Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#373695 18/07/2005 12:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
AMERICAN LEAGUE

7:05 PM ET
Tampa Bay (31-62, 11-36 away)
Boston (50-41, 25-17 home)

TAM: Kazmir (3-7, 4.59 ERA) BOS: Miller (2-3, 5.03 ERA)


7:05 PM ET
Kansas City (32-59, 13-32 away)
Cleveland (47-45, 21-23 home)

KAN: Carrasco (4-3, 3.57 ERA) CLE: Lee (9-4, 3.89 ERA)


8:05 PM ET
NY Yankees (49-41, 20-22 away)
Texas (47-43, 27-18 home)

NYY: Brown (4-6, 5.48 ERA) TEX: Rodriguez (2-1, 3.71 ERA)


8:05 PM ET
Detroit (44-46, 23-22 away)
Chicago Sox (61-29, 30-15 home)

DET: Douglass (2-0, 2.65 ERA) CHW: Hernandez (7-2, 4.88 ERA)


8:10 PM ET
Baltimore (49-42, 22-22 away)
Minnesota (49-41, 27-21 home)

BAL: Bedard (5-1, 2.08 ERA) MIN: Silva (7-3, 3.53 ERA


10:05 PM ET
Oakland (47-44, 17-27 away)
LA Angels (55-37, 26-19 home)

OAK: Saarloos (5-5, 3.87 ERA) LAA: Santana (3-4, 6.20 ERA)


NATIONAL LEAGUE

7:05 PM ET
Colorado (31-59, 7-36 away)
Washington (53-39, 30-13 home)

COL: Kim (2-7, 5.46 ERA) WAS: Armas (4-4, 4.97 ERA)


7:05 PM ET
Houston (44-46, 14-32 away)
Pittsburgh (40-51, 21-22 home)

HOU: Backe (7-6, 5.06 ERA) PIT: Williams (7-6, 4.38 ERA)


7:10 PM ET
Chicago Cubs (46-45, 22-23 away)
Cincinnati (38-53, 27-22 home)

CHC: Williams (1-3, 4.89 ERA) CIN: Claussen (4-6, 3.61 ERA)


8:10 PM ET
Milwaukee (45-47, 19-30 away)
St. Louis (59-32, 30-16 home)

MIL: Santos (2-9, 3.50 ERA) STL: Morris (10-2, 3.10 ERA)


9:40 PM ET
Florida (45-45, 20-23 away)
Arizona (45-49, 22-25 home)

FLA: Vargas (0-0, 0.00 ERA) ARI: Gosling (0-2, 4.61 ERA)


10:15 PM ET
Atlanta (52-41, 23-27 away)
San Francisco (40-51, 20-26 home)

ATL: Sosa (4-1, 2.89 ERA) SFO: Correia (1-0, 3.60 ERA)



Czas amerykanski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#373696 18/07/2005 18:41
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Wczorajszy typ trafiony, dzisiaj nie będzie szczegółowej analizy z braku czasu ( typy zostały przeanalizowane w podobny sposób co ostatnie, tylko nie miałem czasu aby to wszystko dokładnie opisać na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />)

Kansas City - Cleveland typ : Kansas City
Dzisiaj dla Royals rzuca Carrasco w przegranym meczu z Minesotą 3-2 dał graczom Twins 2 runs i 10 uderzeń w 7 inningach, co ciekawe pozwalał na 2 runs , albo mniej w 7 z 11 swoich startów.
Dla Indianns rzuca Lee w ostatnich 3 startach osiągnął 7.00 ERA. Cleveland od meczu gwiazd gra fatalnie, jak mówi GM Cleveland zostało im jeszcze 70 meczy do zakończenia MLB i obawia się, że jego gracze mogą nie dostać się do PO.
Mój dzisiejszy typ jest uzależniony od Hafnera jeśli dzisiaj wystąpi stawiam na K.C. +1.5 ( kurs w Sportingu 1.80, a na zwycięstwo Cleveland 1.537, dla mnie + 1.5 jest najrozsądniejszym typem), a jeśli Hafnem nie wystąpi stawiam czysto na Royalsów.

