|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał DonCorleone: [qb]wiec pozostaje toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Nie w moim mieście, było ich 3 zostało zero...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb] Oryginalnie wysłał DonCorleone: [qb]wiec pozostaje toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Nie w moim mieście, było ich 3 zostało zero...[/qb] Adolfik jeden byl kolo mnie jescze blizej niz Prof. Z okna to widze Pania w okienku w Profie, a Mix byl jescze blizej - kursy z tablicy moglem odczytac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda ze polikwidowali, Adolf musiales ich znowu skubnac na kilkanascie baniek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Nie wiem czy piszę we właściwym temacie, ale chiałbym się dowiedzieć czy ktoś może wie jak stawiać w Unibet zakłady z podpórką np. 1X, 2X. Z góry dzięki za odpowiedź.
SLAV[/qb] Możesz obstawiać w Unibecie z podpórką poprzez 2 single z odpowiednimi kwotami . Podam przykład : kurs na 1 - 2,40 kurs na x - 3,10 Kwota do obstawienia - 10 euro. Obstawiasz single: 1 za 5,64 x za 4,36 w przypadku trafienia 1 lub x masz 13,53 e , czyli uzyskałeś kurs 1,35. Ja często gram tym sposobem wykorzystując najlepsze kursy u buków u których mam konta /Unibet często jest najlepszy w kursach na x /. Gdyby w powyższym przykładzie okazało się że np. Ekspekt ma lepszy kurs na 1 - np. 2,50 to obstawiasz single: 1 w Expekt za 5,54 e x w Unibet za 4,46 e uzyskujesz w ten sposób kurs 1,38. Zysk niewielki przy 10 e ale przy stawce 100 e czy więcej już wart zachodu ... Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał 2jot: [qb] Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Nie wiem czy piszę we właściwym temacie, ale chiałbym się dowiedzieć czy ktoś może wie jak stawiać w Unibet zakłady z podpórką np. 1X, 2X. Z góry dzięki za odpowiedź.
SLAV[/qb] Możesz obstawiać w Unibecie z podpórką poprzez 2 single z odpowiednimi kwotami . Podam przykład : kurs na 1 - 2,40 kurs na x - 3,10 Kwota do obstawienia - 10 euro. Obstawiasz single: 1 za 5,64 x za 4,36 w przypadku trafienia 1 lub x masz 13,53 e , czyli uzyskałeś kurs 1,35. Ja często gram tym sposobem wykorzystując najlepsze kursy u buków u których mam konta /Unibet często jest najlepszy w kursach na x /. Gdyby w powyższym przykładzie okazało się że np. Ekspekt ma lepszy kurs na 1 - np. 2,50 to obstawiasz single: 1 w Expekt za 5,54 e x w Unibet za 4,46 e uzyskujesz w ten sposób kurs 1,38. Zysk niewielki przy 10 e ale przy stawce 100 e czy więcej już wart zachodu ... Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Dzięki 2jot, zapewne wykorzystam twoją propozycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , tylko najpierw muszę się pokwapić i założyć konto w Expekcie, ale to dopiero po wrześniu bo właśnie wtedy jadę do Grecji, a kasa mi się przyda bardziej na wczasy, dlatego konto musi poczekać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
Witam! Czy możecie wyklarować mi o co chodzi z Expekt brązowy,srebrny i złoty?.I o co chodzi z tymi punktami.Z góry dziękuję i myślę,że nie będziecie się śmiać z mojej niewiedzy. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Jahu5 nikt się nie będzie śmiał bo chyba nawet u nich na stronie nie ma opisu za co są punkty Po krótce powiem Ci o co chdzi , za to że grasz u nich dostajesz za każdy zakład określoną liczbę punktów (nie wiem dokładnie za co ile się dostaje bo nie pamietam przelicznika ale na pewno do 50 pkt na dzień najwięcej, minimalnie 10 zł zakład) I tak zbierając te punkty w ciągu miesiąca możesz grać na spotkania właśnie z tymi oznaczeniami poziom złoty srebrny brązowy po wyższym kursie niż Ci co nie mają tych poziomów. NIe pamiętam też kiedy się zdobywa jaki poziom ale nie napalaj się ogólnie na to bo nie ma chyba w sumie po co. jak dojdziesz do jakiegoś poziomu to dojdziesz Ps. najwięcej się punktów na pewno dostaje jak grasz wysokie ako. Na singlach za duzo nie dostaniesz chyba że grasz bardzo grubo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
Dzięki Dawid,już kojarzę o co biega.Wiesz,chodziło mi o lepsze kursy co niektórych meczy,które chciałem grać.Tak więc muszę jeszcze poczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
mam pewien problem! zapisalem sie do expectu i podalem swoje normalne dane, ale nie posiadam jeszcze karty(zalezy mi na operacjach na karcie, a nie na wplatach przez poczte czy bank"w okienko") moja mama ma karte wiec mam zamiar wplacic pieniazki na jej konto i przeslac je do buka. czy nie bedzie zadnych komplikacji przy wplatach jak i ewindualnych wyplatach, chodzi mi o np nazwisko na karcie, jak rowniez danych personalnych rozniacych sie w banku(mama) jak i moich na stronie expectu. i tak dalej
prosze o pomoc szczegolnie te osoby ktore maja taka sama sytuacje, a jesli nie masz takiej sytuacji, ale wiesz jak mi pomoc tez czekam na odpowiedz.
