|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja za drobne znalezione u buka dałem sobie correcta na 3:2 dla Kanady  Izziii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Czyżby Szczecin? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Ja za drobne znalezione u buka dałem sobie correcta na 3:2 dla Kanady  Izziii  Zaciekawił mnie twój post od początku i dopingowałem  Myslalem, ze masz bez dogrywki, brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
hehe w tvp w studio  dobry Pan Bogdan zazdroscil Komentatorom i mowil ze im dane a jemu nie chociaz to on byl na olimpiadach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zaciekawił mnie twój post od początku i dopingowałem  Myslalem, ze masz bez dogrywki, brawo Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czy z dogrywką czy bez  Za drobne więc sobie postawiłem i się specjalnie nie interesowałem, później się okaże jak rozliczą Ale do wyniku czuja miałem heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Kanada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Jakby to ode mnie zależało, po 60 minutach rozdałbym dwa złote medale i zaprosił fanów obu ekip do wspólnego piwożłopstwa na DownTown;] Brawo Kanada, brawo USA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
hehe w tvp w studio  dobry Pan Bogdan zazdroscil Komentatorom i mowil ze im dane a jemu nie chociaz to on byl na olimpiadach  No właśnie jak się nazywa ten pan co był kiedyś młodym, obiecującym, komentatorem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
hehe w tvp w studio  dobry Pan Bogdan zazdroscil Komentatorom i mowil ze im dane a jemu nie chociaz to on byl na olimpiadach  No właśnie jak się nazywa ten pan co był kiedyś młodym, obiecującym, komentatorem? nie wiem  Swos 4 ever 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Kanada 14 złotych medali  za 4 lata w Soczi Ruscy zgarną pewnie wszystkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Crosby slaby turniej, ale wtedy, kiedy trzeba bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
gratulacje dla Liści i Jułesej Najlepsi i tak mistrzowie z Turynu  Panowie, o której jest planowane zakończenie ceremonii nocnej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
gratulacje dla Liści i Jułesej Najlepsi i tak mistrzowie z Turynu  Panowie, o której jest planowane zakończenie ceremonii nocnej? 5:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
gratulacje dla Liści i Jułesej Najlepsi i tak mistrzowie z Turynu  Panowie, o której jest planowane zakończenie ceremonii nocnej? 5:30 dzięki Ci
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
Dzisiaj 3 runda PO w plh. poki co podoba mi sie mecz Zaglebie - Craxa. Mam 3 koncepcje odnosnie tego spotkania. Pierwsze dwa mecze wygrane przez Craxe 5-3 i szczesliwie 5-4(OT) wiec, duzo bramek, co wskazuja albo na zajebista dyspozycje obu druzyn...albo jej brak. Dzisiaj Sosnowiec musi wygrac jezeli chce jeszcze mieć cienie nadziei na walke o finał. 2.40@ moneylines kusi jak cholera. Mysle ze mecz overowy i linia 6,5 po 1.85@ spokojnie do zrobienia, zaryzykowalbym nawetr +7,5 za 2,55@. W tobecie dobrze wygladaja mi bety na zawodnikow, glownie chodzi o G.Da Coste. Mysle ze przelamie sie dzisiaj, graja u siebie, podejma walke z przeciwnikiem, Da Costa ma mocna pozycje w zespole i duzo moze zalezec od jego dzisiejszej postawy. Kurs 2,10@ wyglada dobrze. Co myslicie? pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
Dzisiaj 3 runda PO w plh. poki co podoba mi sie mecz Zaglebie - Craxa. Mam 3 koncepcje odnosnie tego spotkania. Pierwsze dwa mecze wygrane przez Craxe 5-3 i szczesliwie 5-4(OT) wiec, duzo bramek, co wskazuja albo na zajebista dyspozycje obu druzyn...albo jej brak. Dzisiaj Sosnowiec musi wygrac jezeli chce jeszcze mieć cienie nadziei na walke o finał. 2.40@ moneylines kusi jak cholera. Mysle ze mecz overowy i linia 6,5 po 1.85@ spokojnie do zrobienia, zaryzykowalbym nawetr +7,5 za 2,55@. W tobecie dobrze wygladaja mi bety na zawodnikow, glownie chodzi o T.Da Coste. Mysle ze przelamie sie dzisiaj, graja u siebie, podejma walke z przeciwnikiem, Da Costa ma mocna pozycje w zespole i duzo moze zalezec od jego dzisiejszej postawy. Kurs 2,10@ wyglada dobrze. Co myslicie? pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Modo strzelac,II tercja nalezy do was 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Indie-Australia 3.94 4.3 1.6 panowie jakie szanse ma powodzenie typu na Inie  w hokeju na trawie  zna się ktoś ? kurs prawie 4 nie jest zły u Siebie Indie grają
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Indie-Australia 3.94 4.3 1.6 panowie jakie szanse ma powodzenie typu na Inie  w hokeju na trawie  zna się ktoś ? kurs prawie 4 nie jest zły u Siebie Indie grają Australia jest druga w rankingu światowym (Indie 12). Przegrała pierwszy mecz z Anglią( 4 m.) 2:3, natomiast Indie wygrały prestiżowy mecz z Pakistanem ( 7 m.) 4:1. Z każdej grupy do półfinałów awansują po dwie drużyny. Druga porażka dla Australii, bardzo poważnie ogranicza możliwość ich awansu do półfinału, w perspektywie mecz m.i. Hiszpanią ( 3 m.). Reasumując : To są mistrzostwa świata i przynajmniej w początkowej fazie gra się poważnie. Australia jest teoretycznie lepsza, ale czy Hindusów stać na zwycięstwo - nie jestem pewien. W każdym razie - jak dla mnie - w dzisiejszej ofercie można poszukać "pewniejsze" dogi, niż w tym przypadku.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|