Chicago White Sox - Detroit typ : Detroit
Ponieważ ostatnimi czasy w MLB dzieją się różne cudza, dziś przeczucie mi mówi, że będzie podobnie.
W Chicago dzisiaj będzie rzucał powracający po kontuzji Hernadez ( 20 czerwca umieszczony na ławce kontuzjowanych , to już drugi raz w tym sezonie).
Dla Detroit rzucał będzie Douglass 26 letni pitcher z 2.65 ERA nie rzucał jeszcze przeciwko Chicago ( tutaj przypomina mi się 22 letni Zach Duke z Pittsburgha i jego świetny mecz przeciwko Mets)

Cincinati - Chicago Cubs typ : Chicago
Chicago po serii z Cincinati czekają ciękie mecze z St. Louis, więc z tej serii należałoby wyjść zwycięsko. Na temat Chicago pisałem we wcześniejszym poście. Co do Cincinati nie mam przekonania ich ostatnim przeciwnikiem była ostatnia drużyna z NL West ( Colorado )

Baltimore - Minnesota typ : under 8.5
W Baltimore rzuca dzisiaj Bedard, a oto jego ostatnie mecze : vs Toronto wygrana 4-1, vs Tampa Bay W 5-0, vs Toronto wygrana 5-1, vs Minnesota przegrana 6-4 ( nie ukończył meczu został zmieniony w 7 inningu przy stanie 4-3 dla Baltimore), vs Chicago WS wygrana 6-2, vs Philadelphia wygrana 7-0 ( nie pokoi mnie to, że wraca po kontuzji )
Silva vs LA. Dodgers 5-3, vs SD wygrana 5-4, vs Detroit wygrana 6-2, vs KC wygrana 11-8,
Vs LA Angels wygrana 7-5, vs KC wygrana 3-2

Życze powodzenia w typowaniu.

POZDRAWIAM. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#373697 18/07/2005 19:47
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Wczoraj kiepski dzien do typowania
Bilans: 6-5 (+5.65)

18.07
DET Tigers / CHI White Sox over 9.5 @ 2.08 -> 1/5
CHI White Sox (-1.5) @ 2.48 -> 3/5
TEX Rangers @ 2.10 -> 1/5

#373698 18/07/2005 20:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kansas City @ Cleveland 2 1.537
za 2jedn
Gram na nich progresja, maja juz 5L z rzedu, czas sie przelamac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Tampa Bay @ Boston 2 1.476
4j

Zaczalem na nich wczoraj, mogli wygrac z NYY, widzialem skroty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z TB powinni sobie poradzic, bo palkarzy maja lepszych niz TOR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Colorado @ Washington 2 1.613
1j

WAS dobrze u siebie w domu graja, 30-13 czas wygrac bo Atlanta goni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Milwaukee @ St Louis 2 1.454
1j
STL is 23-7 in Game 1 of a series overall. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />


Detroit @ Chicago White Sox Under 9.5 1.833
Inaczej niz Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Obie maja wieksza przewage underow niz over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
38-50
32-50
A wiec chcemy kolejny under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Ale co z tego wyjdzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#373699 18/07/2005 21:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Tampa Bay-Boston
Kazmir (3-7, 4.59)- Miller (2-3, 5.03)
Fossum (4-7, 4.02)- Arroyo (7-5, 4.14)
Hendrickson (4-6, 6.35)- Wells (7-5, 4.73)

Pojedynek w AL EAST. TB zajmuje 5 miejsce z bilansem 31W-62L (na wyjazdach 11W-36L), ostatnio wygrana czteromeczowa seria w TOR 3-1. Ciekawe na ile starczy im energii w drugiej części sezonu ( w pierwszej połowie mieli najgorszy bilans w MLB 28W-61L)? Gospodarze natomiast są po przegranym starciu z Yankesami (na własnym stadionie), a że następne mecze grają w Chicago z Soxami, to w obecnej serii nie powinni tracić punktów. W tym sezonie drużyny grały ze sobą już 6 razy i 4 razy wygrało BOS, z czego 3 na własnym stadionie. BOS 1.50/1j

