Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#3675702 06/02/2010 11:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #3678635 07/02/2010 23:34
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Działa Wam to ? bet

Farciarz #3678638 07/02/2010 23:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Farciarz
Działa Wam to ? bet
Tak, działa.

Farciarz #3678640 07/02/2010 23:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
nie

Cholo #3678645 07/02/2010 23:35
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
nie dziala

FIFI #3678665 07/02/2010 23:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Przez telefon aplikacja działa, a przez kompa nie mogę też się dostać.

Platini #3678673 07/02/2010 23:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Farciarz
Działa Wam to ? bet
Tak, działa.
Już nie dziala ..

Platini #3678723 07/02/2010 23:52
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 140
dziala juz

FIFI #3683009 10/02/2010 00:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
Dzisiaj chciałem wypłacić jakieś resztki 50 zł na konto.
Wielkie zdziwienie, kiedy dostaje maila, że wypłata anulowana, bo najpierw mam wypłacić kasę na moneybookers.
Znam tę procedurę i nie byłoby nic dziwnego, że z MB wpłacałem 23 listopada i od tego czasu robiłem 2 wypłaty na konto, które były zaakceptowane bez problemu.

Oczywiście teraz nie mogę zrobić wypłaty bo min wypłata na MB to 100 zł.
Pan na czacie zbył mnie tylko, że to błąd ich działu finansów, ale dlaczego ten błąd zdarzył się w momencie, kiedy zmusza mnie to do dalszego grania już nie odpowiedział.



mrbuu #3698381 15/02/2010 20:15
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Biegacze narciarscy rozpoczynają swoje olimpijskie zmagania 15 lutego dwiema konkurencjami medalowymi: biegiem na 10 km kobiet techniką dowolną i biegiem na 15 km mężczyzn techniką dowolną. Zawodników czeka morderczy wysiłek, a w Tobet czeka na Was możliwość postawienia zakładu na te wydarzenia zupełnie bez ryzyka!

Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo (LiveBet) postawiony na dowolną z tych dwóch konkurencji, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do sumy 20 PLN!

Pamiętaj, oferta dotyczy tylko zakładu na żywo (LiveBet) postawionego w trakcie dwóch wymienionych biegów, które odbędą się 15 lutego. Nie przegap tej szansy!

NanekHKS #3698921 16/02/2010 01:39
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Wpłacił ktos przez P24 w ostatnim czasie wszystko z p24 działa tylko ze strony tobeta jest lipa bo wychodzi blad

Synu #3698932 16/02/2010 01:44
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
Originally Posted by Synu
Wpłacił ktos przez P24 w ostatnim czasie wszystko z p24 działa tylko ze strony tobeta jest lipa bo wychodzi blad

mielem dzisiaj podobne problemy.... ale zrobilem printscreen z p24 ze transakcja jest ok i wyslalem mailem... za 1 h srodki mialem na koncie.... natomiast live mi nie dziela////////// /no connection/ wink

mkplus #3699041 16/02/2010 02:36
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
ehhh to samo... kasa nie doszla

anmar #3699077 16/02/2010 02:48
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Maja niesamowity dział IT skoro tego błedu nie moga poł dnia naprawic laugh

Synu #3706180 18/02/2010 22:51
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
to co sie wydarzylo dnia wczorajszego na czat na tobet
nie bylem pewny co do jednego zakladu na zawodnikow w hokej czy chodzi o zakaldy na caly turniej czy tez na jeden mecz wiec zapytalem na czacie , pani mi odpowiedziala ze zaklad dotyczy calego turnieju w hokeja i tylko suma goli wiec zawarlem 2 pojedyncze zaklady po 500zl
oto czat z dnia wczorajszego

info: Prosimy poczekać na odpowiedź operatora.
info: Czat rozpoczęty 'justyna'
justyna: witam!
justyna: w czym mogę pomóc?
piter: H2H best pointscorer w hokeju na olimpiade to sa zaklady na caly turniej czy jeden mecz?
justyna: już sprawdzam
justyna: prosze zaczekać chwilę
piter: pointscorer -znaczy tylko gole czy gole i asysty??
justyna: proszę zaczekać, sprawdzam to dla Pana
piter: ok
justyna: w tym zakładzie liczą się tylko gole i jest on na cąły turniej IO
justyna: cały*
piter: ok dziekuje . moze mi pani te rozmowe wyslac na maila bym mial to wiad jako pewnik
justyna: niestety nie mogę
piter: ?
justyna: czat zawsze może Pan zapisać po jego zakończeniu
piter: w jaki sposob?
justyna: wyświetli się Panu taka opcja z pytaniem czy chce Pan zapisać czat
info: Twój czat zostanie wysłany na adres ............. po zakończeniu rozmowy.
piter: ok juz mam dziekuje
justyna: proszę bardzo
justyna: miłego dnia życzę!
piter: pozdrawiam
justyna: pozdrawiam
piter: wzajemnie


