Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
#371628 21/07/2005 19:38
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
monare dzieki za informacje, szacunek za podzielenie się nią w tej chwili. Troche mnie zmartwileś, tym że pomniejszyli Ci depozyt o 10%. Ta dziewczyna ktora pisala i rownież twierdzi, że pomniejszyli jej pieniadze o 10%. Nie cieszy mnie to. Dlugi czas realizacji 3 miesiace, nie jest rowniez dobrą nowiną. Ponadto w moim przypadku problem chyba jest tego typu, że ja nie obrocilem bonusem a zlecilem wyplate depozytu. Natomiast Ty obrocilems bonusem wiec zglupialem. Tobie rowniez nie napisali czemu zamkneli konto. Cos im sie niepodoba, zamykaja konto i taka z nimi rozmowa. Tak sie nie postepuje, nie są wporzadku.
Przykro mi jest, że to akurat nas spotkalo. Cieszylem się tym bonusem, a tu nawet nie odzyskam w pelni depozytu.

Bonus: Unibet
#371629 22/07/2005 11:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
Chciałbym zlikwidować konto w BAW, które kiedyś tam założyłem, tylko że nic się na nim nie działo i chciałbym założyć nowe aby wpłacić kase aby w przyszłości otrzymać bonus i pograć u nich... teraz napewno.

w jaki sposób mam to zrobić?? wysłać maila do supporta z prośbą o likwidacje konta czy w jakiś inny sposób???

niech ktoś mi podpowie w jaki sposób to zrobić

dzięki!!!!!

czy ktoś może mi pomóc?????

#371630 22/07/2005 11:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
popros o stary login i hasło; konta przestali likwidowac (przewalutowywac) gdzies w czerwcu ze wzgledu na masowe wyłudzanie bonusów; mozesz tez zablokowac konta nieodwołalnie ale wtedy nie mozna załozyc nowego; pozostaje tylko wyjscie jakie opisalem na początku

#371631 22/07/2005 12:15
Dołączył: Apr 2005
Posty: 510
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 510
mam pytanie co czeba wpisac w tytule przelewu ?? jak powinien wygladac prawidlowo wypelniony formularz z mbanku do betendwin

#371632 22/07/2005 15:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Witaj,

W tytul przelewu wpisujesz swoj numer (jakiś niepamietam jak sie nazywal). Wszystko masz napisane po tym jak sie zalogujesz na swoje konto a nastepnie wybierzesz wplata, oraz przelew bankowy. Bedzą widoczne poszczegolne pola jakie nalezy wypelnic w formularzu przelewu w mbanku.

#371633 22/07/2005 16:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
DO kolegi co chce zamknac konto w BAW

jezeli masz to sie zaloguj jesli nei pamietasz postaraj sie odzyskac i jest opcja w menu wlasnie zamkniecie konta

z tym ze w mojej opinii jezeli zamkniesz stare i otworzysz nowe to wiesz jesli chcesz bonus to bedziesz NACIAGACZ

jezeli nie bedziesz bral bonusa to nie powinni ci robic problemow, natomiast jak chcesz kombinowac to pozostaje kafejka ciotka wujek babcia i wiesz juz dalej jak to sie zapewne robi tyle tego tu bylo

#371634 23/07/2005 05:35
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
jaka jest minimalna kwota pierwszej wpłaty na konto BetAndWin ?

pozdr.

#371635 23/07/2005 05:36
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
wczoraj postawilem 1900 na usa 0 19 w koszu, (pewne 19 zl bo kurs 1,01) a oni mi rozliczyli ze to wegierki wygraly 85: 55. oj betandwin nieladnie, i pewnie mam kase na weekend zablokowana bo support w weekend nie dziala

#371636 23/07/2005 10:07
Dołączył: May 2005
Posty: 439
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 439
1zł.

#371637 23/07/2005 10:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Quote
1zł.

2 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#371638 23/07/2005 10:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
bez komentarza, zawsze to to 19 zl

#371639 23/07/2005 11:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
wczoraj postawilem 1900 na usa 0 19 w koszu, (pewne 19 zl bo kurs 1,01) a oni mi rozliczyli ze to wegierki wygraly 85: 55. oj betandwin nieladnie, i pewnie mam kase na weekend zablokowana bo support w weekend nie dziala

Zrobilem to samo, niestety, wszystko przez info na stronce FIBA, tam maja wynik USA 55:85 Hungary, a w dziale Newsy maja artykul, ze USA kontynuuja swoja zwycieska passe i pokonaly Wegry, napisalem juz tez maila do FIBA niech poprawja ten wynik, na oficjalnej stronce turnieju juz jest prawidlowy wynik USA 85:55 Hungary, na stronce USABASKETTBALL tez wynik 85:55 dla USA i nawet jest opisany przebieg meczu, BAW nie jest winna w tej sytuacji, tylko FIBA zawinila podajac zle info na swojej stronce, teraz trzeba czekac do poniedzialku

#371640 23/07/2005 11:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
juz poprawili wszystko, kasa na koncie, brawa dla BAW:)

#371641 23/07/2005 13:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
łachy nie robia ze poprawiaja swoj blad

#371642 23/07/2005 20:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
proszę o poprawę wyniku
Koszykówka U18 Men
Francja -6.5 Izrael+6.5
wynik brzmi 77 66
czyli Francja +6.5
i poprawe stanu na moim koncie:)

#371643 23/07/2005 22:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
Czy przy wypłacię kasy z betandwin dalej trzeba wysyłać skan dowodu??

#371644 23/07/2005 23:43
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Tak, trzeba.

#371645 23/07/2005 23:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
a przy wypłacie przez moneybookers tez trzeba wysłac skan?

#371646 24/07/2005 00:37
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
tego nie wiem, a sam bym chciał wiedziec, ale myśle domyslam sie ze tak

#371647 24/07/2005 01:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Quote
a przy wypłacie przez moneybookers tez trzeba wysłac skan?

Jeśli chodzi o wypłatę środków znajdujących się na koncie BAW to nie ma róznicy czy to wypłata na konto bankowe , neteller, moneybookers czy czekiem . Trzeba zrobić skan dowodu i wysłać mailem , lub ksero wysłać faxem . Zaznaczam , ze taką opeację wykonuje się jednorazowo , a więc jeśli juz kiedyś ktoś wysyłał kopie dowodu osobistego i wypłacał pieniądze to drugi raz tego nie musi robić .
Pozdrawiam

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1