Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#36953 09/06/2002 16:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nowy temat o Expekt.com - poprzedni przekroczył 200 postów.

Bonus: Unibet
#36954 09/06/2002 17:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Co ten Expekt kombinuje:

Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.

Dziwne raz tego komunikatu nie ma a przy niektorych zadarzeniach jest. Bronia sie jak moga! I choc zawarlem zakald do konca nie wiem czy zostanie zaakceptowany!!!

#36955 09/06/2002 21:03
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Co ten Expekt kombinuje:

Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu.

Dziwne raz tego komunikatu nie ma a przy niektorych zadarzeniach jest. Bronia sie jak moga! I choc zawarlem zakald do konca nie wiem czy zostanie zaakceptowany!!![/qb]
To było od zawsze. Najczesciej szybko przychodzi mejl z akceptacja.

#36956 09/06/2002 21:28
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Centrebet też działa w podobny sposób. Akceptacja zakładu może trwać od kilku sekund do kilku minut i zawsze czekam na nie by móc wydrukować sobie kupon.

#36957 09/06/2002 21:36
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Centrebet też działa w podobny sposób. Akceptacja zakładu może trwać od kilku sekund do kilku minut i zawsze czekam na nie by móc wydrukować sobie kupon.[/qb]
Podobnie Globet.

#36958 10/06/2002 01:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
Dotychczas zasilałem swoje konto w expekcie wpłatami via kredytbank, zawsze zabierało mi to dużo czasu i trochę więcej nerwów. Przeczytałem teraz o możliwości wpłat via PKO BP. Stąd moje pytania: jak to się w tym banku robi? należy podać numer konta z kredytbanku? co z tym eliksirem? i ile to trwa?
z góry dzięki za odp.

#36959 10/06/2002 04:07
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał doktor006:
[qb]Dotychczas zasilałem swoje konto w expekcie wpłatami via kredytbank, zawsze zabierało mi to dużo czasu i trochę więcej nerwów. Przeczytałem teraz o możliwości wpłat via PKO BP. Stąd moje pytania: jak to się w tym banku robi? należy podać numer konta z kredytbanku? co z tym eliksirem? i ile to trwa?
z góry dzięki za odp.[/qb]
Latwiej jest chyba robic wplaty przez internet. Kredyt Bank daje taka mozliwosc.

#36960 10/06/2002 12:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
Może i łatwiej Ufo, ale ja nie mam zamiaru zakładać sobie ekstrakonta 24 w kredytbanku.

#36961 11/06/2002 16:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ufek tylko ze nie kazdy kupon na mim koncie wymaga akceptacji. Nie wiem na jakiej zasadzie to dziala.

doktor006 idziesz do banku bierzesz polecenie przelewu i wypelniasz co tam pisze. Tu masz WZOR [bets.glt.pl] jak to zrobic. Oplata wynosi aktualnie w PKo 5 zł i jesli zalapiesz sie na na popoludniowa sesje elixiru to bedziesz mial kase po 18 na koncie. Innaczej w kolejnym dniu rano.

Jesli szkoda ci 5 zł na oplate to tym samym sposobem mozesz zrobic to na poczcie - tam oplata 3 zł - tylko idzie do 3ch dni.

TERAZ jescze kilka slow o dodatkowych wygranych w Expekcie z okazji MS.

Co dnia spogladam czy to nie ja jestem tym sczesliwcem ktory zdobyl te 100zł. I co dzien nie znajduje swojego nazwiska. Ale jena rzecz chodzi mi po glowie i juz chyba wiem czemu ni jestem szczeslicem ktoremu dane jest to 100zł. Mianowicie zawsze znajduje sie na stroni glownej formulka:

Nagrodę w wysokości 100 złotych, za wskazanie zwycięzcy w spotkaniu Portugalia - Polska, otrzymuje Krzysztof K. z Chorzowa. (info z dn. 11.VI z Expekt.com/pol)

No wlasnie i tu lezy problem. Ja satwiam glownie na strzelcow na MS, nieraz U/o, innym razem jescze cos innego. I kurde nigdy nie widzialem aby ktos wygral te 100zł kto stawial na inna forme zakladow niz pojedynek druzyn.

Moze doczekam sie info Ze nagrode za wskazanie Pierwszego strzelca otrzymal Jan K. z Wawy? Albo za wskazanie Overa w meczu...

#36962 11/06/2002 16:50
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Mysle ze sa mozliwe 3 odp. na twoje watpliwosci Szakal:
1.Tak jak twierdzisz przyznaja te nagrode jedynie osbie ktora typuje dokladny wynik meczu.
2.Expekt wybiera sobie sposrod meczy danego dnia jeden i losuje zwyciezce sposrod osob, ktore wytypowaly poprawnie ten mecz.
3.Jest im wszystko jedno, a prawidlowosc, ze nagrody otrzymuja osoby typujace wynik jest spowodowana proporcjonalna przewaga zakladow typu 1X2 nad pozostalymi, jak O/U czy inne.

