo napisane za co dostalem, wiec nie moge powiedziec czy to byly zaklady "inne" czy akumulatory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Oryginalnie wysłał legias: [qb]Kto mi powie jak w expekcie mozna wyslac zaklad systemowy chodzi mi o 2z10 nie moge nigdzie tego zrobic[/qb] W Expekcie nie mozna zagrac kuponu systemowego 2z10. Gorna granica to Xz8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jescze raz powraca sprawa konkursu:
"Podczas trwania całego mundialu, będziemy wyłaniać codziennie zwycięzcę, spośród typujących mecze MŚ."
Od kilku dni chyba wstrzymali swoj konkursik w ktorym honoruja poprawne typy MŚ kwota 100zł. A szkoda, ale mam nadzieje na te 500zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Albo jest inna mozliwosc nikt nie zalozyl kuponu na min.10zł i kupon nie byl trafiony dlatego nie ma codziennie nowych zwyciezcow. Ale jednak sprawdzilem historie konta i zauwazylem ze jest kilka trafionych kuponow. Wiec kto kogo robi w jajo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jednak forum czyni cuda. Wystarczylo powidziec a juz jest nowy zwyciezca na stronie. No ale zaraz zaraz ostatnim zwyciezca byl pan z ktory wytypowal mecz Portugalia - Polska w dn 10 VI. A na stronie odrazu po tym info pojawilo sie ze za poprawny wynik z dn. 13 Argentyna - Szwecja 100zł otrzymuje jakis Jasiu. Gdzie sa nagdrody za 11,12 VI? Nie ma! Znikly!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja niestety zawsze bylem sceptycznie nastawiony do tych "promocji" expektu, ciagle cos nie dziala jak trzeba, brak jasnych i konkretnych regul itp uchybienia powoduja, ze nie ma sensu brac w nich udzialu - bo i tak ewentualne nagrody dostana rowniejsi, a nie my, szaraczki. tak wiec Szakalu, ja nie licze na jakakolwiek nagrode i ty chyba tez nie masz co liczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
inna sprawa, ze stronka expektu po zmianie wygladu (i pewnie po poprawieniu oprogramowania) zaczela chodzic prawie dobrze. jeszcze sie zdarza, ze baza sie wylozy, albo podobne sprawy, ale strona juz sie laduje raczej ok. i nigdy nie wierzylem w pokretne tlumaczenia expektu ze winna nieprawidlowego dzialania strony jest siec seabone (ktora jest po drodze pomiedzy siecia tpsa a serwerem expektu). wystarczy przeciez prosty program ping czy tracert by wykluczyc zle dzialanie sieci. ale stara zasada jak zwykle sie sprawdzala - to nie my, to oni sa winni...
pozdrawiam i zycze powodzenia -=arth=-
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|