Na poczatku chcialbym zaznaczyc, ze jesli temat znalazl sie w zlym dziale, to niech zostanie przeniesiony do "To i Owo" lub "Forum Dyskusyjne".
Niedawno zalozylem temat, ktory skrytykowal "swiadek bukmacherski". Trudno znalezc dobre picki i analizy. Wiekoszsc skupia sie na konkursach i PP, a wartosciowi gracze przenosza sie na druga strone, czyli do bukow. Chcialbym podrzucic pomysl jaki chcialem wprowadzic zawsze na swoim forum bukmacherskim, ktore jednak nigdy nie powstalo

Zeby ludzie zaczeli rozpisywac picki i analizy przydalaby sie mala nagroda pieniezna. 100/150 zlotych miesiecznie dla najlepszego typera nie byloby dla Conrada duza strata, a forum ruszyloby ze stagnacji. Kto mialby wybierac najlepszego tipstera miesiaca? Grono moderatorskie, ktore przy okazji nie mogloby uczestniczyc w tych premiach

Dalszy post to juz prywata z mojej strony odnosnie zamknietego tematu - "Raffie rządzi i tyle". Dlatego jesli kogos to nudzi niech przestanie dalej czytac te wiadomosc

Kilka osob smialo, ze sie napisalem o "pogruszkach" z Chorwacji. Nie bylo to w formie zartu, bo rzeczywiscie takowe otrzymalem na jednym z popularnych zagranicznych for otwartych. Doszlo do takich czasow, ze starajac sie pomoc za darmo innym w typowaniu mozna dostac wiadomosc tresci - "Przegralem na twoich betach 900 euro. Masz to kur.wa odrobic frajerze".
Pisalem tez jeszcze o mojej "zajebistosci" w typowaniu koszykowki. Oczywiscie bylo to w formie zartu, bo moje picki z analizami na tym forum z dzialu koszykarskiego sa najgorsze wsrod wszystkich tam piszacych. Mialem swietny okres, kiedy naprawde szlo mi super. Wowczas otrzymywalem wiele privow z gratulacjami, wszyscy nagle byli moimi przyjaciolmi, a mi przypieto latke super typera. Mozna dostac malpiego rozumu, kiedy w przeciagu tygodnia otrzymujesz 30 privow od ludzi z gratulacjami, ciaglym chwaleniem i okresleniami typu "Chcesz zarabaiać 1000 tygodniowo? Trzymaj z Raffim". Spowodowalo to u mnie popularna "sodowke", ktora przez dlugi czas trzymala sie w mojej glowie, bo po tylu wiadomosciach naprawde mozna uwierzyc, ze jest sie "zajebistym", a pieniadze beda leciec z nieba. Z przyczny czasu postanowilem wlasnie wysmiac moja naiwnosc. Bedac w gazie na forach otwartych szybko mozna zostac omotanym przez "pijawki", ktore chwala i obiecuja cuda na kiju za wreczanie im jako pierwszym betow. Dlatego mlodym typerom, ktorym swietnie idzie polecam olewanie przyszywanych "przyjaciol". Ich ogrom przy sukcesach, a po porazkach jedynie wyzywaja, krytykuja i leca lizac dupe kolejnym, ktorzy sa na topie w nowym sezonie. Na koniec chcialbym zaznaczyc, ze nie jest to zal z mojej strony. Po prostu bede sie cieszyl jesli pomoze to chocby jednemu typerowi, ktory po przeczytaniu mojego tekstu powinien byc madrzejszy o moje doswiadczenia.
Chcialbym jeszcze napisac do skrzypo555. Marcin, na nastepny raz nie zawracaj sobie glowy takimi prowokacjami. Jestes mlody, masz czas, zeby cos osiagnac w tej branzy. Wykonujesz swietna robote w dziale koszykarskim i jestes lepszym typerem ode mnie. Pokazales, ze potrafisz przez dlugi okres trzymac wysoki poziom swoich pickow. Jesli bedziesz dalej sumiennie typowal i wierzyl w swojego skilla, to na pewno bedziesz mogl zajsc daleko przy braku wartosciowych typerow koszykowki w Polsce. Dlatego nie zawracaj sobie nastepnym razem glowy pionkami/prowokatorami mojego pokroju. Bo to Ty powinnnes napisac do mnie "A kim ty kur.wa jestes?".