#36963 11/06/2002 17:03
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
Ufek tylko ze nie kazdy kupon na mim koncie wymaga akceptacji. Nie wiem na jakiej zasadzie to dziala.
Maja niskie limity na sporty amerykanskie i tam juz od kilkudziesieciu Euro mozna spotkac sie z tym spotkac. Tenis juz duzo wiecej, a np. curling obstawilem ponad 2tys i nic nie przyszlo. Zalezy w czym czuja sie mocni. To chyba oczywiste...

#36964 11/06/2002 20:26
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Jackal, ja juz wygralem 100 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

U mnie nie bylo napisane za jaki mecz... trzymam teraz kciuki za Was, moze komus uda sie wciagnac 500zl?

#36965 11/06/2002 23:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]U mnie nie bylo napisane za jaki mecz... [/qb]
A grales 1x2 czy cos z niestandartowych zdarzen?

#36966 11/06/2002 23:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Kto mi powie jak w expekcie mozna wyslac zaklad systemowy
chodzi mi o 2z10
nie moge nigdzie tego zrobic

#36967 12/06/2002 03:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 28
przy umieszczaniu kuponu mozesz wybrac rodzaj systemu. no i musisz wybrac przynajmniej 3 zdarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

pozdrawiam
Molderek

#36968 12/06/2002 03:46
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]A grales 1x2 czy cos z niestandartowych zdarzen?[/qb]
Gralem na remisy i czas padniecia bramki+w ktorej polowie padnie wiecej goli. Nie bylo napisane za co dostalem, wiec nie moge powiedziec czy to byly zaklady "inne" czy akumulatory.

#36969 12/06/2002 14:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał legias:
[qb]Kto mi powie jak w expekcie mozna wyslac zaklad systemowy
chodzi mi o 2z10
nie moge nigdzie tego zrobic[/qb]
W Expekcie nie mozna zagrac kuponu systemowego 2z10. Gorna granica to Xz8.

#36970 13/06/2002 19:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jescze raz powraca sprawa konkursu:

"Podczas trwania całego mundialu, będziemy wyłaniać codziennie zwycięzcę, spośród typujących mecze MŚ."

Od kilku dni chyba wstrzymali swoj konkursik w ktorym honoruja poprawne typy MŚ kwota 100zł. A szkoda, ale mam nadzieje na te 500zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Albo jest inna mozliwosc nikt nie zalozyl kuponu na min.10zł i kupon nie byl trafiony dlatego nie ma codziennie nowych zwyciezcow. Ale jednak sprawdzilem historie konta i zauwazylem ze jest kilka trafionych kuponow. Wiec kto kogo robi w jajo?

#36971 13/06/2002 21:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Jednak forum czyni cuda. Wystarczylo powidziec a juz jest nowy zwyciezca na stronie. No ale zaraz zaraz ostatnim zwyciezca byl pan z ktory wytypowal mecz Portugalia - Polska w dn 10 VI. A na stronie odrazu po tym info pojawilo sie ze za poprawny wynik z dn. 13 Argentyna - Szwecja 100zł otrzymuje jakis Jasiu. Gdzie sa nagdrody za 11,12 VI? Nie ma! Znikly!

#36972 14/06/2002 05:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja niestety zawsze bylem sceptycznie nastawiony do tych "promocji" expektu, ciagle cos nie dziala jak trzeba, brak jasnych i konkretnych regul itp uchybienia powoduja, ze nie ma sensu brac w nich udzialu - bo i tak ewentualne nagrody dostana rowniejsi, a nie my, szaraczki. tak wiec Szakalu, ja nie licze na jakakolwiek nagrode i ty chyba tez nie masz co liczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

inna sprawa, ze stronka expektu po zmianie wygladu (i pewnie po poprawieniu oprogramowania) zaczela chodzic prawie dobrze. jeszcze sie zdarza, ze baza sie wylozy, albo podobne sprawy, ale strona juz sie laduje raczej ok.
i nigdy nie wierzylem w pokretne tlumaczenia expektu ze winna nieprawidlowego dzialania strony jest siec seabone (ktora jest po drodze pomiedzy siecia tpsa a serwerem expektu). wystarczy przeciez prosty program ping czy tracert by wykluczyc zle dzialanie sieci. ale stara zasada jak zwykle sie sprawdzala - to nie my, to oni sa winni...

pozdrawiam i zycze powodzenia
-=arth=-

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1