wiec zagralem dwa zaklady pojedyncze i o dziwo dzis patrze rano a zaklady sa rozliczone 1 zaklad przegrany 1 anulowany
wiec wszedlem na cat z zapytaniem ze nastapila pomylka i trafilem na te sama pania i oto czat


nfo: Prosimy poczekać na odpowiedź operatora.
info: Czat rozpoczęty 'justyna'
justyna: witam!
justyna: w czym mogę pomóc?
mada: witam
mada: wczoraj bylo moje zapytanie odnosnie zakladow w hokej
mada: moze przypomne ten czast
mada: info: Prosimy poczekać na odpowiedź operatora. info: Czat rozpoczęty 'justyna' justyna: witam! justyna: w czym mogę pomóc? piter: H2H best pointscorer w hokeju na olimpiade to sa zaklady na caly turniej czy jeden mecz? justyna: już sprawdzam justyna: prosze zaczekać chwilę piter: pointscorer -znaczy tylko gole czy gole i asysty?? justyna: proszę zaczekać, sprawdzam to dla Pana piter: ok justyna: w tym zakładzie liczą się tylko gole i jest on na cąły turniej IO justyna: cały* piter: ok dziekuje . moze mi pani te rozmowe wyslac na maila bym mial to wiad jako pewnik justyna: niestety nie mogę piter: ? justyna: czat zawsze może Pan zapisać po jego zakończeniu piter: w jaki sposob? justyna: wyświetli się Panu taka opcja z pytaniem czy chce Pan zapisać czat info: Twój czat zostanie wysłany na adres [email protected] po zakończeniu rozmowy. piter: ok juz mam dziekuje justyna: proszę bardzo justyna: miłego dnia życzę! piter: pozdrawiam justyna: pozdrawiam piter: wzajemnie
mada: prosze sie z nim zapoznac ok?
justyna: tak, pamiętam Pana
mada: zagralem dwa zaklady jak pani mi powiedziala na caly turniej a sie okazuje ze zaklady sa rozliczone po jednym meczu , chyba cos tu jest nie fair
mada: dobrze ze zapisalem sobie ten czat bo niby jak mialbym to dzis udowodnic
justyna: proszę zaczekać sprawdze to
mada: ok
mada: i do tego jeszcze rozliczyliscie ze ten zaklad miedzy zawodnikami finlandii nie wszedl mimo ze zaden z tych zawodnikow gola nie strzelil czyli nie moze on byc przegrany bo pani odpowiedziala mi ze tylko gole sie licza
justyna: pytał Pan o zakład H2H best pointscorer w hokeju
justyna: nie podał Pan że chce Pan zagrać na konkretny mecz
mada: niech pani nie obraca kota ogonem dobrze
mada: (H2H best pointscorer) bylo tylko przy tych zawodnikach
mada: nie bylo w roznych jakis ofertach na hokeju tylko przy tym wiec musialem pytac o to wlasnie
justyna: proszę zaczekac jeszcze
mada: prosze pania po to pytalem was na czacie byscie mi udzielili informacji bo nie bylem pewny czego dotyczy ten zaklad, wiec odpowiedziala mi pani to musiala byc pewna konkretnie ktorych zakladow dotyczy moje pytanie chyba ze odpowiadacie byle co i wprowadzacie graczy w blad
justyna: taka odpowiedz otrzymałam od naszego Bookmkera który się pomylił
justyna: za co Pana serdecznie przepraszamy
mada: co mnie to obchodzi ze wasz bookmacher sie pomylil
mada: ??
mada: wiec prosze niech wasz bookmacher ponosi odpowiedzialnosc a nie ja w wyniku czego przegralem 500zl
mada: to na dobra sprawe zawsze mozecie odpowwiedziec ze bokkmacher popelnil blad
justyna: mam do Pana pytanie
mada: w inny sposob ja bym tych zakladow nie zawieral gdybym wiedzial ze gram co innego niz chce zagrac
justyna: czy jak zawierał Pan ten zakład też pytał się Pan nas na co on dokładnie będzie? Chodzi o ten zakąłdNew Orleans Hornets - Utah Jazz (David West (New Orleans Hornets) Points)
justyna: zakład*
mada: nie pytalem bo jasna sprawa ze chodi o ilosc zdobytych punktow w meczu
justyna: więc dlaczego pytał się Pan o tamten zakąłd na IO? tam też były podane konkretne drużyny
mada: a tamten zaklad nie bylem pewny stad moje pytanie bylo
justyna: dlatego nie był Pan pewny tamtego na IO a już na NBA na podobny typ zakładu był Pan pewny?
mada: bylem pewny bo jasno jest napisane ze zaklad jest o ilosc punktow w meczu danego zawodnika
mada: zapytam co pani proponuje z tymi zakladami co BLEDNIE mnie pani poinformowala?
justyna: nie anulujemy tego zakłądu
justyna: zakładu*
mada: ale zawarlem go przez WASZA pomylke nie przez moja
justyna: nie podał Pan konkretnie o jakie spotkanie chodzi a nasz Bookaker dokładnie tego nie sprawdził ponieważ zadał Pan ogólne pytnie a nie o konkretne spotkanie
mada: to jest ewidetnie wasza pomylka
mada: po to pytalem zeby wasz bokkmacher DOKLADNIE TO SPRAWDZIL
justyna: nie zapytał Pan konkretnie o dany mecz tylko ogólnie o zakład
mada: poinformowaliscie mnie BLEDNIE o zakladzie
justyna: odpowiedz na Pańskie pytanie nie była odpowiednia ale nie anulujemy tego zakłądu
justyna: zakładu*
mada: wiec skoro nie byla odpowiedz odpowiednia co za tym idzie poinformowaliscie mnie blednie to czemu nie anulujecie zakladu????
justyna: odpowiedz nie była odpowiednia ponieważ nie zadał Pan konkretnego pytania
mada: uwazam ze pytanie bylo odpowiednie bo dostalem odpowiedz na nie
mada: zgadza sie pani ze otrzymalem bledna odpowiedz niz w rzeczywiscosci o co zaklad byl oferowany?
justyna: nie ma możliwości anulowania tego zakłądu
justyna: zakładu*
mada: prosze mi odpowiedziec na pytanie
justyna: wystapił błąd z naszej strony w przekazywaniu informacji
justyna: Pan jest bardzo dobrym graczem i wiedział Pan o co pyta
mada: prosze mi wierzyc ze akurtat tu nie wiedzialem
mada: nie trace czasu na czatowanie sobie z Pania gdybym wszystko wiedzial

