Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#3735631 05/03/2010 02:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
siatka

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
ufam Ci , pozatym nie za bardzo mnie interesują Twoje kupony . ZA ile grałeś , ile wygrałeś ile przegrałeś smile

Twój portfel i ty nim dysponujesz smile

A porażka Zariecza jakoś w ogole mnie nie boli bo ich nie grałem

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by grajus87
ufam Ci , pozatym nie za bardzo mnie interesują Twoje kupony . ZA ile grałeś , ile wygrałeś ile przegrałeś smile

Twój portfel i ty nim dysponujesz smile

A porażka Zariecza jakoś w ogole mnie nie boli bo ich nie grałem

oki masz esa z bramki ode mnie prosze tylko o potwierdzenie
abym w oczach grajacych niebyl pajacem ktory duzo mowi
bez dowodow niepodwaj co mam i za ile wypowiedz sie tylko
w skali 1-6 jak oceniasz stawke dla mnie mocne 5

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
no powiem że mocno grubo smile

Za tyle nigdy nie grałem , nie gram i nie zagram laugh Ooo

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by grajus87
no powiem że mocno grubo smile

Za tyle nigdy nie grałem , nie gram i nie zagram laugh Ooo

mam do ciebie namiar bo kiedys live chcialem ale nawet nie odp
wiec niewiem moze miales jakis powod
a jezeli juz gadamy jade rano o 4 dasz rade live!!!
widzisz powage sytuacji z san jose sharks ? wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Nie miałem powodu , moge to podsyłam kilku osobą , nie moge nie podsyłam - proste smile

Sorrki o 4 to ja się na 2 bok będe przekręcał bo na 7do pracy .

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by BREAK POINT
Originally Posted by grajus87
ufam Ci , pozatym nie za bardzo mnie interesują Twoje kupony . ZA ile grałeś , ile wygrałeś ile przegrałeś smile

Twój portfel i ty nim dysponujesz smile

A porażka Zariecza jakoś w ogole mnie nie boli bo ich nie grałem

oki masz esa z bramki ode mnie prosze tylko o potwierdzenie
abym w oczach grajacych niebyl pajacem ktory duzo mowi
bez dowodow niepodwaj co mam i za ile wypowiedz sie tylko
w skali 1-6 jak oceniasz stawke dla mnie mocne 5

Wiesz co odstaw skromnosc na bok i napisz za ile zaje...bales bo sam jestem ciekaw smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by grajus87
Nie miałem powodu , moge to podsyłam kilku osobą , nie moge nie podsyłam - proste smile

Sorrki o 4 to ja się na 2 bok będe przekręcał bo na 7do pracy .

spoko znajde ina OFIARE laugh laugh
nie ma sie co klocic i sprzeczac niewiem czy wiesz
w tamten czw(liga europejska) dalem chlopakom kurs 5 z 2 meczy anderlecht i wolfsburg strzela przynajmiej po dwa gole
oby dwa dali 4 niemoglem sie na gg(bo podalem-blad) odkopac 10000 wiadomosci typu wybierz cos na noc laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by BREAK POINT
Originally Posted by grajus87
ufam Ci , pozatym nie za bardzo mnie interesują Twoje kupony . ZA ile grałeś , ile wygrałeś ile przegrałeś smile

Twój portfel i ty nim dysponujesz smile

A porażka Zariecza jakoś w ogole mnie nie boli bo ich nie grałem

oki masz esa z bramki ode mnie prosze tylko o potwierdzenie
abym w oczach grajacych niebyl pajacem ktory duzo mowi
bez dowodow niepodwaj co mam i za ile wypowiedz sie tylko
w skali 1-6 jak oceniasz stawke dla mnie mocne 5

Wiesz co odstaw skromnosc na bok i napisz za ile zaje...bales bo sam jestem ciekaw smile

misiu zarobisz tyle pracujac nie jedzac i pijac w niewiem 4miechy! wez sie nieosmieszaj to co mi teraz jest potrzebe to
wyciszenie a nie gwiazdorstwo WYLUZUJ wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Liberec - Brno, może ktoś podać wynik? nie działa mi cvf.cz

