|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
A tak dla napinaczy co gadają "co byśmy zrobili gdyby nie iti które nas wyciągnęło z długów to byśmy grali w 2 lidze" Jak iti przejmowało Legie to mieliśmy 20 milionów długów, teraz to jest 100 milionów ... dziękuje dobranoc! teee napinaczu jak ITI przychodziło to Legia dostawała licencje na grę w ekstraklasie tylko i wyłącznie dlatego, że się nazywa Legia. 20 milionów w tym nie płacone ZUS-y, zaległości względem Urzędu Skarbowego, zaległości względem piłkarzy. Żeby przetrwać klub musiał wyprzedawać piłkarzy. Teraz 100 milionów długu, który jest tylko zapisem księgowym. Wszystkie zobowiązania regulowane na bieżąco, średnia pensja piłkarza Legii najwyższa w naszej ekstraklasie (swoją drogą to chyba co niektórzy paralitycy za dużo zarabiają). Już mówisz dobranoc poczekaj na dobranockę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy jakby on wiedział lepiej co u nas się dzieje i kto ma w tym konflikcie racje  weź chłopku zajmij się oprawą z balonów na meczu Unii Tarnów w ... jakiej tam lidze gracie? trampkarzy chyba  to jest temat o kibicach dla kibiców,a nie dla jakiś sfrustrowanych fanów wyborczej i tvn'u 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy Ale zenada. Idealny przyklad kibica Legii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
nie potrzebna klotnia moim zdaniem  kazdy z was ma po czesci racje, ale patrzy tylko subiektywnie. Ta sytuacja w Legii to troche 'oko za oko, zab za zab' Z jednej strony ITI przesadza bo niszczy ruch kibicowski, ale z drugiej strony jak sie spojrzy na kibicow.. sa tacy dla ktorych licza sie alko, dragi i rozroba na wyjazdach, szkoda ze inni staja w ich obronie. Fajnie bylo na Legii ale jakbym za kilka lat chcial przyjsc z dzieckiem na stadion i stac w tlumie najebanych kolesi palacych trawe to dziekuje, wole zeby to tepic  odezwiesz sie kulturalnie do takiego zeby cie nie szturchal jak sie zatacza, zeby sie nie przewracal jak skacze po strzelonej bramce i mozesz po ryju dostac. Ciezko mi to przyznac ale w tej kwestii popieram ITI. Zniszczyc to jak juz zaczeli albo wyznaczyc na nowym stadionie sektor, zrobic klatke jaka byla kiedys na Zylecie i 'robta co chceta'.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy Ale zenada. Idealny przyklad kibica Legii. kiedyś miałem okazję pograć na automatach w podziemiach Centralnego. Pilnował ich jakiś typek w wieku ok. 25-lat ubrany w dresik. Rozmowa nam się kleiła. w pewnym momencie zapytał skąd jestem. Ja mówie, że z Piotrkowa Tryb., a on do mnie "eee, wiocha". I taki niestety obraz typowego Warszawiaka do dziś mi pozostał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Jak już było to sorry
CBŚ kontra bojówka Kolejorza
http://uwaga.onet.pl/30068,wideo,154386,cbs_kontra_bojowka_kolejorza,cbs_kontra_bojowka_kolejorza,reportaz.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
bo kończą się rezerwy cierpliwości, typ który ma jedyne pojęcie o kibicach Legii z wyborczej i tvnu się o nich wypowiada a tak na prawdę żadnego z nich nie zna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
bo kończą się rezerwy cierpliwości, typ który ma jedyne pojęcie o kibicach Legii z wyborczej i tvnu się o nich wypowiada a tak na prawdę żadnego z nich nie zna Jakiej cierpliwości?? Proszę powiedz mi co napisałem nie jest prawdą ? Brak ci argumentów chłopcze i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kiedyś kibice Legii nie byli beksalalami udającymi "prześladowanych"... dzisiaj zaś jest nacisk na stękanie, jęczenie i narzekanie "wiecznie niezadowolonych". Już nawet to, że będzie nowy super-stadion jest czymś złym.  Niektórym zupełnie poodbijało...  Jeśli ktoś chce kontrolować klub i decydować o tym co się w nim dzieje to należy go po prostu... kupić - zrobić zbiórkę kilkudziesięciu tysięcy osób i złożyć ofertę obecnemu właścicielowi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Tak się zastanawiam czemu wieśniak z Tarnowa pruje się tutaj na kibiców z Warszawy jakby on wiedział lepiej co u nas się dzieje i kto ma w tym konflikcie racje  weź chłopku zajmij się oprawą z balonów na meczu Unii Tarnów w ... jakiej tam lidze gracie? trampkarzy chyba  Tez sie zastanawiam, dlaczego Koleszka, wiesniak z Warszawy, zabiera glos (glownie na QC) na temat gry FC Barcelona, jakby wiedzial lepiej, co sie tutaj dzieje. Wez sie chlopku zajmij oprawa z zyletek na meczu Legii Warszawa w...jakiej tam lidze gracie ? kelnerow chyba  Pasi ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
o proszę, swój swojego wspomoże, jak na takich się mówi? "wspólnota jajników"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63 |
Niech większośc ludzi myśli sobie co chce, kibice niech wierzą że są super, a społeczeństwo niech ich ma za śmieci, każdemu pasuje. ITI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
ITI  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
ITI  Czubek ? czy z Policji ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
ITI  Czubek ? czy z Policji ?  Po prostu lubi taniec z gwiazdami obejrzeć w sobotni wieczór - zostawcie go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Oj jaki on biedny sprowokowany  Pół argumentu niepotrafi przedstawić w obronie tego śmiesznego konfliktu to się chłopak frustruje i zaczyna wyzywać.:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Nie dajcie się sprowokować, niech szczeka dalej i sieje swoją propagandę.
Nie ma Legii bez żylety!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Oj jaki on biedny sprowokowany  Pół argumentu niepotrafi przedstawić w obronie tego śmiesznego konfliktu to się chłopak frustruje i zaczyna wyzywać.:D www.konieciti.pl [ konieciti.pl] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2009
Posty: 63 |
Biedni kibice dają się prowokowac. Weźcie się do roboty lenie, bo takie śpiewanie razem w parkach na stadione gejostwem zalatuje.
Poza tym życzę zdrowia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|