|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał sawi: [qb]Czesc. Czy mając pieniądze na koncie w GB mozna zrobic szybką transakcję do Expektu ??? (ile to bedzie trwało i jakie sa pobierane prowizje) z gory dziekuję za szybką i tresciwą odpowiedz pozdr[/qb] O ile sie nie myle to SoKoL chcial zrobic wymiane w druga strone. Przez wewnetrzne systemy przelewania kasy miedzy kontami w GB i Expekt. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
z gamebookers na expekt nieda sie przelac pieniedzy ale z gamebookers na gamebookers da sie z expektu na expekt tez sie da i taka tranzakcje chcialbym wykonac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w GB nazywa to sie PayFriends a w Expekcie Voutcher. Troche Gb mnie wkurzylo bo chcialem zrobic z kolega wymiane a on wykorzystal juz limit przesylania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A i przeslanie owych pieniedzy nic nie kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
jak mozna przelac z gb do gb miedzy kontami jaka to wklikac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
klikasz z głownej strony kółko "p2p" z góry a nstępnie na dole masz "send money to a friend"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
eh...i sie dostaje do helpa
aby przeslas kase na inne konto w GB nalezy: 1. kliknac "withdraw" (kolko na dole) 2. kliknac linka Payfrineds w napisie "NEW! Send money to a friend with Payfriends free of charge!" 3. wypelnic rubryczki (np podac login kolegi (username), dla kogo ma byc przeslana kasa oraz wysokosc przelewu). 4. kliknac "next" 5. na nastepnej stronie system powinien wypisac sume i e-maila kolegi - potwierdzenie, ze dobrze wpisalismy jego login i ze kasa trafi na wlasciwe konto - jesli sie wszystko zgadza potwierdzamy transakcje.
kasa jest przelewana natychmiast.
oczywiscie, przed dokonaniem transakcji nalezy miec uruchomione wyplaty (czyli wyslany skan dokumentu tozsamosci).
posrawiam arth
P.S. dobrowolne datki w dowolnej wysokosci mozna wysylac na login: arthbook <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
rzeczywicie, przepraszam za pomyłkę, coś mi się w tym małym łebku pomieszało :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
dzieki za odpowiedz arth i tysiowi111 za dobre checi pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Witam!
Jest godzina 18.30 mecz GKS - Garbarnia zakończył się wynikiem 4-0 a ciągle można obstawić mecz w GB? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
mozna ale i tak zrobia zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Witam wszystkich serdecznie. Czy może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób mogę wpłacić kasę do Gamebookers ? Posiadam tylko kartę Visa Electron, więc pewnie ta możliwość odpada ? Czy można dokonać wpłaty przelewem na konto podobnie jak to ma miejsce w Expekcie i Unibecie ? Wyżej monban wspomniał, że mozna wplacac przelewem na konto w Niemczech. Czy ktoś zna nr konta i wie jakie są prowizje przy dokonaniu takiej operacji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Jeśli masz Electron banku Inteligo to ją honorują. Sróbuj najpierw kartą bo prowizje za przelew mogą być spore...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
A nie wiesz czasem, czy honorują Visę Electron Nordea ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Zaklad "w ktorej polowie padnie wiecej bramek" (KPN Eredivisie) - przy tym zakladzie nie jest podpisane, ze w przypadku rownej ilosci bramek stawki sa zwracane - czy to znaczy, ze nie zwracaja, czy moze jakies niedopatrzenie .... ?
Np w przypadku meczu Real - Feyenoord, jest text, ktory rozwiewa watpliwosci.
Wiecie jak to jest naprawde z ta Holandia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Widze, ze to nie tylko Holandia, ale wszystkie ligi, ktore maja podobne zaklady.
Zwracaja stawki czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Jesli kogos interesuje, to otrzymalem taka odpowiedz.
"Dear Sir,
Yes indeed - you are right. If the goals in both halves are equal, the bet will be deemed void and the stake - refunded to your account's balance.
We hope this is clearing the matter. Should you need further assistance, please do not hesitate to contact us at any time. "
Teraz wszystko jasne. Chociaz to, ze przy jednym zakladzie jest komentarz, przy innym nie, moze troche zamieszania wprowadzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
borsuk dzięki za info . Dziś grałem w ktorej połowie padnie wiecej bramek Bekistas - Diyarbakir (narazie po 45 min. 1-0) i tez mialem ten dylemat czy zwrocą czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
No problem. Ja tak samo najpierw puscilem a pozniej zaczalem sie zastanawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kojarzysz moze czy wczesniej gb tez mial tego typu zaklady na tak wiele lig ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Xeo, to pytanie wyzej, robi sie dla mnie teraz bardzo wazne. Patrze po wszystkich ligach i na wszystkie mecze (moze sa jakies wyjatki, ja takich nie widzialem) sa takie same kursy tzn.
1. polowa 2.05 2. polowa 1.60
Na pewno da sie znalezc jakies rodzynki, ktore zdecydowanie odbiegaja od tej normy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał borsuk: [qb]No problem. Ja tak samo najpierw puscilem a pozniej zaczalem sie zastanawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kojarzysz moze czy wczesniej gb tez mial tego typu zaklady na tak wiele lig ?[/qb] Zdaje sie , że wczesniej nie miał wogóle lub miał bardzo rzadko , ja pierwszy raz je zobaczyłem dziś .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał borsuk: [qb]Yes indeed - you are right. If the goals in both halves are equal, the bet will be deemed void and the stake - refunded to your account's balance. [/qb] Moze mi to ktos przetłumaczyć , bo zgłupiałem . Moje tłumaczenie : "Tak , istotnie - masz racje . Jeżeli liczba bramek w obu połowach jest równa to zakład będzie uważany za nieważny , a stawka zwrócona na twoje konto " Albo moj angielski jest gorszy niż sądze , albo Gamebookers gra niefer , co innego piszą , a co innego robią .
|
|
|
Link skopiowany do schowka