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
25-22 25-22 4-3 dla Liberca

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Budejki identyczna sytuacja jak wałek w sobotę Iskry smile 0-2 + ugranie seta na 1-2 i potem oddają tongue Kurs identyczny

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by BREAK POINT
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by BREAK POINT
Originally Posted by grajus87
ufam Ci , pozatym nie za bardzo mnie interesują Twoje kupony . ZA ile grałeś , ile wygrałeś ile przegrałeś smile

Twój portfel i ty nim dysponujesz smile

A porażka Zariecza jakoś w ogole mnie nie boli bo ich nie grałem

oki masz esa z bramki ode mnie prosze tylko o potwierdzenie
abym w oczach grajacych niebyl pajacem ktory duzo mowi
bez dowodow niepodwaj co mam i za ile wypowiedz sie tylko
w skali 1-6 jak oceniasz stawke dla mnie mocne 5

Wiesz co odstaw skromnosc na bok i napisz za ile zaje...bales bo sam jestem ciekaw smile

misiu zarobisz tyle pracujac nie jedzac i pijac w niewiem 4miechy! wez sie nieosmieszaj to co mi teraz jest potrzebe to
wyciszenie a nie gwiazdorstwo WYLUZUJ wink



po 1 to nie jestem misiu...
po 2 nieoszmieszam sie tylko pytam...
po 3 jeden w 4 miechy zarobi 4000 drugi 10000 a trzeci 20000 wiec to wiele mi nie mowi...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
BREAK POINt od 5 rano moge slac wynik jesli ci odpowiada. TO napisz na PW bo TY masz skrzynke przepelniona.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by grajus87
Budejki identyczna sytuacja jak wałek w sobotę Iskry smile 0-2 + ugranie seta na 1-2 i potem oddają tongue Kurs identyczny

powiem ci ze jak konczyc w sobote bedzie cercle br
mam nadzieje sport klub na osiedle cale rozje.... laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Aj szkoda bo fajna taśma za 2zl poległa smile laugh

Iskra miała 6-14 w 4 secie , Budejki mają już 3-8 tongue

spadam na trening papa

powodzenia

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
fanatyk jak cie szanuje zmienmy temat! jak cie prosze
az to istotne za ile? za duzo i to powinno ci wystarczyc
nie mam nic do ciebie za misia sorki robisz problem masz numer gg moje(6694318) wtedy indywidualnie moge ci wkleic i robisz sztuczne problemy na mecz pl wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Verbatim
BREAK POINt od 5 rano moge slac wynik jesli ci odpowiada. TO napisz na PW bo TY masz skrzynke przepelniona.


oj to by bylo zajebiscie wejdz na gg ja cie prosze omowimy co i jak
6694318 albo daj swoj numer na 519 799 405 wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by BREAK POINT
fanatyk jak cie szanuje zmienmy temat! jak cie prosze
az to istotne za ile? za duzo i to powinno ci wystarczyc
nie mam nic do ciebie za misia sorki robisz problem masz numer gg moje(6694318) wtedy indywidualnie moge ci wkleic i robisz sztuczne problemy na mecz pl wink

poprostu bylem ciekaw i tyle w temacie wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by BREAK POINT
fanatyk jak cie szanuje zmienmy temat! jak cie prosze
az to istotne za ile? za duzo i to powinno ci wystarczyc
nie mam nic do ciebie za misia sorki robisz problem masz numer gg moje(6694318) wtedy indywidualnie moge ci wkleic i robisz sztuczne problemy na mecz pl wink

poprostu bylem ciekaw i tyle w temacie wink

spoko piwo jak trafie ten kupon to fortuna bedzie
mnie w pkt widziala to :boje się:

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,957 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,877
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1