|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Może posiada ktoś e-booka Zarządzanie kryzysem - Michael Regester Judy Larkin ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
tak dobrze, i żeby karty tzn kredytowa jak i dowód były z podpisem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Wyślę 25 zł na moneybookers wzamian za doładowanie play 25 zł
pilne !
gg: 7652825
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
otóż chce wsytawić przedmiot na allegro i jak skorzystam z ceny minimalnej to za dużo zapłące i mam pytanie czy moge sobie zastrzec w opisie aukcji że zakoncze wczesniej nie suatwiac ceny minimalnej i jak mnei nie zadowoli cena podkoniec to anulować lub zakończyć aukje bez zadnych konsekwencji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
zawsze mozesz napisac, ze sprzedales poza aukcja ;] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
potrzebny mi jakis wymyslony numer MSN, wie ktos jak one sa zbudowane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Brat prosił aby pomóc mu w gierce
http://classic.playforyourclub.com/play16.php
wybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać.... Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt.
KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00
START
-------------------------------------------------------------
Witam.Kto ma troche wolnego czasu brat prosi o pomoc w grze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Mam taki problem: od wczoraj mam coś z grafiką. Na stronach internetowych wyskakują mi jakieś dziwne kropeczki, raz na jakiś czas ale bardzo rzadko (znika mi obraz na sekundę-ekran robi się czarny). Zastanawiam się czy to siada mi karta graficzna czy mam jakiegoś wirusa. Panowie jak to najlepiej sprawdzić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
potrzebny mi jakis wymyslony numer MSN, wie ktos jak one sa zbudowane ? MSN to email. Mam i u mnie to email.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
W firefoxie jak otwieram nową kartę mam ją całą białą 'bez nazwy' a chciałbym, żeby automatycznie na niej wskakiwały google.pl
Gdzie to nastawić, bo nie mogę znaleźć?
oraz
nie otwierają mi się linki z gadu a niby mam FF zaznaczonego jako domyślną przeglądarkę?
:|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
a i jeszcze taka drobnostka.
zalozmy ze mam otwarte 4 karty. jestem obecnie na drugiej w kolejnosci od lewej i klikam w link. owy link mi sie otwiera jako nie kolejna karta tylko zaraz obok karty na ktorej obecnie pracuje. chcialbym zeby linki otwieraly sie za wszystkimi kartami, jak to zmienic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
EDYCJA -> PREFERENCJE (przynajmniej u mnie tak jest) zakładka GŁÓWNE -> URUCHAMIANIE i tam możesz podać stronę startową. Opcji do kart nie widzę, a co do domyślnej przeglądarki to możesz w opcjach firefoxa wcisnąć przycisk "SPRAWDŹ TERAZ" albo odpalić IE, ustawić ją jako domyślną, zamknąć, odpalić firefoxa i tam znowu ustawić, żeby była domyślna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
nie mam preferencji w edycji  kliknałem sprawdz teraz i niby jest domyslną. ale co z tego skoro tak czy siak linki z gadu mi sie nie otwieraja ;/  te karty i ich kolejnosc to jakos przezyje jeszcze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
NARZEDZIA-->OPCJE i tam masz ogolne, gdzie ustawia sie strone glowna co do tych kart to chyba od jakiejs nowszej wersji tak jest bo wczesniej otwieraly sie na koncu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
jak to jest, ze jedni sprzedaja konta rapidshare za 11 zl a inni za 32zl ? sa to w obu przypadkach konta na 30 dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jak to jest, ze jedni sprzedaja konta rapidshare za 11 zl a inni za 32zl ? sa to w obu przypadkach konta na 30 dni  Te za 11zł to raczej kradzione, takie robione z punktów, które można zbierać to w granicach 20zł a te za 32zł są kupowane od Rapidshare przez paypal i sprzedawane komuś z zyskiem... Te od Rapidshare mają na start na koncie 1000pkt ale jeżeli ktoś tylko ściąga to nie potrzebuje tego droższego. Ja ze swoich punktów robię konta i sprzedaje po 19.99zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776 |
Witam Doladuej konto na koma wzamian za 30 zl na MB bardzo pilne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Kretol dzieki. wlasnie ja tylko chce pozassysac wiec lykam to za 11staka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
jak wklejac filmiki np. z youtuba na forach?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|