Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#37153 24/09/2002 20:23
Dołączył: Sep 2002
Posty: 80
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 80
System , z ktorego korzysta expekt działa znośnie jeśli posiadasz łącze stałe. Ja osobiście jeśli łączyłem się przez takowe, zwykle większych problemów nie miałem. Opcja wyloguj napewno się ukaże - tylko niestety trzeba troszkę zaczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Czasami faktycznie zdarzało mi się łącząc się przez modem, że strona działała ślamazarnie, szczególnie po zalogowaniu się na swoje konto. Zauważyłem prawidłowość, że wówczas, gdy pozostało mało czasu do obstawiania większej liczby zdarzeń (np. Liga Mistrzów) - system spowalnia swoją pracę - ale to pewnie normalne ze względu na jego obciążenie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#37154 24/09/2002 20:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 45
Witam.

Chcialbym sie dowiedziec jak ma sie sprawa wplat na konto Expektu w innych Bankach chodzi mi glownie o cene przelewu oraz termin realizacji (tzn za ile czasu pieniadze sa na moim koncie w Expekcie). Chodzi mi glownie PKO S.A.,PKO B.P., Bank Zachodni i BGŻ. Za pomoc z gory dziekuje.

#37155 24/09/2002 22:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Aquarius ja wpłat do expektu dokonywałem właśnie poprzez BGŻ - opłata 5zł a pieniądze przy wpłacie rano na koncie w expekcie pojawiły sie już po godzinie 18

#37156 26/09/2002 05:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja przelalem dzis pieniadze do expektu przez internet z konta Inteligo, pieniazki przeszly blyskawicznie ok 4h (od 18 - 19 uaktualniaja dokonane wplaty w expekcie) a cala operacja kosztowala mnie chyba cos okolo 1,5zł

#37157 26/09/2002 05:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał rzepa:
[qb]ja przelalem dzis pieniadze do expektu przez internet z konta Inteligo, pieniazki przeszly blyskawicznie ok 4h (od 18 - 19 uaktualniaja dokonane wplaty w expekcie) a cala operacja kosztowala mnie chyba cos okolo 1,5zł[/qb]
Robiłeś przelew kartą kredytową??
Bo ja miałem ostatnio straszne problemy z wpłatą przez karte kredytową Inteligo do Expektu. Ale muszę przyznać, że dzięki temu nie umoczyłem.

Pozdrawiam

#37158 26/09/2002 18:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam.
Co ozn handicupy w expekcie np na taki mecz :
Man.C - Liverpool +1 kurs 1.6 czyli mam rozumiec ze jak Man przegra roznica jednej bramki to mi zwracaja kase a jesli przegra dwoma lub wiecej bramkami to ja przegrywam ? moze ktos to potwierdzic ?

#37159 26/09/2002 18:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Witam.
Co ozn handicupy w expekcie np na taki mecz :
Man.C - Liverpool +1 kurs 1.6 czyli mam rozumiec ze jak Man przegra roznica jednej bramki to mi zwracaja kase a jesli przegra dwoma lub wiecej bramkami to ja przegrywam ? moze ktos to potwierdzic ?[/qb]
Manchester C - Liverpool +1.0 1.60 +0.0 3.65 -1.0 4.55

Grajac Na Liverpol -1 grasz ze wygra min. 2 bramkami

A Na MC +1 to zwykle 1X

Grajac +0.0 obstawiasz X

Grajac na Man C.

#37160 26/09/2002 21:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Czy macie dzis jakies problemy obstawiajac systemem, bo ja zebym niewiadomo jakim systemem zagral i niewiadomo ile postawil i jakie kursy to zawsze wychdzi mi ze wygram mniej niz wklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> np. kursy 2.5/ 2.5/ 2.5 syst 2z3 za 400pln ew wygra to pokazyje sie ze ew wygr wynosi 100pln co sie dzieje czy to tylko ja mam ten problem help

#37161 26/09/2002 21:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
ja mam to samo ale jak się postawi i wejdzie w kupony w trakcie i w szczegóły kuponu to pokazuje już prawidłowe wygrane

#37162 26/09/2002 21:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Dzieki za odpowiedz tylko problem w tym ze nie wiem czy puscic ten kupon jesli nie znam ew. wygranej

#37163 26/09/2002 21:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Fakt, tez dzis to zauwazylem...Dziwne bo wczesniej takiej sytuacji nie bylo. Mam nadzieje, ze wkrotce to poprawia, bo jednak przydaje sie znac ew. wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1