|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2002
Posty: 80 |
System , z ktorego korzysta expekt działa znośnie jeśli posiadasz łącze stałe. Ja osobiście jeśli łączyłem się przez takowe, zwykle większych problemów nie miałem. Opcja wyloguj napewno się ukaże - tylko niestety trzeba troszkę zaczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Czasami faktycznie zdarzało mi się łącząc się przez modem, że strona działała ślamazarnie, szczególnie po zalogowaniu się na swoje konto. Zauważyłem prawidłowość, że wówczas, gdy pozostało mało czasu do obstawiania większej liczby zdarzeń (np. Liga Mistrzów) - system spowalnia swoją pracę - ale to pewnie normalne ze względu na jego obciążenie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45 |
Witam.
Chcialbym sie dowiedziec jak ma sie sprawa wplat na konto Expektu w innych Bankach chodzi mi glownie o cene przelewu oraz termin realizacji (tzn za ile czasu pieniadze sa na moim koncie w Expekcie). Chodzi mi glownie PKO S.A.,PKO B.P., Bank Zachodni i BGŻ. Za pomoc z gory dziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Aquarius ja wpłat do expektu dokonywałem właśnie poprzez BGŻ - opłata 5zł a pieniądze przy wpłacie rano na koncie w expekcie pojawiły sie już po godzinie 18
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja przelalem dzis pieniadze do expektu przez internet z konta Inteligo, pieniazki przeszly blyskawicznie ok 4h (od 18 - 19 uaktualniaja dokonane wplaty w expekcie) a cala operacja kosztowala mnie chyba cos okolo 1,5zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał rzepa: [qb]ja przelalem dzis pieniadze do expektu przez internet z konta Inteligo, pieniazki przeszly blyskawicznie ok 4h (od 18 - 19 uaktualniaja dokonane wplaty w expekcie) a cala operacja kosztowala mnie chyba cos okolo 1,5zł[/qb] Robiłeś przelew kartą kredytową?? Bo ja miałem ostatnio straszne problemy z wpłatą przez karte kredytową Inteligo do Expektu. Ale muszę przyznać, że dzięki temu nie umoczyłem. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam. Co ozn handicupy w expekcie np na taki mecz : Man.C - Liverpool +1 kurs 1.6 czyli mam rozumiec ze jak Man przegra roznica jednej bramki to mi zwracaja kase a jesli przegra dwoma lub wiecej bramkami to ja przegrywam ? moze ktos to potwierdzic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał sawi: [qb]Witam. Co ozn handicupy w expekcie np na taki mecz : Man.C - Liverpool +1 kurs 1.6 czyli mam rozumiec ze jak Man przegra roznica jednej bramki to mi zwracaja kase a jesli przegra dwoma lub wiecej bramkami to ja przegrywam ? moze ktos to potwierdzic ?[/qb] Manchester C - Liverpool +1.0 1.60 +0.0 3.65 -1.0 4.55 Grajac Na Liverpol -1 grasz ze wygra min. 2 bramkami A Na MC +1 to zwykle 1X Grajac +0.0 obstawiasz X Grajac na Man C.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Czy macie dzis jakies problemy obstawiajac systemem, bo ja zebym niewiadomo jakim systemem zagral i niewiadomo ile postawil i jakie kursy to zawsze wychdzi mi ze wygram mniej niz wklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> np. kursy 2.5/ 2.5/ 2.5 syst 2z3 za 400pln ew wygra to pokazyje sie ze ew wygr wynosi 100pln co sie dzieje czy to tylko ja mam ten problem help
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
ja mam to samo ale jak się postawi i wejdzie w kupony w trakcie i w szczegóły kuponu to pokazuje już prawidłowe wygrane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Dzieki za odpowiedz tylko problem w tym ze nie wiem czy puscic ten kupon jesli nie znam ew. wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Fakt, tez dzis to zauwazylem...Dziwne bo wczesniej takiej sytuacji nie bylo. Mam nadzieje, ze wkrotce to poprawia, bo jednak przydaje sie znac ew. wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka