|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
AMERICAN LEAGUE
7:05 PM ET Tampa Bay (31-62, 11-36 away) Boston (50-41, 25-17 home) TAM: Kazmir (3-7, 4.59 ERA) BOS: Miller (2-3, 5.03 ERA)
7:05 PM ET Kansas City (32-59, 13-32 away) Cleveland (47-45, 21-23 home) KAN: Carrasco (4-3, 3.57 ERA) CLE: Lee (9-4, 3.89 ERA)
8:05 PM ET NY Yankees (49-41, 20-22 away) Texas (47-43, 27-18 home) NYY: Brown (4-6, 5.48 ERA) TEX: Rodriguez (2-1, 3.71 ERA)
8:05 PM ET Detroit (44-46, 23-22 away) Chicago Sox (61-29, 30-15 home) DET: Douglass (2-0, 2.65 ERA) CHW: Hernandez (7-2, 4.88 ERA)
8:10 PM ET Baltimore (49-42, 22-22 away) Minnesota (49-41, 27-21 home) BAL: Bedard (5-1, 2.08 ERA) MIN: Silva (7-3, 3.53 ERA
10:05 PM ET Oakland (47-44, 17-27 away) LA Angels (55-37, 26-19 home) OAK: Saarloos (5-5, 3.87 ERA) LAA: Santana (3-4, 6.20 ERA)
NATIONAL LEAGUE
7:05 PM ET Colorado (31-59, 7-36 away) Washington (53-39, 30-13 home) COL: Kim (2-7, 5.46 ERA) WAS: Armas (4-4, 4.97 ERA)
7:05 PM ET Houston (44-46, 14-32 away) Pittsburgh (40-51, 21-22 home) HOU: Backe (7-6, 5.06 ERA) PIT: Williams (7-6, 4.38 ERA)
7:10 PM ET Chicago Cubs (46-45, 22-23 away) Cincinnati (38-53, 27-22 home) CHC: Williams (1-3, 4.89 ERA) CIN: Claussen (4-6, 3.61 ERA)
8:10 PM ET Milwaukee (45-47, 19-30 away) St. Louis (59-32, 30-16 home) MIL: Santos (2-9, 3.50 ERA) STL: Morris (10-2, 3.10 ERA)
9:40 PM ET Florida (45-45, 20-23 away) Arizona (45-49, 22-25 home) FLA: Vargas (0-0, 0.00 ERA) ARI: Gosling (0-2, 4.61 ERA)
10:15 PM ET Atlanta (52-41, 23-27 away) San Francisco (40-51, 20-26 home) ATL: Sosa (4-1, 2.89 ERA) SFO: Correia (1-0, 3.60 ERA)
Czas amerykanski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478 |
Wczorajszy typ trafiony, dzisiaj nie będzie szczegółowej analizy z braku czasu ( typy zostały przeanalizowane w podobny sposób co ostatnie, tylko nie miałem czasu aby to wszystko dokładnie opisać na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />)
Kansas City - Cleveland typ : Kansas City Dzisiaj dla Royals rzuca Carrasco w przegranym meczu z Minesotą 3-2 dał graczom Twins 2 runs i 10 uderzeń w 7 inningach, co ciekawe pozwalał na 2 runs , albo mniej w 7 z 11 swoich startów. Dla Indianns rzuca Lee w ostatnich 3 startach osiągnął 7.00 ERA. Cleveland od meczu gwiazd gra fatalnie, jak mówi GM Cleveland zostało im jeszcze 70 meczy do zakończenia MLB i obawia się, że jego gracze mogą nie dostać się do PO. Mój dzisiejszy typ jest uzależniony od Hafnera jeśli dzisiaj wystąpi stawiam na K.C. +1.5 ( kurs w Sportingu 1.80, a na zwycięstwo Cleveland 1.537, dla mnie + 1.5 jest najrozsądniejszym typem), a jeśli Hafnem nie wystąpi stawiam czysto na Royalsów.
Chicago White Sox - Detroit typ : Detroit Ponieważ ostatnimi czasy w MLB dzieją się różne cudza, dziś przeczucie mi mówi, że będzie podobnie. W Chicago dzisiaj będzie rzucał powracający po kontuzji Hernadez ( 20 czerwca umieszczony na ławce kontuzjowanych , to już drugi raz w tym sezonie). Dla Detroit rzucał będzie Douglass 26 letni pitcher z 2.65 ERA nie rzucał jeszcze przeciwko Chicago ( tutaj przypomina mi się 22 letni Zach Duke z Pittsburgha i jego świetny mecz przeciwko Mets)
Cincinati - Chicago Cubs typ : Chicago Chicago po serii z Cincinati czekają ciękie mecze z St. Louis, więc z tej serii należałoby wyjść zwycięsko. Na temat Chicago pisałem we wcześniejszym poście. Co do Cincinati nie mam przekonania ich ostatnim przeciwnikiem była ostatnia drużyna z NL West ( Colorado )
Baltimore - Minnesota typ : under 8.5 W Baltimore rzuca dzisiaj Bedard, a oto jego ostatnie mecze : vs Toronto wygrana 4-1, vs Tampa Bay W 5-0, vs Toronto wygrana 5-1, vs Minnesota przegrana 6-4 ( nie ukończył meczu został zmieniony w 7 inningu przy stanie 4-3 dla Baltimore), vs Chicago WS wygrana 6-2, vs Philadelphia wygrana 7-0 ( nie pokoi mnie to, że wraca po kontuzji ) Silva vs LA. Dodgers 5-3, vs SD wygrana 5-4, vs Detroit wygrana 6-2, vs KC wygrana 11-8, Vs LA Angels wygrana 7-5, vs KC wygrana 3-2
Życze powodzenia w typowaniu.
POZDRAWIAM. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Wczoraj kiepski dzien do typowania Bilans: 6-5 (+5.65)
18.07 DET Tigers / CHI White Sox over 9.5 @ 2.08 -> 1/5 CHI White Sox (-1.5) @ 2.48 -> 3/5 TEX Rangers @ 2.10 -> 1/5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kansas City @ Cleveland 2 1.537 za 2jedn Gram na nich progresja, maja juz 5L z rzedu, czas sie przelamac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tampa Bay @ Boston 2 1.476 4j
Zaczalem na nich wczoraj, mogli wygrac z NYY, widzialem skroty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z TB powinni sobie poradzic, bo palkarzy maja lepszych niz TOR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Colorado @ Washington 2 1.613 1j
WAS dobrze u siebie w domu graja, 30-13 czas wygrac bo Atlanta goni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Milwaukee @ St Louis 2 1.454 1j STL is 23-7 in Game 1 of a series overall. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Detroit @ Chicago White Sox Under 9.5 1.833 Inaczej niz Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obie maja wieksza przewage underow niz over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 38-50 32-50 A wiec chcemy kolejny under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Ale co z tego wyjdzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Tampa Bay-Boston Kazmir (3-7, 4.59)- Miller (2-3, 5.03) Fossum (4-7, 4.02)- Arroyo (7-5, 4.14) Hendrickson (4-6, 6.35)- Wells (7-5, 4.73)
Pojedynek w AL EAST. TB zajmuje 5 miejsce z bilansem 31W-62L (na wyjazdach 11W-36L), ostatnio wygrana czteromeczowa seria w TOR 3-1. Ciekawe na ile starczy im energii w drugiej części sezonu ( w pierwszej połowie mieli najgorszy bilans w MLB 28W-61L)? Gospodarze natomiast są po przegranym starciu z Yankesami (na własnym stadionie), a że następne mecze grają w Chicago z Soxami, to w obecnej serii nie powinni tracić punktów. W tym sezonie drużyny grały ze sobą już 6 razy i 4 razy wygrało BOS, z czego 3 na własnym stadionie. BOS 1.50/1j
Kansas City- Cleveland Carrasco (4-3, 3.57)- Lee (9-4, 3.89) Greinke (2-11, 6.05)- Millwood (3-8, 3.38) Lima (2-8, 7.16)- Sabathia (6-6, 4.63) Howell (1-3, 8.01)- Westbrook (6-12, 4.77)
Poprzednią serię CLE przegrało z kretesem z CHW (cztery mecze) i ma na koncie już 5L i z kim ma wygrywać jak nie z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Progresja na CLE 1.50/1j
Colorado-Washington Kim (2-7, 5.46)- Armas (4-4, 4.97) Chacon (1-5, 4.30)- Patterson (3-2, 2.92) Jennings (5-9, 5.08)- Hernandez (12-3, 3.41)
COL na wyjazdach tragedia 7W-36L, WAS u siebie najsilniejsze w MLB 30W-13L. Progresja na WAS 1.55/1j
Milwaukee-St. Louis Santos (2-9, 3.50)- Morris (10-2, 3.10) Davis (9-7, 4.03)- Suppan (9-7, 4.21) Sheets (5-6, 3.45)- Mulder (10-5, 4.13) Capuano (10-6, 3.68)- Marquis (9-6, 3.78)
Progresja na STL 1.45/1j
Typ Pata Millera grany progresją Reason: Jorge Sosa has been a pleasant surprise for the Braves this season. He'll look to continue his impressive run with another victory on Monday night. The Braves are a perfect 4-0 in Sosa's road outings this season, in which he has allowed just seven earned runs in 20 2/3 innings pitched. Atlanta has dropped just one of Sosa's six starts since moving him into their rotation in mid-June. The Giants hit around 30 points lower against righties as they do lefties, giving Sosa an added edge on Monday. San Fransico will counter with Kevin Correia. He has made just two starts this season and has been effective in both. However those came against a couple of struggling teams, the Reds and Padres. Atlanta is starting to make their charge in the N.L. East and playing with plenty of confidence. I expect the Braves to get to him early in this one. Atlanta will be eager to bounce back after yesterday's loss in New York. They get the job done tonight. ATL 1.77/1j
Widzę że gram to co ty lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> --- Bilans typów MLB 104W-62L-1Z +30,53j
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
Co się dzieje w tej MLB !
Yankees po kiepskim poczatku, prą do przodu. Pokonali dotychczasowych liderów AL East w Bostonie 3:1 i wykorzystując potknięcie Baltimore z Seattle, po dzisiejszym zaciętym, zwycięskim meczu z Texas są w play-off. To nie powinno dziwić: w zeszłym sezonie zasadniczym wygrali AL East z bilansem 101:61 (.623).
Natomiast kompletnym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />) jest Tampa. Przed All Star Game ich bilans na wyjeździe wynosił 8-35. Tymczasem teraz na 5 meczów wyjazdowych wygrali 4, w tym 3 z rzędu. Rzucający Tampy nie pozwolili Damonowi na 30 mecz z hitem z rzędu i przyczynili się do awansu Yankees na 1-sze miejsce. Generalnie Tampa nie ma szans na play-off, ale sporo napsuła krwi sympatykom (i obstawiającym) Toronto i Boston.
Podobnie Colorado: wbrew logice i statystykom wygrywa z Washington na wyjeździe.
Z jednej strony to piękne, że w sporcie nie zawsze lepszy (teoretycznie) wygrywa, ale moja kieszeń jest lekko wk...a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />.
I co z tym dalej robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />?
