[/qb]Nie w moim mieści..."> [/qb]Nie w moim mieści...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#37013 30/06/2002 00:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał DonCorleone:
[qb]wiec pozostaje toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie w moim mieście, było ich 3 zostało zero...

Bonus: Unibet
#37014 30/06/2002 01:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał DonCorleone:
[qb]wiec pozostaje toto-mix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie w moim mieście, było ich 3 zostało zero...[/qb]
Adolfik jeden byl kolo mnie jescze blizej niz Prof. Z okna to widze Pania w okienku w Profie, a Mix byl jescze blizej - kursy z tablicy moglem odczytac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda ze polikwidowali, Adolf musiales ich znowu skubnac na kilkanascie baniek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37015 30/06/2002 16:03
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Nie wiem czy piszę we właściwym temacie, ale chiałbym się dowiedzieć czy ktoś może wie jak stawiać w Unibet zakłady z podpórką np. 1X, 2X.
Z góry dzięki za odpowiedź.

SLAV[/qb]
Możesz obstawiać w Unibecie z podpórką poprzez 2 single z odpowiednimi kwotami . Podam przykład :
kurs na 1 - 2,40
kurs na x - 3,10
Kwota do obstawienia - 10 euro.
Obstawiasz single:
1 za 5,64
x za 4,36
w przypadku trafienia 1 lub x masz 13,53 e , czyli uzyskałeś kurs 1,35.
Ja często gram tym sposobem wykorzystując najlepsze kursy u buków u których mam konta /Unibet często jest najlepszy w kursach na x /. Gdyby w powyższym przykładzie okazało się że np. Ekspekt ma lepszy kurs na 1 - np. 2,50 to obstawiasz single:
1 w Expekt za 5,54 e
x w Unibet za 4,46 e
uzyskujesz w ten sposób kurs 1,38. Zysk niewielki przy 10 e ale przy stawce 100 e czy więcej już wart zachodu ...
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#37016 30/06/2002 21:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał 2jot:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Nie wiem czy piszę we właściwym temacie, ale chiałbym się dowiedzieć czy ktoś może wie jak stawiać w Unibet zakłady z podpórką np. 1X, 2X.
Z góry dzięki za odpowiedź.

SLAV[/qb]
Możesz obstawiać w Unibecie z podpórką poprzez 2 single z odpowiednimi kwotami . Podam przykład :
kurs na 1 - 2,40
kurs na x - 3,10
Kwota do obstawienia - 10 euro.
Obstawiasz single:
1 za 5,64
x za 4,36
w przypadku trafienia 1 lub x masz 13,53 e , czyli uzyskałeś kurs 1,35.
Ja często gram tym sposobem wykorzystując najlepsze kursy u buków u których mam konta /Unibet często jest najlepszy w kursach na x /. Gdyby w powyższym przykładzie okazało się że np. Ekspekt ma lepszy kurs na 1 - np. 2,50 to obstawiasz single:
1 w Expekt za 5,54 e
x w Unibet za 4,46 e
uzyskujesz w ten sposób kurs 1,38. Zysk niewielki przy 10 e ale przy stawce 100 e czy więcej już wart zachodu ...
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Dzięki 2jot, zapewne wykorzystam twoją propozycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , tylko najpierw muszę się pokwapić i założyć konto w Expekcie, ale to dopiero po wrześniu bo właśnie wtedy jadę do Grecji, a kasa mi się przyda bardziej na wczasy, dlatego konto musi poczekać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

SLAV

#37017 08/07/2002 20:46
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Witam!
Czy możecie wyklarować mi o co chodzi z Expekt brązowy,srebrny i złoty?.I o co chodzi z tymi punktami.Z góry dziękuję i myślę,że nie będziecie się śmiać z mojej niewiedzy.
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#37018 08/07/2002 20:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Jahu5 nikt się nie będzie śmiał bo chyba nawet u nich na stronie nie ma opisu za co są punkty
Po krótce powiem Ci o co chdzi , za to że grasz u nich dostajesz za każdy zakład określoną liczbę punktów (nie wiem dokładnie za co ile się dostaje bo nie pamietam przelicznika ale na pewno do 50 pkt na dzień najwięcej, minimalnie 10 zł zakład)
I tak zbierając te punkty w ciągu miesiąca możesz grać na spotkania właśnie z tymi oznaczeniami poziom złoty srebrny brązowy po wyższym kursie niż Ci co nie mają tych poziomów. NIe pamiętam też kiedy się zdobywa jaki poziom ale nie napalaj się ogólnie na to bo nie ma chyba w sumie po co. jak dojdziesz do jakiegoś poziomu to dojdziesz
Ps. najwięcej się punktów na pewno dostaje jak grasz wysokie ako. Na singlach za duzo nie dostaniesz chyba że grasz bardzo grubo.

#37019 09/07/2002 00:24
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Dzięki Dawid,już kojarzę o co biega.Wiesz,chodziło mi o lepsze kursy co niektórych meczy,które chciałem grać.Tak więc muszę jeszcze poczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37020 11/07/2002 13:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
mam pewien problem! zapisalem sie do expectu i podalem swoje normalne dane, ale nie posiadam jeszcze karty(zalezy mi na operacjach na karcie, a nie na wplatach przez poczte czy bank"w okienko") moja mama ma karte wiec mam zamiar wplacic pieniazki na jej konto i przeslac je do buka. czy nie bedzie zadnych komplikacji przy wplatach jak i ewindualnych wyplatach, chodzi mi o np nazwisko na karcie, jak rowniez danych personalnych rozniacych sie w banku(mama) jak i moich na stronie expectu. i tak dalej

prosze o pomoc szczegolnie te osoby ktore maja taka sama sytuacje, a jesli nie masz takiej sytuacji, ale wiesz jak mi pomoc tez czekam na odpowiedz.

z gory dziekuje

#37021 11/07/2002 15:12
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]najwięcej się punktów na pewno dostaje jak grasz wysokie ako. Na singlach za duzo nie dostaniesz chyba że grasz bardzo grubo.[/qb]
Zeby zaklad liczyl sie do expekt+ musi byc grany >=10 zl - kazde zdarzenie w takim kuponie liczone jest po 5 punktow. jak masz tam np 10 meczy, to dostajesz 50 punktow.
Nie ma roznicy czy grasz za 10 zl czy za 1000, zawsze bedzie to 5 punktow od kazdego zdarzenia.

Chociaz moge sie mylic, bo regulamin expekt+ czytalem ponad 3 miesiace temu, to raczej sie nie myle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37022 12/07/2002 00:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]najwięcej się punktów na pewno dostaje jak grasz wysokie ako. Na singlach za duzo nie dostaniesz chyba że grasz bardzo grubo.[/qb]
Zeby zaklad liczyl sie do expekt+ musi byc grany >=10 zl - kazde zdarzenie w takim kuponie liczone jest po 5 punktow. jak masz tam np 10 meczy, to dostajesz 50 punktow.
Nie ma roznicy czy grasz za 10 zl czy za 1000, zawsze bedzie to 5 punktow od kazdego zdarzenia.

Chociaz moge sie mylic, bo regulamin expekt+ czytalem ponad 3 miesiace temu, to raczej sie nie myle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Zgadza się , do tego limit chyba 50 punktów na
dzień.

Poziom brązowy 160 punktów
Poziom srebrny chyba 600
Poziom złoty chyba 1200

#37023 13/07/2002 01:50
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]mam pewien problem! [/qb]
Z wplata nie powinienes miec problemow. Ja mialem konto na kogos innego a wplacalem ze swojego konta i bylo ok.

Wyplata raczej nie przejdzie. Wyplacac mozesz na konto, ktorego wlasciciel jest rowniez wlascicielem konta w expekt.com

Jesli chodzi o karte/okienko to jesli musisz kombinowac to warto pofatygowac sie do banku...

#37024 13/07/2002 03:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
no to jak to jest? wplate przyjma z karty mamy a nie wyplaca na nia?

sytuacja:
*wplacam 50zl na karte mamy
*potem przez net wysylam kase z karty do expektu
*po 2tygodniach mam 130zl
*zglaszazadanie wyplaty
*bank, adres a potem numer konta(moge podac numer dowolnego konta osoby znajomej?
*co to jest kod SWIFT?

czy w/w sytuacja przeszla by?

#37025 13/07/2002 03:20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
kajsper dzieki za pomoc
pozdrowienia

#37026 13/07/2002 03:40
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb]no to jak to jest? wplate przyjma z karty mamy a nie wyplaca na nia?

sytuacja:
*wplacam 50zl na karte mamy
*potem przez net wysylam kase z karty do expektu
*po 2tygodniach mam 130zl
*zglaszazadanie wyplaty
*bank, adres a potem numer konta(moge podac numer dowolnego konta osoby znajomej?
*co to jest kod SWIFT?

czy w/w sytuacja przeszla by?[/qb]
Powiem Ci jak ja to zrobilem:
- poszedlem do banku (wcale to nie jest takie trudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
- napisalem swoj numer konta, swoje nazwisko, a nastepnie numer id i nazwisko osoby na ktorej konto wplacalem, pozniej "Swiadczenie Uslug Bukmacherskich"
- wszystko kosztowalo 2,2 zl
- po 3 dniach mialem na koncie siano
Wyplata. Wyplacac bede w poniedzialek wiec nie wiem czy dziala, ale plan jest takowy:
- wyplace pieniadze na nie swoje konto

Prosty i logiczny, nieprzekombinowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Powodzenia w i-necie!
Kejsper

#37027 14/07/2002 17:01
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
Mam pytanie.

Ponieważ słyszałem że można do expektu wpłacać mniejszą kwotę za 1 razem.
Nie wiem czy to prawda dlatego sie pytam.

Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

#37028 14/07/2002 17:36
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał sam21:
[qb]Mam pytanie.

Ponieważ słyszałem że można do expektu wpłacać mniejszą kwotę za 1 razem.
Nie wiem czy to prawda dlatego sie pytam.

Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.[/qb]
Minimalna wplata do expekt.com to 50 zl

#37029 14/07/2002 22:27
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294
Kejsper

Dlaczego piszesz na przelewach do buków:

"Swiadczenie Uslug Bukmacherskich"

Być może tym się nikt nie interesuje, ale teoretycznie sam robisz na siebie mały donos.

Banki małych kwot nie kontrolują, ale przy wiekszych kwotach z takiego "informowania mogą być" kłopoty.

#37030 15/07/2002 22:05
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Jeżeli mają być kłopoty z pisania na przelewie-świadczenie usług bukmacherskich-to co w takim razie umieścić na druku,i czy ktoś próbował pisać coś innego?

#37031 18/07/2002 17:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Czy tylko ja nie moge wczytac teraz strony Expekt'u czy to może mała epidemia?

#37032 18/07/2002 17:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
OK juz jest, wszcząłem niepotrzebny alarm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, forty, ANZELMO, rafal08, Sensei, Akhu, burbon), 1,752 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1