Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
koleszka #3717306 23/02/2010 23:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by koleszka
A tak dla napinaczy co gadają "co byśmy zrobili gdyby nie iti które nas wyciągnęło z długów to byśmy grali w 2 lidze"
Jak iti przejmowało Legie to mieliśmy 20 milionów długów, teraz to jest 100 milionów ... dziękuje dobranoc!
teee napinaczu jak ITI przychodziło to Legia dostawała licencje na grę w ekstraklasie tylko i wyłącznie dlatego, że się nazywa Legia. 20 milionów w tym nie płacone ZUS-y, zaległości względem Urzędu Skarbowego, zaległości względem piłkarzy. Żeby przetrwać klub musiał wyprzedawać piłkarzy.

Teraz 100 milionów długu, który jest tylko zapisem księgowym. Wszystkie zobowiązania regulowane na bieżąco, średnia pensja piłkarza Legii najwyższa w naszej ekstraklasie (swoją drogą to chyba co niektórzy paralitycy za dużo zarabiają).

Już mówisz dobranoc poczekaj na dobranockę laugh

Bonus: Unibet
Tetfol #3717335 23/02/2010 23:53
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy jakby on wiedział lepiej co u nas się dzieje i kto ma w tym konflikcie racje laugh weź chłopku zajmij się oprawą z balonów na meczu Unii Tarnów w ... jakiej tam lidze gracie? trampkarzy chyba grin to jest temat o kibicach dla kibiców,a nie dla jakiś sfrustrowanych fanów wyborczej i tvn'u grin

koleszka #3717338 23/02/2010 23:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by koleszka
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy

Ale zenada. Idealny przyklad kibica Legii.

Tetfol #3717341 23/02/2010 23:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
nie potrzebna klotnia moim zdaniem wink kazdy z was ma po czesci racje, ale patrzy tylko subiektywnie.
Ta sytuacja w Legii to troche 'oko za oko, zab za zab' tongue
Z jednej strony ITI przesadza bo niszczy ruch kibicowski, ale z drugiej strony jak sie spojrzy na kibicow.. sa tacy dla ktorych licza sie alko, dragi i rozroba na wyjazdach, szkoda ze inni staja w ich obronie.
Fajnie bylo na Legii ale jakbym za kilka lat chcial przyjsc z dzieckiem na stadion i stac w tlumie najebanych kolesi palacych trawe to dziekuje, wole zeby to tepic wink odezwiesz sie kulturalnie do takiego zeby cie nie szturchal jak sie zatacza, zeby sie nie przewracal jak skacze po strzelonej bramce i mozesz po ryju dostac. Ciezko mi to przyznac ale w tej kwestii popieram ITI. Zniszczyc to jak juz zaczeli albo wyznaczyc na nowym stadionie sektor, zrobic klatke jaka byla kiedys na Zylecie i 'robta co chceta'.. smirk

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by koleszka
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy

Ale zenada. Idealny przyklad kibica Legii.

kiedyś miałem okazję pograć na automatach w podziemiach Centralnego. Pilnował ich jakiś typek w wieku ok. 25-lat ubrany w dresik. Rozmowa nam się kleiła. w pewnym momencie zapytał skąd jestem. Ja mówie, że z Piotrkowa Tryb., a on do mnie "eee, wiocha". I taki niestety obraz typowego Warszawiaka do dziś mi pozostał...

Conrad #3717345 23/02/2010 23:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Jak już było to sorry

CBŚ kontra bojówka Kolejorza

http://uwaga.onet.pl/30068,wideo,154386,cbs_kontra_bojowka_kolejorza,cbs_kontra_bojowka_kolejorza,reportaz.html

bajbus #3717348 24/02/2010 00:05
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
bo kończą się rezerwy cierpliwości, typ który ma jedyne pojęcie o kibicach Legii z wyborczej i tvnu się o nich wypowiada a tak na prawdę żadnego z nich nie zna

koleszka #3717353 24/02/2010 00:09
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by koleszka
bo kończą się rezerwy cierpliwości, typ który ma jedyne pojęcie o kibicach Legii z wyborczej i tvnu się o nich wypowiada a tak na prawdę żadnego z nich nie zna
Jakiej cierpliwości?? Proszę powiedz mi co napisałem nie jest prawdą ? Brak ci argumentów chłopcze i tyle.

Tetfol #3717364 24/02/2010 00:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kiedyś kibice Legii nie byli beksalalami udającymi "prześladowanych"... dzisiaj zaś jest nacisk na stękanie, jęczenie i narzekanie "wiecznie niezadowolonych". Już nawet to, że będzie nowy super-stadion jest czymś złym. smirk Niektórym zupełnie poodbijało... blush

Jeśli ktoś chce kontrolować klub i decydować o tym co się w nim dzieje to należy go po prostu... kupić - zrobić zbiórkę kilkudziesięciu tysięcy osób i złożyć ofertę obecnemu właścicielowi. smile

koleszka #3717437 24/02/2010 01:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by koleszka
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy jakby on wiedział lepiej co u nas się dzieje i kto ma w tym konflikcie racje laugh weź chłopku zajmij się oprawą z balonów na meczu Unii Tarnów w ... jakiej tam lidze gracie? trampkarzy chyba grin

Tez sie zastanawiam, dlaczego Koleszka, wiesniak z Warszawy, zabiera glos (glownie na QC) na temat gry FC Barcelona, jakby wiedzial lepiej, co sie tutaj dzieje.

Wez sie chlopku zajmij oprawa z zyletek na meczu Legii Warszawa w...jakiej tam lidze gracie ? kelnerow chyba grin

Pasi ? papa

Amkwish #3717959 24/02/2010 03:35
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
o proszę, swój swojego wspomoże, jak na takich się mówi? "wspólnota jajników"? grin

Amkwish #3717968 24/02/2010 03:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
koleszka niepotrzebnie dajesz się sprowkować... sytuacja była wyjaśniana wiele razy, kto chciał to pojął, a kto nie ten... szczeka dalej smile Pozwól im pomarzyć o drugiej Anglii...


Wrzucam artykuł z Gazety Polskiej na temat patriotycznych postaw kibiców. Nienajgorszy nawet. Kto chce to sobie poczyta...

http://w273.wrzuta.pl/plik/94P2tR9qUYW/gazeta_polska_72010_1str__maciej_l_gostynin
http://w552.wrzuta.pl/plik/0lVPJITl4ZZ/gazeta_polska_72010_2str__maciej_l_gostynin

Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
Niech większośc ludzi myśli sobie co chce, kibice niech wierzą że są super, a społeczeństwo niech ich ma za śmieci, każdemu pasuje.

ITI boks

doriano #3718041 24/02/2010 03:47
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by doriano
ITI boks

puke

doriano #3718067 24/02/2010 03:51
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by doriano
ITI boks

Czubek ? czy z Policji ? blush

buldog #3718095 24/02/2010 03:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by buldog
Originally Posted by doriano
ITI boks

Czubek ? czy z Policji ? blush

Po prostu lubi taniec z gwiazdami obejrzeć w sobotni wieczór - zostawcie go boks

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
koleszka niepotrzebnie dajesz się sprowkować... sytuacja była wyjaśniana wiele razy, kto chciał to pojął, a kto nie ten... szczeka dalej smile Pozwól im pomarzyć o drugiej Anglii...


Wrzucam artykuł z Gazety Polskiej na temat patriotycznych postaw kibiców. Nienajgorszy nawet. Kto chce to sobie poczyta...

http://w273.wrzuta.pl/plik/94P2tR9qUYW/gazeta_polska_72010_1str__maciej_l_gostynin
http://w552.wrzuta.pl/plik/0lVPJITl4ZZ/gazeta_polska_72010_2str__maciej_l_gostynin
Oj jaki on biedny sprowokowany laugh Pół argumentu niepotrafi przedstawić w obronie tego śmiesznego konfliktu to się chłopak frustruje i zaczyna wyzywać.:D

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Nie dajcie się sprowokować, niech szczeka dalej i sieje swoją propagandę.

Nie ma Legii bez żylety!

Tetfol #3718195 24/02/2010 04:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Tetfol
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
koleszka niepotrzebnie dajesz się sprowkować... sytuacja była wyjaśniana wiele razy, kto chciał to pojął, a kto nie ten... szczeka dalej smile Pozwól im pomarzyć o drugiej Anglii...


Wrzucam artykuł z Gazety Polskiej na temat patriotycznych postaw kibiców. Nienajgorszy nawet. Kto chce to sobie poczyta...

http://w273.wrzuta.pl/plik/94P2tR9qUYW/gazeta_polska_72010_1str__maciej_l_gostynin
http://w552.wrzuta.pl/plik/0lVPJITl4ZZ/gazeta_polska_72010_2str__maciej_l_gostynin
Oj jaki on biedny sprowokowany laugh Pół argumentu niepotrafi przedstawić w obronie tego śmiesznego konfliktu to się chłopak frustruje i zaczyna wyzywać.:D

www.konieciti.pl [konieciti.pl] piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
journeyman
journeyman
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
Biedni kibice dają się prowokowac. Weźcie się do roboty lenie, bo takie śpiewanie razem w parkach na stadione gejostwem zalatuje.

Poza tym życzę zdrowia.

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1