|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
koszulki i te czapki powinni byc przy najmniej dla pierwszej piedziesiatki czy setki. A najlepiej jesli wplacasz 100-300zl to dostajesz koszulke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niedosc ze jest to dla nich ogromna reklama to i nie straca duzo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał PrezesBudek: [qb]Szakalu daj dzialajacy link do wzoru wplaty do expektu przez poczte lub bank[/qb] Sorki ze dopiero teraz ale nie odiwedzam wszystkich tematów na forum :rolleyes: Link na wp.pl nie dzila gdyz wprowadzili ograniczenia. Oto rezerwowy z interii: http://betting.w.interia.pl/expekt_wzor.jpg
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Witam, pytania dwa: 1. czy ktos probowal robic taki myk z expektem, ze wplacal przelewem, a wyplata na karte?
2. Co sie stalo z bogge?
pozdroofka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
ad 1)
Wg. mnie nie da się wypłacić pieniędzy na kartę w Expekcie. Za każdym razem jak coś wypłacam pojawiają mi się dane konta, na które chcę wypłacić pieniądze. Nie znalazłem nigdzie opcji "Wypłata na kartę".
Chyba, że można ale nie bardzo wiem jak to zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
ad 2)
Chyba ma się dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i na pewno żyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wnioskuję to stąd, że jakiś miesiąc temu wysyłałem zapytanie do Expektu i dostałem odpowiedź (bardzo szybko zresztą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) od niejakiego Bogdana S. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> To chyba bogge, prawda?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 159 |
Heh, dzieki tomkris To ja gapa troche jestem, bo z Bogdanem tez mam jakis tam kontakt przez support@expekt.com, ale nie wpadlem ze moze to byc bogge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pytanie dlaczego zmniejszyla sie jego aktywnosc na forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
To czy to jest bogge, tego tak na pewno nie wiem, ale domyslam się, że jednak tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> .
Jego aktywność na Forum rzeczywiscie jest teraz mała, praktycznie zerowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , szkoda.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chciałem pochwalić expekt za prędkość. Zleciłem wypłatę w nocy z czwartku na piątek, a wczoraj kasa już pojawiła się na koncie w banku. 1 dzień roboczy, to chyba niezły wynik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Oryginalnie wysłał Zbynek: [qb]Chciałem pochwalić expekt za prędkość. Zleciłem wypłatę w nocy z czwartku na piątek, a wczoraj kasa już pojawiła się na koncie w banku. 1 dzień roboczy, to chyba niezły wynik?[/qb] Za szybkość wypłat Expekt ma bardzo duży plus. Na pieniądze nigdy nie czekałem dłużej jak 2 dni. To bardzo dobry wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
Nikt niechce sie wymienic pieniedzmi => kasa w expekcie wzamian za kase w gamebookersss jak cos to na GG 1466086
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał SoKoL: [qb]Nikt niechce sie wymienic pieniedzmi => kasa w expekcie wzamian za kase w gamebookersss jak cos to na GG 1466086[/qb] Po jakim kursie dajesz euro? >4.8?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
nie 10.00......... ja daje w expekcie a ktos mi w Gb........ a euro wystarczy mi po > 4.00 2zl czy ile to nie majatek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Czy tylko ja mam ten problem, czy Wam tez nie wgrywa sie strona Expektu??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Zapytam się: Czy działa Wam dziś Expekt... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Expekt nie działa. A żeby było więcej to wpłacałem do nich pieniądze w Kredyt Banku w ubiegły poniedziałek a kasy nie ma do dziś. Na moje maile odpowidają, żeby być cierpliwym. Coś tu nie gra... Czy oni w ogóle istnieją?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Oryginalnie wysłał matthaus: [qb]Expekt nie działa. A żeby było więcej to wpłacałem do nich pieniądze w Kredyt Banku w ubiegły poniedziałek a kasy nie ma do dziś. Na moje maile odpowidają, żeby być cierpliwym. Coś tu nie gra... Czy oni w ogóle istnieją?![/qb] Ja mialem podobna sytuacje (czekałem 3 tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) Wyslij do nich maila ze skanem przelewu i napisz niech sprawdza w banku jego wiarygodnosc. Po kilku godzinach powiniennes miec kasiore na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Dopiero dzis zamieszczalem kupony z opcji 'Umiesc' a nie tworzenia kuponu i zobaczylem ze maja opcje umiesczenia kuponu z ktorego kasa zostanie pobrana bezposrednio z karty a nie konta. Niezle ale czy ktos z tego skorzysta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
ja nie widze takiej opcji, ani przy skladaniu kuponu korzystajac z bocznego , ani z gornego menu 'Umiesc' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
arth
P.S. hmmmmm t-d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,416 |
Ta obcja występuje dopiero gdy sie zalogujesz na stronę. Ciekawi mnie czy przy jej wykorzystaniu minimalna stawka wynosi 50 zl., tak jak to jest w przypadku składania depozytu za pomocą karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 138 |
Witam! Mam na kuponie meczyk Nancy-Amiens i według Expektu mecz ten zakończył się wynikiem 0-0,natomiast według moich informacji był wynik 1-0.Oczywiście kupon został przeniesiony do historii jako przegrany,wysłałem maila i nic.Może był inny wynik,albo...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka