Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Bzyku #3729947 01/03/2010 08:00
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Bzyku
Ja za drobne znalezione u buka dałem sobie correcta na 3:2 dla Kanady smile


Izziii ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Czyżby Szczecin? laugh

Bzyku #3729953 01/03/2010 08:03
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Bzyku
Ja za drobne znalezione u buka dałem sobie correcta na 3:2 dla Kanady smile


Izziii ooo
Zaciekawił mnie twój post od początku i dopingowałem grin Myslalem, ze masz bez dogrywki, brawo

kumichal #3729956 01/03/2010 08:06
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
hehe w tvp w studio laugh dobry Pan Bogdan zazdroscil Komentatorom i mowil ze im dane a jemu nie chociaz to on byl na olimpiadach laugh laugh

kumichal #3729963 01/03/2010 08:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by kumichal
Zaciekawił mnie twój post od początku i dopingowałem grin Myslalem, ze masz bez dogrywki, brawo

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czy z dogrywką czy bez laugh

Za drobne więc sobie postawiłem i się specjalnie nie interesowałem, później się okaże jak rozliczą smile

Ale do wyniku czuja miałem heh

vamo$ #3729964 01/03/2010 08:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Kanada piwo

vamo$ #3729966 01/03/2010 08:08
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Jakby to ode mnie zależało, po 60 minutach rozdałbym dwa złote medale i zaprosił fanów obu ekip do wspólnego piwożłopstwa na DownTown;]
Brawo Kanada, brawo USA

vamo$ #3729968 01/03/2010 08:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by vamo$
hehe w tvp w studio laugh dobry Pan Bogdan zazdroscil Komentatorom i mowil ze im dane a jemu nie chociaz to on byl na olimpiadach laugh laugh
No właśnie jak się nazywa ten pan co był kiedyś młodym, obiecującym, komentatorem?

c1nek #3729972 01/03/2010 08:10
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by c1nek
Originally Posted by vamo$
hehe w tvp w studio laugh dobry Pan Bogdan zazdroscil Komentatorom i mowil ze im dane a jemu nie chociaz to on byl na olimpiadach laugh laugh
No właśnie jak się nazywa ten pan co był kiedyś młodym, obiecującym, komentatorem?
nie wiem smile Swos 4 ever laugh

vamo$ #3729976 01/03/2010 08:14
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Kanada 14 złotych medali aplauz za 4 lata w Soczi Ruscy zgarną pewnie wszystkie smile

M@rcin #3729983 01/03/2010 08:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Crosby slaby turniej, ale wtedy, kiedy trzeba bylo piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
gratulacje dla Liści i Jułesej
Najlepsi i tak mistrzowie z Turynu smile
Panowie, o której jest planowane zakończenie ceremonii nocnej?

Śmigło #3729992 01/03/2010 08:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Śmigło
gratulacje dla Liści i Jułesej
Najlepsi i tak mistrzowie z Turynu smile
Panowie, o której jest planowane zakończenie ceremonii nocnej?
5:30

bajbus #3729996 01/03/2010 08:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Originally Posted by bajbus
Originally Posted by Śmigło
gratulacje dla Liści i Jułesej
Najlepsi i tak mistrzowie z Turynu smile
Panowie, o której jest planowane zakończenie ceremonii nocnej?
5:30
dzięki Ci

Śmigło #3730338 01/03/2010 23:03
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Dzisiaj 3 runda PO w plh. poki co podoba mi sie mecz Zaglebie - Craxa. Mam 3 koncepcje odnosnie tego spotkania. Pierwsze dwa mecze wygrane przez Craxe 5-3 i szczesliwie 5-4(OT) wiec, duzo bramek, co wskazuja albo na zajebista dyspozycje obu druzyn...albo jej brak.
Dzisiaj Sosnowiec musi wygrac jezeli chce jeszcze mieć cienie nadziei na walke o finał. 2.40@ moneylines kusi jak cholera. Mysle ze mecz overowy i linia 6,5 po 1.85@ spokojnie do zrobienia, zaryzykowalbym nawetr +7,5 za 2,55@. W tobecie dobrze wygladaja mi bety na zawodnikow, glownie chodzi o G.Da Coste. Mysle ze przelamie sie dzisiaj, graja u siebie, podejma walke z przeciwnikiem, Da Costa ma mocna pozycje w zespole i duzo moze zalezec od jego dzisiejszej postawy. Kurs 2,10@ wyglada dobrze.
Co myslicie? pzdr


lavolpe #3730339 01/03/2010 23:06
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Originally Posted by lavolpe
Dzisiaj 3 runda PO w plh. poki co podoba mi sie mecz Zaglebie - Craxa. Mam 3 koncepcje odnosnie tego spotkania. Pierwsze dwa mecze wygrane przez Craxe 5-3 i szczesliwie 5-4(OT) wiec, duzo bramek, co wskazuja albo na zajebista dyspozycje obu druzyn...albo jej brak.
Dzisiaj Sosnowiec musi wygrac jezeli chce jeszcze mieć cienie nadziei na walke o finał. 2.40@ moneylines kusi jak cholera. Mysle ze mecz overowy i linia 6,5 po 1.85@ spokojnie do zrobienia, zaryzykowalbym nawetr +7,5 za 2,55@. W tobecie dobrze wygladaja mi bety na zawodnikow, glownie chodzi o T.Da Coste. Mysle ze przelamie sie dzisiaj, graja u siebie, podejma walke z przeciwnikiem, Da Costa ma mocna pozycje w zespole i duzo moze zalezec od jego dzisiejszej postawy. Kurs 2,10@ wyglada dobrze.
Co myslicie? pzdr

lavolpe #3730632 02/03/2010 03:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Modo strzelac,II tercja nalezy do wasboks

jackm #3731380 02/03/2010 16:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478

Indie-Australia
3.94 4.3 1.6 panowie jakie szanse ma powodzenie typu na Inie smile w hokeju na trawie laugh zna się ktoś ? kurs prawie 4 nie jest zły u Siebie Indie grają

aktorek #3731391 02/03/2010 17:18
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by aktorek
Indie-Australia
3.94 4.3 1.6 panowie jakie szanse ma powodzenie typu na Inie smile w hokeju na trawie laugh zna się ktoś ? kurs prawie 4 nie jest zły u Siebie Indie grają

Australia jest druga w rankingu światowym (Indie 12).
Przegrała pierwszy mecz z Anglią( 4 m.) 2:3, natomiast Indie wygrały prestiżowy mecz z Pakistanem ( 7 m.) 4:1.
Z każdej grupy do półfinałów awansują po dwie drużyny.
Druga porażka dla Australii, bardzo poważnie ogranicza możliwość ich awansu do półfinału, w perspektywie mecz m.i. Hiszpanią ( 3 m.).
Reasumując : To są mistrzostwa świata i przynajmniej w początkowej fazie gra się poważnie.
Australia jest teoretycznie lepsza, ale czy Hindusów stać na zwycięstwo - nie jestem pewien.
W każdym razie - jak dla mnie - w dzisiejszej ofercie można poszukać "pewniejsze" dogi, niż w tym przypadku.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1