Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#37093 16/08/2002 13:58
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
koszulki i te czapki powinni byc przy najmniej dla pierwszej piedziesiatki czy setki.
A najlepiej jesli wplacasz 100-300zl to dostajesz koszulke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niedosc ze jest to dla nich ogromna reklama to i nie straca duzo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#37094 16/08/2002 16:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał PrezesBudek:
[qb]Szakalu daj dzialajacy link do wzoru wplaty do expektu przez poczte lub bank[/qb]
Sorki ze dopiero teraz ale nie odiwedzam wszystkich tematów na forum :rolleyes:

Link na wp.pl nie dzila gdyz wprowadzili ograniczenia.

Oto rezerwowy z interii:

http://betting.w.interia.pl/expekt_wzor.jpg

#37095 20/08/2002 02:09
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Witam,
pytania dwa:
1. czy ktos probowal robic taki myk z expektem, ze wplacal przelewem, a wyplata na karte?

2. Co sie stalo z bogge?

pozdroofka

#37096 20/08/2002 02:38
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
ad 1)

Wg. mnie nie da się wypłacić pieniędzy na kartę w Expekcie. Za każdym razem jak coś wypłacam pojawiają mi się dane konta, na które chcę wypłacić pieniądze. Nie znalazłem nigdzie opcji "Wypłata na kartę".

Chyba, że można ale nie bardzo wiem jak to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

ad 2)

Chyba ma się dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i na pewno żyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wnioskuję to stąd, że jakiś miesiąc temu wysyłałem zapytanie do Expektu i dostałem odpowiedź (bardzo szybko zresztą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) od niejakiego Bogdana S. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To chyba bogge, prawda?

Pozdrawiam

#37097 20/08/2002 03:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
Heh, dzieki tomkris
To ja gapa troche jestem, bo z Bogdanem tez mam jakis tam kontakt przez support@expekt.com, ale nie wpadlem ze moze to byc bogge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pytanie dlaczego zmniejszyla sie jego aktywnosc na forum...

#37098 20/08/2002 03:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
To czy to jest bogge, tego tak na pewno nie wiem, ale domyslam się, że jednak tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> .

Jego aktywność na Forum rzeczywiscie jest teraz mała, praktycznie zerowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , szkoda.

Pozdrawiam

#37099 20/08/2002 11:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chciałem pochwalić expekt za prędkość.
Zleciłem wypłatę w nocy z czwartku na piątek, a wczoraj kasa już pojawiła się na koncie w banku.
1 dzień roboczy, to chyba niezły wynik?

#37100 20/08/2002 13:36
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał Zbynek:
[qb]Chciałem pochwalić expekt za prędkość.
Zleciłem wypłatę w nocy z czwartku na piątek, a wczoraj kasa już pojawiła się na koncie w banku.
1 dzień roboczy, to chyba niezły wynik?[/qb]
Za szybkość wypłat Expekt ma bardzo duży plus. Na pieniądze nigdy nie czekałem dłużej jak 2 dni. To bardzo dobry wynik.

#37101 20/08/2002 15:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
Nikt niechce sie wymienic pieniedzmi =>
kasa w expekcie wzamian za kase w gamebookersss
jak cos to na GG 1466086

#37102 20/08/2002 16:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał SoKoL:
[qb]Nikt niechce sie wymienic pieniedzmi =>
kasa w expekcie wzamian za kase w gamebookersss
jak cos to na GG 1466086[/qb]
Po jakim kursie dajesz euro? >4.8?

#37103 20/08/2002 16:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
nie 10.00 ........

#37104 20/08/2002 16:40
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
nie 10.00.........
ja daje w expekcie a ktos mi w Gb........
a euro wystarczy mi po > 4.00
2zl czy ile to nie majatek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#37105 22/08/2002 22:53
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Czy tylko ja mam ten problem, czy Wam tez nie wgrywa sie strona Expektu??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#37106 22/08/2002 22:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Zapytam się: Czy działa Wam dziś Expekt... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#37107 22/08/2002 23:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Expekt nie działa. A żeby było więcej to wpłacałem do nich pieniądze w Kredyt Banku w ubiegły poniedziałek a kasy nie ma do dziś. Na moje maile odpowidają, żeby być cierpliwym. Coś tu nie gra... Czy oni w ogóle istnieją?!

#37108 22/08/2002 23:18
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Quote
Oryginalnie wysłał matthaus:
[qb]Expekt nie działa. A żeby było więcej to wpłacałem do nich pieniądze w Kredyt Banku w ubiegły poniedziałek a kasy nie ma do dziś. Na moje maile odpowidają, żeby być cierpliwym. Coś tu nie gra... Czy oni w ogóle istnieją?![/qb]
Ja mialem podobna sytuacje (czekałem 3 tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )
Wyslij do nich maila ze skanem przelewu i napisz niech sprawdza w banku jego wiarygodnosc. Po kilku godzinach powiniennes miec kasiore na koncie

#37109 25/08/2002 02:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Dopiero dzis zamieszczalem kupony z opcji 'Umiesc' a nie tworzenia kuponu i zobaczylem ze maja opcje umiesczenia kuponu z ktorego kasa zostanie pobrana bezposrednio z karty a nie konta. Niezle ale czy ktos z tego skorzysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#37110 25/08/2002 04:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
ja nie widze takiej opcji, ani przy skladaniu kuponu korzystajac z bocznego , ani z gornego menu 'Umiesc' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

arth

P.S.
hmmmmm t-d

#37111 25/08/2002 22:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
Ta obcja występuje dopiero gdy sie zalogujesz na stronę. Ciekawi mnie czy przy jej wykorzystaniu minimalna stawka wynosi 50 zl., tak jak to jest w przypadku składania depozytu za pomocą karty.

#37112 26/08/2002 23:44
Dołączył: May 2002
Posty: 138
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 138
Witam!
Mam na kuponie meczyk Nancy-Amiens i według Expektu mecz ten zakończył się wynikiem 0-0,natomiast według moich informacji był wynik 1-0.Oczywiście kupon został przeniesiony do historii jako przegrany,wysłałem maila i nic.Może był inny wynik,albo...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1