Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#37389 15/10/2002 04:03
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Mi zablokowali na matke!!

Bonus: Unibet
#37390 15/10/2002 17:42
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
Czy mozna do nich wplacic kaske eKarta z mBanku??? Skad mam wziac te trzy cyfry konrolne???
P.S. Czy maja tam II lige hiszpanska i francuska???

#37391 15/10/2002 18:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772

#37392 15/10/2002 19:23
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Qbol:
[qb]Czy mozna do nich wplacic kaske eKarta z mBanku??? Skad mam wziac te trzy cyfry konrolne???
[/qb]
Niestety, ale nie uda Ci sie...choc moze cos sie zmienilo w tej kwestii...

trzy cyfry kontrolne - zapewne chodzi Ci o liczbe umieszczona na "drugiej" stronie karty (czyli tej na ktorej umieszczony pasek magnetyczny i miejsce na podpis). Na polu w ktorym powinien widniec Twoj podpis musi byc numer (trzy ostatnie litery wpisujesz przy wplacie do GB), jesli go nie ma do transakcji nie dojdzie...

Pozdrawiam&GL
Kejsper

#37393 17/10/2002 23:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy w Gamebookers można podobnie jak w Expekcie przekazać komuś voucher (kasę)?

#37394 17/10/2002 23:21
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
TAK . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#37395 19/10/2002 15:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Chętnie zamienię się kasą w GB na expekt. Zostało jeszcze 30 euro(część już wymieniłem).Jeżeli jest ktoś chętny to proszę się zgłosić tutaj albo np na GG 1634044.

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#37396 20/10/2002 07:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Czy w Gamebookers można podobnie jak w Expekcie przekazać komuś voucher (kasę)?[/qb]
tak, mozna - do tego sluzy system PayFriend - link do tego znajduje sie na stronce - po kliknieciu Withdraw - w odpowiednie okienka wpisuje sie login adresata wplaty (np. moj arthbook <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - zawsze mozna tutaj cos podeslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), albo jej e-mail (pod ktorym jest zarejestrowany adresat wplaty w GB) , oraz sume (minimum to 5&#8364;).
Po potwierdzeniu operacji kasa jest natychmiast odejmowana od konta nadawcy i dopisywana do konta odbiorcy.
usluga jest bezplatna.

pozdrawiam
arth

#37397 20/10/2002 23:31
Dołączył: May 2002
Posty: 322
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 322
Niedawno zarejestrowałem się do GB. Wpłaciłem 50 Eu i zarobiłem na tyle, że chce pewną kwotę stamtąd wypłacić na swoje konto w Inteligo.
Proszę Was o wskazówkę, jak mogę dokonać przelewu na swoje konto.
I czy jest możliwość pominięcia moneybookies?

Dzięki
Typerus

#37398 20/10/2002 23:44
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Quote
Oryginalnie wysłał hunter:
[qb]Witam

Chętnie zamienię się kasą w GB na expekt. Zostało jeszcze 30 euro(część już wymieniłem).Jeżeli jest ktoś chętny to proszę się zgłosić tutaj albo np na GG 1634044.

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Witaj Hunter
Ja chętnie bym odkupił od Ciebie to euro, tylko nie mogę Cię złapać na gg.Może daj znać na arekp@inetia.pl, kiedy możemy się zgadać na gg.
Pozdrawiam

#37399 21/10/2002 00:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
działa wam w tej chwili stronka gamebookers ?

#37400 21/10/2002 00:26
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
mi nie dziła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#37401 21/10/2002 04:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Dragoon kase jeszcze mam daj znać.....
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#37402 22/10/2002 22:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Czy w moneybookers mozna przelac pieniadze na konto w banku ale innej osoby ?

#37403 22/10/2002 22:09
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
nie mozna, co by bylo jakbym wszedl sobie na twoje konto i powyplacal kase na swoje itd.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37404 23/10/2002 08:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
ale mozna przeslac kase z jednego konta w Moneybookers na inne konto w Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Koszt max 1.50&#8364;

arth

#37405 25/10/2002 13:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Jak jest wliczony typ w GB jezeli gram NHL są tylko do obstawienia 1 i 2 , a mecz się kończy remisem ?

#37406 27/10/2002 22:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Jak jest wliczony typ w GB jezeli gram NHL są tylko do obstawienia 1 i 2 , a mecz się kończy remisem ?[/qb]
Wygrana pomniejszona o kurs tego meczu , w przypadku singla jest zwrot stawki .

#37407 27/10/2002 22:59
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Grał ktoś dzisiaj mecz Zagłębia w GB ?
Ja zagrałem o 14,53 na Zagłębie i na tym kuponiku trafiłem wszystkie mecze poza Zagłębiem (0:0), GB zaliczył mi ten kupon jako przegrany .
Tymczasem Zagłębie podobno zaczęło mecz o 14.30 i
według mnie powinen być zwrot na tym spotkaniu bo obstawiłem go już po rozpoczęciu spotkania .

Co powinienem napisać w mailu do GB ?
Mój angielski jest trochę kulawy , mógłby mi ktoś pomóc ?

#37408 27/10/2002 23:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
mecz rozpoczął się nawet o 14:15

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1