Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 43 1 2 5 6 7 8 9 42 43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by craax
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ?
Walka o mistrza smile. Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje smile. W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo.
gdzies cos o jakims chinczyku w Legii mi sie przewinelo ? murawa na suchych stawach bedzie tragiczna , dopiero od wczoraj jest rozkladana wiec bedzie pewnie mokra ruchoma i krzywa

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ale ten Bolek jest rzeczywiscie w fatalnej formie ... Jedynie na Futersa się nadaje tongue

A tak pięknie grał z Nadalem w Doha

Dołączył: Oct 2009
Posty: 534
1
addict
addict
1 Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 534
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by craax
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ?
Walka o mistrza smile. Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje smile. W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo.

A jak sprawy kibicowskie, dalej takie gówno jak było, chodzi o sprawy Kibice- iti.

craax #3714829 22/02/2010 19:58
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by craax
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by craax
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ?
Walka o mistrza smile. Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje smile. W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo.
gdzies cos o jakims chinczyku w Legii mi sie przewinelo ? murawa na suchych stawach bedzie tragiczna , dopiero od wczoraj jest rozkladana wiec bedzie pewnie mokra ruchoma i krzywa
ja słyszalem o jakimś Japończyku ale w Polonii laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by grajus87
Ale ten Bolek jest rzeczywiscie w fatalnej formie ... Jedynie na Futersa się nadaje tongue

A tak pięknie grał z Nadalem w Doha

to se ne vrati grin

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Originally Posted by grajus87
Ale ten Bolek jest rzeczywiscie w fatalnej formie ... Jedynie na Futersa się nadaje tongue

A tak pięknie grał z Nadalem w Doha

Bo tam Rafa grał prawie jak prawą ręką smile

craax #3714832 22/02/2010 19:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@wojbest no to mamy zagadke , czy japonczyk w Polonii czy chinczyk w Legii laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 277
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 277
dobra melzer koncz z tym smieciem i lecimy dalej smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Mario jaki mistrz, proszę Cię kim my go mamy zdobyć. Chyba, że Dong będzie hitem transferowym, ale póki co Urban twierdzi, że on nie jest gotowy fizycznie na pierwszy skład. Chini kontuzja, Grzelak kontuzja. Chyba tylko na ten paradoks sparingów można liczyć, bo kiedy jak ogrywaliśmy w Nich PSG i Marsylię to potem na lidze tragedia. Ale to jedyny argument, raczej na Craaxe value.

Elev, gratuluje oczywiście smile Tak tylko mówię tongue

Nie doczekam się chyba tego wyniku Kutsovej...

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
co tam sie dzieje deszcz czy jaki czort ze panie przestaly grac?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hitem transferownym bedzie Suvorov boks heh
@młody gniewny a jaki kurs na Pasy ?

craax #3714841 22/02/2010 20:02
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
dlaczego przerwali Kuala Lumpur? Macie jakis live?

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Felek puke Lopez

z *4-2 na 4-7 blush

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Bolelli pierwsza szansa na przelamanie w meczu;)

Tiago #3714847 22/02/2010 20:04
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
w Kuala Lumpur deszcz niestety....

1999 #3714848 22/02/2010 20:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by 1999
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by craax
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ?
Walka o mistrza smile. Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje smile. W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo.

A jak sprawy kibicowskie, dalej takie gówno jak było, chodzi o sprawy Kibice- iti.
No jest Chinczyk w Legii, ale co to za transfer. Wszyscy krzycza, ze gral w MU, ale przeciez zostal on uznany na Wyspach najgorszym transferem Manchesteru w historii laugh .

No oczywiscie, ITI to wrog numer 1 i to nie tylko na Ł3. Czy to Legii koszykowka :), siatkowka :), hokej :), a nawet 4to ligowa druzyna CWKS - ciagle jest ITI spier.... Mimo ze nie maja nic wspolnego z tymi druzynami hehe.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
Bolelli przełamał! Go simone!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by craax
Originally Posted by Cendruś
Originally Posted by craax
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ?
Walka o mistrza smile. Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje smile. W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo.
gdzies cos o jakims chinczyku w Legii mi sie przewinelo ? murawa na suchych stawach bedzie tragiczna , dopiero od wczoraj jest rozkladana wiec bedzie pewnie mokra ruchoma i krzywa
ja słyszalem o jakimś Japończyku ale w Polonii laugh
Polonia teraz to: La Viva Espania, OLE!

craax #3714854 22/02/2010 20:06
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
Melzer przelamanie powrotne. Ktos kiedys napisal ze gdyby Melzer gral bez łuba to by wygral kilka turniejów wielkoszlemowych. Cos w tym jest

Tiago #3714857 22/02/2010 20:07
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
brawo Koubek smile

Boleli złamał bo Melzer pomógł smile ale z taką grą to 2-0 będzie

Strona 7 z 43 1 2 5 6 7 8 9 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1