januszch #3706190 18/02/2010 22:55
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
typowe zlodziejstwo czlowiek chce byc pewny zapytuje i sie okazuje ze robia go totalnie w konia ,
okazalo sie ze nie dosc ze policzyli tylko na jeden mecz a nie na turniej to jeszcze policzyli gole i asysty a mi pani poinformowala ze tylko gole,
wiem ze okradli mnie z 500zl bo inaczej nazwac tego nei mozna

januszch #3706734 19/02/2010 02:09
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
"Pan jest bardzo dobrym graczem i wiedział Pan o co pyta"

Powiedzcie mi, czy też macie wrażenie, że firmy celowo zatrudniają w supporcie kobiety? A ich pomyłki są tłumaczone w jakiś głupi sposób i zawsze poszkodowany jest gracz. Nie tak dawno szalała pani z Unibetu wprowadzając połowę użytkowników w błąd. Teraz ta masakra Tobetu...

januszch #3706789 19/02/2010 02:29
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Nie wiem jak mogłeś pomyśleć, ze "best pointscorer" może oznaczać zakład tylko na gole. A jeszcze bardziej mnie dziwi jak mogłeś wpaść na pomysł, żeby szukać wyjaśnień w supporcie u jakiejś baby, i to jeszcze w polskim supporcie! Nie od dziś wiadomo, że w większości buków polkis support odpowiada na pytania całkowicie losowo. Jak dla mnie sam jesteś sobie winien, ale może to będzie dobra nauczka na przyszłość.

Moonchild #3706817 19/02/2010 02:37
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
best pointscorer pzreoczylem moja ewidentna wina ale szczerze mowiac nigdy nie gralem takiego czegos bo nie bylo nigdy tego w ofercie na jakikolwiek hokej
ale informacji czy to jeden mecz czy caly turniej nie bylo wiec pytalem i tu o to mi sie najbardziej rozchodzi, uwazacie ze cos wskuram piszac maila do ang supportu?

januszch #3706833 19/02/2010 02:41
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by januszch
best pointscorer pzreoczylem moja ewidentna wina ale szczerze mowiac nigdy nie gralem takiego czegos bo nie bylo nigdy tego w ofercie na jakikolwiek hokej
ale informacji czy to jeden mecz czy caly turniej nie bylo wiec pytalem i tu o to mi sie najbardziej rozchodzi, uwazacie ze cos wskuram piszac maila do ang supportu?
Nie wiem. Ale w sumie nie masz nic do stracenia, więc jak Ci się chce to możesz spróbować. No i musiał byś zakablować na niekompetentną, ale nomen omen rodaczkę smile

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,339 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1