Kansas City- Cleveland
Carrasco (4-3, 3.57)- Lee (9-4, 3.89)
Greinke (2-11, 6.05)- Millwood (3-8, 3.38)
Lima (2-8, 7.16)- Sabathia (6-6, 4.63)
Howell (1-3, 8.01)- Westbrook (6-12, 4.77)

Poprzednią serię CLE przegrało z kretesem z CHW (cztery mecze) i ma na koncie już 5L i z kim ma wygrywać jak nie z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Progresja na CLE 1.50/1j

Colorado-Washington
Kim (2-7, 5.46)- Armas (4-4, 4.97)
Chacon (1-5, 4.30)- Patterson (3-2, 2.92)
Jennings (5-9, 5.08)- Hernandez (12-3, 3.41)

COL na wyjazdach tragedia 7W-36L, WAS u siebie najsilniejsze w MLB 30W-13L. Progresja na WAS 1.55/1j

Milwaukee-St. Louis
Santos (2-9, 3.50)- Morris (10-2, 3.10)
Davis (9-7, 4.03)- Suppan (9-7, 4.21)
Sheets (5-6, 3.45)- Mulder (10-5, 4.13)
Capuano (10-6, 3.68)- Marquis (9-6, 3.78)

Progresja na STL 1.45/1j

Typ Pata Millera grany progresją
Reason: Jorge Sosa has been a pleasant surprise for the Braves this season. He'll look to continue his impressive run with another victory on Monday night.
The Braves are a perfect 4-0 in Sosa's road outings this season, in which he has allowed just seven earned runs in 20 2/3 innings pitched. Atlanta has dropped just one of Sosa's six starts since moving him into their rotation in mid-June. The Giants hit around 30 points lower against righties as they do lefties, giving Sosa an added edge on Monday.
San Fransico will counter with Kevin Correia. He has made just two starts this season and has been effective in both. However those came against a couple of struggling teams, the Reds and Padres. Atlanta is starting to make their charge in the N.L. East and playing with plenty of confidence. I expect the Braves to get to him early in this one.
Atlanta will be eager to bounce back after yesterday's loss in New York. They get the job done tonight.
ATL 1.77/1j

Widzę że gram to co ty lupus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
---
Bilans typów MLB 104W-62L-1Z +30,53j

#373700 19/07/2005 05:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Co się dzieje w tej MLB !

Yankees po kiepskim poczatku, prą do przodu. Pokonali dotychczasowych liderów AL East w Bostonie 3:1 i wykorzystując potknięcie Baltimore z Seattle, po dzisiejszym zaciętym, zwycięskim meczu z Texas są w play-off.
To nie powinno dziwić: w zeszłym sezonie zasadniczym wygrali AL East z bilansem 101:61 (.623).

Natomiast kompletnym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />) jest Tampa. Przed All Star Game ich bilans na wyjeździe wynosił 8-35. Tymczasem teraz na 5 meczów wyjazdowych wygrali 4, w tym 3 z rzędu. Rzucający Tampy nie pozwolili Damonowi na 30 mecz z hitem z rzędu i przyczynili się do awansu Yankees na 1-sze miejsce.
Generalnie Tampa nie ma szans na play-off, ale sporo napsuła krwi sympatykom (i obstawiającym) Toronto i Boston.

Podobnie Colorado: wbrew logice i statystykom wygrywa z Washington na wyjeździe.

Z jednej strony to piękne, że w sporcie nie zawsze lepszy (teoretycznie) wygrywa, ale moja kieszeń jest lekko wk...a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />.

I co z tym dalej robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />?

Rafek

#373701 19/07/2005 06:50
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Quote
Co się dzieje w tej MLB !

Hm, to pytanie wydaje mi się trochę nie na miejscu. Powiem tak: to JEST MLB więc nic szczególnego się nie dzieje. MLB ma to do siebie, że takie sytuacje są normalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
...
Natomiast kompletnym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />) jest Tampa. Przed All Star Game ich bilans na wyjeździe wynosił 8-35. Tymczasem teraz na 5 meczów wyjazdowych wygrali 4, w tym 3 z rzędu. Rzucający Tampy nie pozwolili Damonowi na 30 mecz z hitem z rzędu i przyczynili się do awansu Yankees na 1-sze miejsce.
Generalnie Tampa nie ma szans na play-off, ale sporo napsuła krwi sympatykom (i obstawiającym) Toronto i Boston.

W zeszłym sezonie było podobnie: grali tragicznie i nagle 12W z rzędu!!

Quote
Podobnie Colorado: wbrew logice i statystykom wygrywa z Washington na wyjeździe.

Ja juz wielokrotnie sie przekonalem, ze statystyka i MLB w parze ze sobą chodzić nie lubią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
I co z tym dalej robić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />?

Przeczekać lub grać co innego. Chociaż prywatnie powiem Ci, że dobrym sposobem na granie to progresją wbrew logice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS. Nie denerwuj się. Bukmacherka ma to do siebie, że szybciej przyprawia siwych włosów na głowie. Wypij browca, przemyśl sposób na grę i będzie dobrze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#373702 19/07/2005 07:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Kansas City @ Cleveland 2 1.537 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
za 2jedn

Tampa Bay @ Boston 2 1.476 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
4j

Colorado @ Washington 2 1.613 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
1j

Milwaukee @ St Louis 2 1.454 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
1j

Detroit @ Chicago White Sox Under 9.5 1.833 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ale co z tego wyjdzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Sredniio zadowolony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
STL oni to lubia ladnie zaczacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Szkoda mi BOS, TB chyba ich zaskoczyla, coz poprawiamy dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

SOX jednak over, coz moglem sprobowac jednak dac na 1, ale sie nie martwimy, kiedys odrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam prezesa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Szkoda tylko, ze tak pozno dales typy, bo sprobowalbym ta Atlante <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#373703 19/07/2005 10:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
Quote
Co się dzieje w tej MLB !

Yankees po kiepskim poczatku, prą do przodu. Pokonali dotychczasowych liderów AL East w Bostonie 3:1 i wykorzystując potknięcie Baltimore z Seattle, po dzisiejszym zaciętym, zwycięskim meczu z Texas są w play-off.
To nie powinno dziwić: w zeszłym sezonie zasadniczym wygrali AL East z bilansem 101:61 (.623).
Rafek i o to chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
może bez jakichś "fajerwerków", ale progress jest zdecydowany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> i dziś Yankees są już liderami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
teraz jeszcze niech tylko powiększą troche przewage (myśle że do końca sierpnia będą już mieli zapas z 5, 6 meczy nad drugą drużyną) i pozwoli im to na zwycięstwo w dywizji a mi na wygranie troche kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Choć sytuacja jest już i tak bardzo dobra, bo Boston raczej wypada z gry...---> z takimi miotaczami jak na przykład Bronson Arroyo (pedalski popstar wydał płyte ostatnio) to daleko nie zajdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> więc pozostaje tylko Baltimore...

pozdrawiam

#373704 19/07/2005 10:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
na przykład Bronson Arroyo (pedalski popstar wydał płyte ostatnio) to daleko nie zajdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> więc pozostaje tylko Baltimore...

[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie ukrywam, ze ja jednak jestem fanem Bostonu i wole ich niz NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#373705 19/07/2005 15:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Krótkie podsumowanie 3W-2L -0,28j
Tampa Bay-Boston
3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Fossum (4-7, 4.02)- Arroyo (7-5, 4.14)
Hendrickson (4-6, 6.35)- Wells (7-5, 4.73)

Kansas City- Cleveland
2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,50j

Colorado-Washington
5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Chacon (1-5, 4.30)- Patterson (3-2, 2.92)
Jennings (5-9, 5.08)- Hernandez (12-3, 3.41)

Milwaukee-St. Louis
4-11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,45j

ATL-SFG 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,77j
---
Bilans typów MLB 107W-64L-1Z +30,25


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1