Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 22 1 2 11 12 13 14 15 21 22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Może posiada ktoś e-booka Zarządzanie kryzysem - Michael Regester Judy Larkin ? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
tak dobrze, i żeby karty tzn kredytowa jak i dowód były z podpisem smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Wyślę 25 zł na moneybookers wzamian za doładowanie play 25 zł

pilne !

gg: 7652825

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
otóż chce wsytawić przedmiot na allegro i jak skorzystam z ceny minimalnej to za dużo zapłące i mam pytanie czy moge sobie zastrzec w opisie aukcji że zakoncze wczesniej nie suatwiac ceny minimalnej i jak mnei nie zadowoli cena podkoniec to anulować lub zakończyć aukje bez zadnych konsekwencji?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
zawsze mozesz napisac, ze sprzedales poza aukcja ;] tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
potrzebny mi jakis wymyslony numer MSN, wie ktos jak one sa zbudowane ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php

wybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać....
Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć
Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt.

KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00

START


-------------------------------------------------------------

Witam.Kto ma troche wolnego czasu brat prosi o pomoc w grze

boks

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Mam taki problem: od wczoraj mam coś z grafiką. Na stronach internetowych wyskakują mi jakieś dziwne kropeczki, raz na jakiś czas ale bardzo rzadko (znika mi obraz na sekundę-ekran robi się czarny). Zastanawiam się czy to siada mi karta graficzna czy mam jakiegoś wirusa. Panowie jak to najlepiej sprawdzić?

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by lelu
potrzebny mi jakis wymyslony numer MSN, wie ktos jak one sa zbudowane ?

MSN to email. Mam i u mnie to email.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
W firefoxie jak otwieram nową kartę mam ją całą białą 'bez nazwy' a chciałbym, żeby automatycznie na niej wskakiwały google.pl

Gdzie to nastawić, bo nie mogę znaleźć?

oraz

nie otwierają mi się linki z gadu a niby mam FF zaznaczonego jako domyślną przeglądarkę?

:|

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
a i jeszcze taka drobnostka.

zalozmy ze mam otwarte 4 karty. jestem obecnie na drugiej w kolejnosci od lewej i klikam w link. owy link mi sie otwiera jako nie kolejna karta tylko zaraz obok karty na ktorej obecnie pracuje. chcialbym zeby linki otwieraly sie za wszystkimi kartami, jak to zmienic?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
EDYCJA -> PREFERENCJE (przynajmniej u mnie tak jest)
zakładka GŁÓWNE -> URUCHAMIANIE i tam możesz podać stronę startową.
Opcji do kart nie widzę, a co do domyślnej przeglądarki to możesz w opcjach firefoxa wcisnąć przycisk "SPRAWDŹ TERAZ" albo odpalić IE, ustawić ją jako domyślną, zamknąć, odpalić firefoxa i tam znowu ustawić, żeby była domyślna.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
nie mam preferencji w edycji frown

kliknałem sprawdz teraz i niby jest domyslną. ale co z tego skoro tak czy siak linki z gadu mi sie nie otwieraja ;/ frown

te karty i ich kolejnosc to jakos przezyje jeszcze.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
NARZEDZIA-->OPCJE i tam masz ogolne, gdzie ustawia sie strone glowna
co do tych kart to chyba od jakiejs nowszej wersji tak jest bo wczesniej otwieraly sie na koncu

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
jak to jest, ze jedni sprzedaja konta rapidshare za 11 zl a inni za 32zl ? sa to w obu przypadkach konta na 30 dni confused

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by lelu
jak to jest, ze jedni sprzedaja konta rapidshare za 11 zl a inni za 32zl ? sa to w obu przypadkach konta na 30 dni confused


Te za 11zł to raczej kradzione, takie robione z punktów, które można zbierać to w granicach 20zł a te za 32zł są kupowane od Rapidshare przez paypal i sprzedawane komuś z zyskiem... Te od Rapidshare mają na start na koncie 1000pkt ale jeżeli ktoś tylko ściąga to nie potrzebuje tego droższego. Ja ze swoich punktów robię konta i sprzedaje po 19.99zł smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
Witam Doladuej konto na koma wzamian za 30 zl na MB bardzo pilne

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Kretol dzieki. wlasnie ja tylko chce pozassysac wiec lykam to za 11staka wink piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
jak wklejac filmiki np. z youtuba na forach?

Strona 13 z 22 1 2 11 12 13 14 15 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Lukasz111, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,634 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1