Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#37329 22/08/2002 17:06
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Czesc.
Czy mając pieniądze na koncie w GB mozna zrobic szybką transakcję do Expektu ??? (ile to bedzie trwało i jakie sa pobierane prowizje)
z gory dziekuję za szybką i tresciwą odpowiedz
pozdr[/qb]
O ile sie nie myle to SoKoL chcial zrobic wymiane w druga strone. Przez wewnetrzne systemy przelewania kasy miedzy kontami w GB i Expekt.

Wojtek

Bonus: Unibet
#37330 22/08/2002 23:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
z gamebookers na expekt nieda sie przelac pieniedzy ale z gamebookers na gamebookers da sie
z expektu na expekt tez sie da i taka tranzakcje chcialbym wykonac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w GB nazywa to sie PayFriends a w Expekcie Voutcher.
Troche Gb mnie wkurzylo bo chcialem zrobic z kolega wymiane a on wykorzystal juz limit przesylania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A i przeslanie owych pieniedzy nic nie kosztuje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37331 24/08/2002 02:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
jak mozna przelac z gb do gb miedzy kontami jaka to wklikac?

#37332 24/08/2002 02:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
klikasz z głownej strony kółko "p2p" z góry a nstępnie na dole masz "send money to a friend"

#37333 24/08/2002 09:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
eh...i sie dostaje do helpa

aby przeslas kase na inne konto w GB nalezy:
1. kliknac "withdraw" (kolko na dole)
2. kliknac linka Payfrineds w napisie "NEW! Send money to a friend with Payfriends free of charge!"
3. wypelnic rubryczki (np podac login kolegi (username), dla kogo ma byc przeslana kasa oraz wysokosc przelewu).
4. kliknac "next"
5. na nastepnej stronie system powinien wypisac sume i e-maila kolegi - potwierdzenie, ze dobrze wpisalismy jego login i ze kasa trafi na wlasciwe konto - jesli sie wszystko zgadza potwierdzamy transakcje.

kasa jest przelewana natychmiast.

oczywiscie, przed dokonaniem transakcji nalezy miec uruchomione wyplaty (czyli wyslany skan dokumentu tozsamosci).

posrawiam
arth

P.S.
dobrowolne datki w dowolnej wysokosci mozna wysylac na login: arthbook <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37334 24/08/2002 17:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
rzeczywicie, przepraszam za pomyłkę, coś mi się w tym małym łebku pomieszało :rolleyes:

#37335 24/08/2002 19:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
dzieki za odpowiedz arth i tysiowi111 za dobre checi
pozdrawiam

#37336 24/08/2002 22:35
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!

Jest godzina 18.30 mecz GKS - Garbarnia zakończył się wynikiem 4-0 a ciągle można obstawić mecz w GB? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#37337 24/08/2002 22:42
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
mozna ale i tak zrobia zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37338 27/08/2002 22:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Witam wszystkich serdecznie.
Czy może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób mogę wpłacić kasę do Gamebookers ?
Posiadam tylko kartę Visa Electron, więc pewnie ta możliwość odpada ? Czy można dokonać wpłaty przelewem na konto podobnie jak to ma miejsce w Expekcie i Unibecie ? Wyżej monban wspomniał, że mozna wplacac przelewem na konto w Niemczech. Czy ktoś zna nr konta i wie jakie są prowizje przy dokonaniu takiej operacji ?

#37339 27/08/2002 23:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Jeśli masz Electron banku Inteligo to ją honorują. Sróbuj najpierw kartą bo prowizje za przelew mogą być spore...

#37340 27/08/2002 23:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
A nie wiesz czasem, czy honorują Visę Electron Nordea ?

#37341 30/08/2002 19:50
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Zaklad "w ktorej polowie padnie wiecej bramek" (KPN Eredivisie) - przy tym zakladzie nie jest podpisane, ze w przypadku rownej ilosci bramek stawki sa zwracane - czy to znaczy, ze nie zwracaja, czy moze jakies niedopatrzenie .... ?

Np w przypadku meczu Real - Feyenoord, jest text, ktory rozwiewa watpliwosci.

Wiecie jak to jest naprawde z ta Holandia ?

#37342 30/08/2002 19:53
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Widze, ze to nie tylko Holandia, ale wszystkie ligi, ktore maja podobne zaklady.

Zwracaja stawki czy nie ?

#37343 30/08/2002 23:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Jesli kogos interesuje, to otrzymalem taka odpowiedz.

"Dear Sir,

Yes indeed - you are right. If the goals in both halves are equal, the
bet will be deemed void and the stake - refunded to your account's
balance.

We hope this is clearing the matter. Should you need further
assistance, please do not hesitate to contact us at any time.
"

Teraz wszystko jasne. Chociaz to, ze przy jednym zakladzie jest komentarz, przy innym nie, moze troche zamieszania wprowadzic.

#37344 31/08/2002 00:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
borsuk dzięki za info . Dziś grałem w ktorej połowie padnie wiecej bramek Bekistas - Diyarbakir (narazie po 45 min. 1-0) i tez mialem ten dylemat czy zwrocą czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#37345 31/08/2002 00:07
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
No problem. Ja tak samo najpierw puscilem a pozniej zaczalem sie zastanawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kojarzysz moze czy wczesniej gb tez mial tego typu zaklady na tak wiele lig ?

#37346 31/08/2002 00:22
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Xeo, to pytanie wyzej, robi sie dla mnie teraz bardzo wazne.
Patrze po wszystkich ligach i na wszystkie mecze (moze sa jakies wyjatki, ja takich nie widzialem)
sa takie same kursy tzn.

1. polowa 2.05
2. polowa 1.60

Na pewno da sie znalezc jakies rodzynki, ktore zdecydowanie odbiegaja od tej normy.

#37347 31/08/2002 00:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]No problem. Ja tak samo najpierw puscilem a pozniej zaczalem sie zastanawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kojarzysz moze czy wczesniej gb tez mial tego typu zaklady na tak wiele lig ?[/qb]
Zdaje sie , że wczesniej nie miał wogóle lub miał bardzo rzadko , ja pierwszy raz je zobaczyłem dziś .

#37348 31/08/2002 01:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
[qb]Yes indeed - you are right. If the goals in both halves are equal, the
bet will be deemed void and the stake - refunded to your account's
balance.
[/qb]
Moze mi to ktos przetłumaczyć , bo zgłupiałem .

Moje tłumaczenie :

"Tak , istotnie - masz racje . Jeżeli liczba bramek w obu połowach jest równa to zakład będzie uważany za nieważny , a stawka zwrócona na twoje konto "

Albo moj angielski jest gorszy niż sądze , albo Gamebookers gra niefer , co innego piszą , a co innego robią .

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty), 659 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1