z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]najwięcej się punktów na pewno dostaje jak grasz wysokie ako. Na singlach za duzo nie dostaniesz chyba że grasz bardzo grubo.[/qb] Zeby zaklad liczyl sie do expekt+ musi byc grany >=10 zl - kazde zdarzenie w takim kuponie liczone jest po 5 punktow. jak masz tam np 10 meczy, to dostajesz 50 punktow. Nie ma roznicy czy grasz za 10 zl czy za 1000, zawsze bedzie to 5 punktow od kazdego zdarzenia. Chociaz moge sie mylic, bo regulamin expekt+ czytalem ponad 3 miesiace temu, to raczej sie nie myle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Oryginalnie wysłał borsuk: [qb] Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]najwięcej się punktów na pewno dostaje jak grasz wysokie ako. Na singlach za duzo nie dostaniesz chyba że grasz bardzo grubo.[/qb] Zeby zaklad liczyl sie do expekt+ musi byc grany >=10 zl - kazde zdarzenie w takim kuponie liczone jest po 5 punktow. jak masz tam np 10 meczy, to dostajesz 50 punktow. Nie ma roznicy czy grasz za 10 zl czy za 1000, zawsze bedzie to 5 punktow od kazdego zdarzenia. Chociaz moge sie mylic, bo regulamin expekt+ czytalem ponad 3 miesiace temu, to raczej sie nie myle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Zgadza się , do tego limit chyba 50 punktów na dzień. Poziom brązowy 160 punktów Poziom srebrny chyba 600 Poziom złoty chyba 1200
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał cichy6: [qb]mam pewien problem! [/qb] Z wplata nie powinienes miec problemow. Ja mialem konto na kogos innego a wplacalem ze swojego konta i bylo ok. Wyplata raczej nie przejdzie. Wyplacac mozesz na konto, ktorego wlasciciel jest rowniez wlascicielem konta w expekt.com Jesli chodzi o karte/okienko to jesli musisz kombinowac to warto pofatygowac sie do banku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
no to jak to jest? wplate przyjma z karty mamy a nie wyplaca na nia?
sytuacja: *wplacam 50zl na karte mamy *potem przez net wysylam kase z karty do expektu *po 2tygodniach mam 130zl *zglaszazadanie wyplaty *bank, adres a potem numer konta(moge podac numer dowolnego konta osoby znajomej? *co to jest kod SWIFT?
czy w/w sytuacja przeszla by?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
kajsper dzieki za pomoc pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał cichy6: [qb]no to jak to jest? wplate przyjma z karty mamy a nie wyplaca na nia?
sytuacja: *wplacam 50zl na karte mamy *potem przez net wysylam kase z karty do expektu *po 2tygodniach mam 130zl *zglaszazadanie wyplaty *bank, adres a potem numer konta(moge podac numer dowolnego konta osoby znajomej? *co to jest kod SWIFT?
czy w/w sytuacja przeszla by?[/qb] Powiem Ci jak ja to zrobilem: - poszedlem do banku (wcale to nie jest takie trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) - napisalem swoj numer konta, swoje nazwisko, a nastepnie numer id i nazwisko osoby na ktorej konto wplacalem, pozniej "Swiadczenie Uslug Bukmacherskich" - wszystko kosztowalo 2,2 zl - po 3 dniach mialem na koncie siano Wyplata. Wyplacac bede w poniedzialek wiec nie wiem czy dziala, ale plan jest takowy: - wyplace pieniadze na nie swoje konto Prosty i logiczny, nieprzekombinowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia w i-necie! Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66 |
Mam pytanie.
Ponieważ słyszałem że można do expektu wpłacać mniejszą kwotę za 1 razem. Nie wiem czy to prawda dlatego sie pytam.
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał sam21: [qb]Mam pytanie.
Ponieważ słyszałem że można do expektu wpłacać mniejszą kwotę za 1 razem. Nie wiem czy to prawda dlatego sie pytam.
Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.[/qb] Minimalna wplata do expekt.com to 50 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
Kejsper
Dlaczego piszesz na przelewach do buków:
"Swiadczenie Uslug Bukmacherskich"
Być może tym się nikt nie interesuje, ale teoretycznie sam robisz na siebie mały donos.
Banki małych kwot nie kontrolują, ale przy wiekszych kwotach z takiego "informowania mogą być" kłopoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
Jeżeli mają być kłopoty z pisania na przelewie-świadczenie usług bukmacherskich-to co w takim razie umieścić na druku,i czy ktoś próbował pisać coś innego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Czy tylko ja nie moge wczytac teraz strony Expekt'u czy to może mała epidemia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
OK juz jest, wszcząłem niepotrzebny alarm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|