Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#369886 29/07/2005 20:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
stawka jest dowolna?od zlotowki w gore?

Bonus: Unibet
#369887 30/07/2005 08:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
niewiem, mi dzisiaj nie chciała puścić za 3 zeta, powiedziała że tylko po 1 zł można,
rozumiecie coś z tego systemu bo ja jestem ciemny
System WJKP [sts.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#369888 30/07/2005 14:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
po przeanalizowaniu tego sytstemu WJKP wydaje sie byc dosyc prosty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jednak nie wiem jak moglbym to latwiej wytlumaczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> moze wieczorem jak bede mial wiecej czasu i sily to sporbuje napisac tu pare swoich slow.

na sam poczatek jezeli nie zalezy ci na bardzo dokladnych obliczeniach wystarczy, ze dla 15pkt podzielisz kwote pieniedzy przeznaczona na wygrane przez trzy dla 14pkt to co pozostanie i analogicznie do 6pkt

#369889 30/07/2005 17:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
co do wygranych to wydaje mi sie ze jest ich 7 stopni i rozpoczynaja sie od najwyzszej ilosci zdobytych pkt w dol jezeli sie myle to mnie popracie

#369890 31/07/2005 06:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
no nie do konca... w podanym wyzej przykladzie jest 10 stopni wygranych, a same dzialanie systemu jest wyjasnione dobrze wystarczy glepiej go przeanalizowac a ja nie za bardzo potrafie opisac inaczej bo jakby nie patrzec jest on dosyc skomplikowany...

#369891 31/07/2005 06:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no to od jakiej ilosci pkt rozpoczynaja sie wygrane???

#369892 31/07/2005 06:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
oblicz mi ile mam pkt na dzis porownam ze swoimi obliczeniami bo nie jestem pewny!!!!
mecz typ wynik
1 3-1 3-0
2 1-0 0-0
3 2-1 0-2
4 2-0 2-1
5 1-0 0-1
6 2-1 1-1
7 0-1 2-0
policz to

#369893 31/07/2005 07:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
1 3-1 3-0 3pkt
2 1-0 0-0 -1pkt
3 2-1 0-2 -3pkt
4 2-0 2-1 3pkt
5 1-0 0-1 -2pkt
6 2-1 1-1 -1pkt
7 0-1 2-0 -3pkt
----------------------------
SUMA: -4pkt

#369894 31/07/2005 07:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
1 3-1 3-0 3pkt
2 1-0 0-0 -1pkt
3 2-1 0-2 -3pkt
4 2-0 2-1 3pkt
5 1-0 0-1 -2pkt
6 2-1 1-1 -1pkt
7 0-1 2-0 -3pkt
----------------------------
SUMA: -4pkt
dzieki mnie wychodzilo +6 czyli zle liczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#369895 31/07/2005 17:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Teraz mam +22 i jeszcze zostal jeden mecz ktory mi idzie na plus (moze teraz cos wygram?) LYON teraz prowadzi 2:1 a moje typy to 2:1 LYON i 1:1 wiec na ten czas +4

Polecialem tu mam minusy KORONA (-1) i MALMO (-2)

#369896 31/07/2005 18:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
LE MANS - LYON 1-2 czyli +4 razem bilans +26 zobaczymy czy cos z tego bedzie ostatnia za +23 (ponad 3000zl) a teraz moze nie byc nic! hehe!!!

#369897 01/08/2005 17:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
34 1 2207.60 2207.60
33 0 735.90 0.00
32 1 245.30 245.30
31 0 81.80 0.00
30 7 27.30 191.10
29 3 9.10 27.30
28 3 3.10 9.30


Dziekuje ale juz rezygnuje z tej gry !

#369898 01/08/2005 18:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> niewiem czy gra jest warta świeczki, kto się zgodzi?

#369899 03/08/2005 10:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> niewiem czy gra jest warta świeczki, kto się zgodzi?
chyba nie!!! nie wroze jej duzej kariery mysle szybciutko zwina interes jedyny plus z tego wydarzenia to to ze cos sie dzieje i widac ze kombinuja na wszelkie sposoby aby wyrwac kase!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#369900 20/08/2005 06:59
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Od której w soboty sts otwarty?

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1