|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ? Walka o mistrza  . Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje  . W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo. gdzies cos o jakims chinczyku w Legii mi sie przewinelo ? murawa na suchych stawach bedzie tragiczna , dopiero od wczoraj jest rozkladana wiec bedzie pewnie mokra ruchoma i krzywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ale ten Bolek jest rzeczywiscie w fatalnej formie ... Jedynie na Futersa się nadaje  A tak pięknie grał z Nadalem w Doha
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2009
Posty: 534 |
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ? Walka o mistrza  . Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje  . W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo. A jak sprawy kibicowskie, dalej takie gówno jak było, chodzi o sprawy Kibice- iti.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ? Walka o mistrza  . Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje  . W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo. gdzies cos o jakims chinczyku w Legii mi sie przewinelo ? murawa na suchych stawach bedzie tragiczna , dopiero od wczoraj jest rozkladana wiec bedzie pewnie mokra ruchoma i krzywa ja słyszalem o jakimś Japończyku ale w Polonii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ale ten Bolek jest rzeczywiscie w fatalnej formie ... Jedynie na Futersa się nadaje A tak pięknie grał z Nadalem w Dohato se ne vrati 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Ale ten Bolek jest rzeczywiscie w fatalnej formie ... Jedynie na Futersa się nadaje  A tak pięknie grał z Nadalem w Doha Bo tam Rafa grał prawie jak prawą ręką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@wojbest no to mamy zagadke , czy japonczyk w Polonii czy chinczyk w Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2009
Posty: 277 |
dobra melzer koncz z tym smieciem i lecimy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Mario jaki mistrz, proszę Cię kim my go mamy zdobyć. Chyba, że Dong będzie hitem transferowym, ale póki co Urban twierdzi, że on nie jest gotowy fizycznie na pierwszy skład. Chini kontuzja, Grzelak kontuzja. Chyba tylko na ten paradoks sparingów można liczyć, bo kiedy jak ogrywaliśmy w Nich PSG i Marsylię to potem na lidze tragedia. Ale to jedyny argument, raczej na Craaxe value. Elev, gratuluje oczywiście  Tak tylko mówię  Nie doczekam się chyba tego wyniku Kutsovej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
co tam sie dzieje deszcz czy jaki czort ze panie przestaly grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hitem transferownym bedzie Suvorov  heh @młody gniewny a jaki kurs na Pasy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
dlaczego przerwali Kuala Lumpur? Macie jakis live?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
Felek  Lopez z *4-2 na 4-7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
Bolelli pierwsza szansa na przelamanie w meczu;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
w Kuala Lumpur deszcz niestety....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ? Walka o mistrza  . Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje  . W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo. A jak sprawy kibicowskie, dalej takie gówno jak było, chodzi o sprawy Kibice- iti. No jest Chinczyk w Legii, ale co to za transfer. Wszyscy krzycza, ze gral w MU, ale przeciez zostal on uznany na Wyspach najgorszym transferem Manchesteru w historii  . No oczywiscie, ITI to wrog numer 1 i to nie tylko na Ł3. Czy to Legii koszykowka :), siatkowka :), hokej :), a nawet 4to ligowa druzyna CWKS - ciagle jest ITI spier.... Mimo ze nie maja nic wspolnego z tymi druzynami hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
Bolelli przełamał! Go simone!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Cendruś jestes legionista ? jak tak to jak u Was z transferami ? forma i kadra mocna na pt ? Walka o mistrza  . Transferow brak, kontuzje to standardowo Grzelak narzeka, Chinyama nie gra i niestety Astiz moze z Wami nie zagrac, a i...Janek Urban kuleje  . W sparingach Legia tragicznie, ale moze to wyjdzie na plus, bo ostatnio jak wygrywali sparingi to w lidze grali slabo. gdzies cos o jakims chinczyku w Legii mi sie przewinelo ? murawa na suchych stawach bedzie tragiczna , dopiero od wczoraj jest rozkladana wiec bedzie pewnie mokra ruchoma i krzywa ja słyszalem o jakimś Japończyku ale w Polonii  Polonia teraz to: La Viva Espania, OLE!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446 |
Melzer przelamanie powrotne. Ktos kiedys napisal ze gdyby Melzer gral bez łuba to by wygral kilka turniejów wielkoszlemowych. Cos w tym jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
brawo Koubek  Boleli złamał bo Melzer pomógł  ale z taką grą to 2-0 będzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|