Rafek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
Co się dzieje w tej MLB ! Hm, to pytanie wydaje mi się trochę nie na miejscu. Powiem tak: to JEST MLB więc nic szczególnego się nie dzieje. MLB ma to do siebie, że takie sytuacje są normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... Natomiast kompletnym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />) jest Tampa. Przed All Star Game ich bilans na wyjeździe wynosił 8-35. Tymczasem teraz na 5 meczów wyjazdowych wygrali 4, w tym 3 z rzędu. Rzucający Tampy nie pozwolili Damonowi na 30 mecz z hitem z rzędu i przyczynili się do awansu Yankees na 1-sze miejsce. Generalnie Tampa nie ma szans na play-off, ale sporo napsuła krwi sympatykom (i obstawiającym) Toronto i Boston. W zeszłym sezonie było podobnie: grali tragicznie i nagle 12W z rzędu!! Podobnie Colorado: wbrew logice i statystykom wygrywa z Washington na wyjeździe. Ja juz wielokrotnie sie przekonalem, ze statystyka i MLB w parze ze sobą chodzić nie lubią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I co z tym dalej robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />? Przeczekać lub grać co innego. Chociaż prywatnie powiem Ci, że dobrym sposobem na granie to progresją wbrew logice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS. Nie denerwuj się. Bukmacherka ma to do siebie, że szybciej przyprawia siwych włosów na głowie. Wypij browca, przemyśl sposób na grę i będzie dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kansas City @ Cleveland 2 1.537 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> za 2jedn
Tampa Bay @ Boston 2 1.476 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 4j
Colorado @ Washington 2 1.613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1j
Milwaukee @ St Louis 2 1.454 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 1j
Detroit @ Chicago White Sox Under 9.5 1.833 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale co z tego wyjdzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Sredniio zadowolony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> STL oni to lubia ladnie zaczacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Szkoda mi BOS, TB chyba ich zaskoczyla, coz poprawiamy dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> SOX jednak over, coz moglem sprobowac jednak dac na 1, ale sie nie martwimy, kiedys odrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam prezesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Szkoda tylko, ze tak pozno dales typy, bo sprobowalbym ta Atlante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126 |
Co się dzieje w tej MLB !
Yankees po kiepskim poczatku, prą do przodu. Pokonali dotychczasowych liderów AL East w Bostonie 3:1 i wykorzystując potknięcie Baltimore z Seattle, po dzisiejszym zaciętym, zwycięskim meczu z Texas są w play-off. To nie powinno dziwić: w zeszłym sezonie zasadniczym wygrali AL East z bilansem 101:61 (.623). Rafek i o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> może bez jakichś "fajerwerków", ale progress jest zdecydowany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i dziś Yankees są już liderami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> teraz jeszcze niech tylko powiększą troche przewage (myśle że do końca sierpnia będą już mieli zapas z 5, 6 meczy nad drugą drużyną) i pozwoli im to na zwycięstwo w dywizji a mi na wygranie troche kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Choć sytuacja jest już i tak bardzo dobra, bo Boston raczej wypada z gry...---> z takimi miotaczami jak na przykład Bronson Arroyo (pedalski popstar wydał płyte ostatnio) to daleko nie zajdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> więc pozostaje tylko Baltimore... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
na przykład Bronson Arroyo (pedalski popstar wydał płyte ostatnio) to daleko nie zajdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> więc pozostaje tylko Baltimore... [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie ukrywam, ze ja jednak jestem fanem Bostonu i wole ich niz NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Krótkie podsumowanie 3W-2L -0,28j Tampa Bay-Boston 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j Fossum (4-7, 4.02)- Arroyo (7-5, 4.14) Hendrickson (4-6, 6.35)- Wells (7-5, 4.73)
Kansas City- Cleveland 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,50j
Colorado-Washington 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j Chacon (1-5, 4.30)- Patterson (3-2, 2.92) Jennings (5-9, 5.08)- Hernandez (12-3, 3.41)
Milwaukee-St. Louis 4-11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,45j
ATL-SFG 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,77j --- Bilans typów MLB 107W-64L-1Z +30,25
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|