|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
monare dzieki za informacje, szacunek za podzielenie się nią w tej chwili. Troche mnie zmartwileś, tym że pomniejszyli Ci depozyt o 10%. Ta dziewczyna ktora pisala i rownież twierdzi, że pomniejszyli jej pieniadze o 10%. Nie cieszy mnie to. Dlugi czas realizacji 3 miesiace, nie jest rowniez dobrą nowiną. Ponadto w moim przypadku problem chyba jest tego typu, że ja nie obrocilem bonusem a zlecilem wyplate depozytu. Natomiast Ty obrocilems bonusem wiec zglupialem. Tobie rowniez nie napisali czemu zamkneli konto. Cos im sie niepodoba, zamykaja konto i taka z nimi rozmowa. Tak sie nie postepuje, nie są wporzadku. Przykro mi jest, że to akurat nas spotkalo. Cieszylem się tym bonusem, a tu nawet nie odzyskam w pelni depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Chciałbym zlikwidować konto w BAW, które kiedyś tam założyłem, tylko że nic się na nim nie działo i chciałbym założyć nowe aby wpłacić kase aby w przyszłości otrzymać bonus i pograć u nich... teraz napewno.
w jaki sposób mam to zrobić?? wysłać maila do supporta z prośbą o likwidacje konta czy w jakiś inny sposób???
niech ktoś mi podpowie w jaki sposób to zrobić
dzięki!!!!! czy ktoś może mi pomóc?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
popros o stary login i hasło; konta przestali likwidowac (przewalutowywac) gdzies w czerwcu ze wzgledu na masowe wyłudzanie bonusów; mozesz tez zablokowac konta nieodwołalnie ale wtedy nie mozna załozyc nowego; pozostaje tylko wyjscie jakie opisalem na początku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 510 |
mam pytanie co czeba wpisac w tytule przelewu ?? jak powinien wygladac prawidlowo wypelniony formularz z mbanku do betendwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381 |
Witaj,
W tytul przelewu wpisujesz swoj numer (jakiś niepamietam jak sie nazywal). Wszystko masz napisane po tym jak sie zalogujesz na swoje konto a nastepnie wybierzesz wplata, oraz przelew bankowy. Bedzą widoczne poszczegolne pola jakie nalezy wypelnic w formularzu przelewu w mbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
DO kolegi co chce zamknac konto w BAW
jezeli masz to sie zaloguj jesli nei pamietasz postaraj sie odzyskac i jest opcja w menu wlasnie zamkniecie konta
z tym ze w mojej opinii jezeli zamkniesz stare i otworzysz nowe to wiesz jesli chcesz bonus to bedziesz NACIAGACZ
jezeli nie bedziesz bral bonusa to nie powinni ci robic problemow, natomiast jak chcesz kombinowac to pozostaje kafejka ciotka wujek babcia i wiesz juz dalej jak to sie zapewne robi tyle tego tu bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2004
Posty: 1,818 |
jaka jest minimalna kwota pierwszej wpłaty na konto BetAndWin ?
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
wczoraj postawilem 1900 na usa 0 19 w koszu, (pewne 19 zl bo kurs 1,01) a oni mi rozliczyli ze to wegierki wygraly 85: 55. oj betandwin nieladnie, i pewnie mam kase na weekend zablokowana bo support w weekend nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,165 |
2 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
bez komentarza, zawsze to to 19 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
wczoraj postawilem 1900 na usa 0 19 w koszu, (pewne 19 zl bo kurs 1,01) a oni mi rozliczyli ze to wegierki wygraly 85: 55. oj betandwin nieladnie, i pewnie mam kase na weekend zablokowana bo support w weekend nie dziala Zrobilem to samo, niestety, wszystko przez info na stronce FIBA, tam maja wynik USA 55:85 Hungary, a w dziale Newsy maja artykul, ze USA kontynuuja swoja zwycieska passe i pokonaly Wegry, napisalem juz tez maila do FIBA niech poprawja ten wynik, na oficjalnej stronce turnieju juz jest prawidlowy wynik USA 85:55 Hungary, na stronce USABASKETTBALL tez wynik 85:55 dla USA i nawet jest opisany przebieg meczu, BAW nie jest winna w tej sytuacji, tylko FIBA zawinila podajac zle info na swojej stronce, teraz trzeba czekac do poniedzialku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
juz poprawili wszystko, kasa na koncie, brawa dla BAW:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
łachy nie robia ze poprawiaja swoj blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
proszę o poprawę wyniku Koszykówka U18 Men Francja -6.5 Izrael+6.5 wynik brzmi 77 66 czyli Francja +6.5 i poprawe stanu na moim koncie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102 |
Czy przy wypłacię kasy z betandwin dalej trzeba wysyłać skan dowodu??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102 |
a przy wypłacie przez moneybookers tez trzeba wysłac skan?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
tego nie wiem, a sam bym chciał wiedziec, ale myśle domyslam sie ze tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67 |
a przy wypłacie przez moneybookers tez trzeba wysłac skan? Jeśli chodzi o wypłatę środków znajdujących się na koncie BAW to nie ma róznicy czy to wypłata na konto bankowe , neteller, moneybookers czy czekiem . Trzeba zrobić skan dowodu i wysłać mailem , lub ksero wysłać faxem . Zaznaczam , ze taką opeację wykonuje się jednorazowo , a więc jeśli juz kiedyś ktoś wysyłał kopie dowodu osobistego i wypłacał pieniądze to drugi raz tego nie musi robić . Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|