|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
stawka jest dowolna?od zlotowki w gore?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
niewiem, mi dzisiaj nie chciała puścić za 3 zeta, powiedziała że tylko po 1 zł można, rozumiecie coś z tego systemu bo ja jestem ciemny System WJKP [ sts.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
po przeanalizowaniu tego sytstemu WJKP wydaje sie byc dosyc prosty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jednak nie wiem jak moglbym to latwiej wytlumaczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> moze wieczorem jak bede mial wiecej czasu i sily to sporbuje napisac tu pare swoich slow.
na sam poczatek jezeli nie zalezy ci na bardzo dokladnych obliczeniach wystarczy, ze dla 15pkt podzielisz kwote pieniedzy przeznaczona na wygrane przez trzy dla 14pkt to co pozostanie i analogicznie do 6pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
co do wygranych to wydaje mi sie ze jest ich 7 stopni i rozpoczynaja sie od najwyzszej ilosci zdobytych pkt w dol jezeli sie myle to mnie popracie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
no nie do konca... w podanym wyzej przykladzie jest 10 stopni wygranych, a same dzialanie systemu jest wyjasnione dobrze wystarczy glepiej go przeanalizowac a ja nie za bardzo potrafie opisac inaczej bo jakby nie patrzec jest on dosyc skomplikowany...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to od jakiej ilosci pkt rozpoczynaja sie wygrane???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
oblicz mi ile mam pkt na dzis porownam ze swoimi obliczeniami bo nie jestem pewny!!!! mecz typ wynik 1 3-1 3-0 2 1-0 0-0 3 2-1 0-2 4 2-0 2-1 5 1-0 0-1 6 2-1 1-1 7 0-1 2-0 policz to
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
1 3-1 3-0 3pkt 2 1-0 0-0 -1pkt 3 2-1 0-2 -3pkt 4 2-0 2-1 3pkt 5 1-0 0-1 -2pkt 6 2-1 1-1 -1pkt 7 0-1 2-0 -3pkt ---------------------------- SUMA: -4pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
1 3-1 3-0 3pkt 2 1-0 0-0 -1pkt 3 2-1 0-2 -3pkt 4 2-0 2-1 3pkt 5 1-0 0-1 -2pkt 6 2-1 1-1 -1pkt 7 0-1 2-0 -3pkt ---------------------------- SUMA: -4pkt dzieki mnie wychodzilo +6 czyli zle liczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Teraz mam +22 i jeszcze zostal jeden mecz ktory mi idzie na plus (moze teraz cos wygram?) LYON teraz prowadzi 2:1 a moje typy to 2:1 LYON i 1:1 wiec na ten czas +4
Polecialem tu mam minusy KORONA (-1) i MALMO (-2)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
LE MANS - LYON 1-2 czyli +4 razem bilans +26 zobaczymy czy cos z tego bedzie ostatnia za +23 (ponad 3000zl) a teraz moze nie byc nic! hehe!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
34 1 2207.60 2207.60 33 0 735.90 0.00 32 1 245.30 245.30 31 0 81.80 0.00 30 7 27.30 191.10 29 3 9.10 27.30 28 3 3.10 9.30
Dziekuje ale juz rezygnuje z tej gry !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> niewiem czy gra jest warta świeczki, kto się zgodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> niewiem czy gra jest warta świeczki, kto się zgodzi? chyba nie!!! nie wroze jej duzej kariery mysle szybciutko zwina interes jedyny plus z tego wydarzenia to to ze cos sie dzieje i widac ze kombinuja na wszelkie sposoby aby wyrwac kase!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Od której w soboty sts otwarty?
|
|
|
Link skopiowany do schowka