|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Mi zablokowali na matke!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Czy mozna do nich wplacic kaske eKarta z mBanku??? Skad mam wziac te trzy cyfry konrolne??? P.S. Czy maja tam II lige hiszpanska i francuska???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb]Czy mozna do nich wplacic kaske eKarta z mBanku??? Skad mam wziac te trzy cyfry konrolne??? [/qb] Niestety, ale nie uda Ci sie...choc moze cos sie zmienilo w tej kwestii... trzy cyfry kontrolne - zapewne chodzi Ci o liczbe umieszczona na "drugiej" stronie karty (czyli tej na ktorej umieszczony pasek magnetyczny i miejsce na podpis). Na polu w ktorym powinien widniec Twoj podpis musi byc numer (trzy ostatnie litery wpisujesz przy wplacie do GB), jesli go nie ma do transakcji nie dojdzie... Pozdrawiam&GL Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy w Gamebookers można podobnie jak w Expekcie przekazać komuś voucher (kasę)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
TAK . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Chętnie zamienię się kasą w GB na expekt. Zostało jeszcze 30 euro(część już wymieniłem).Jeżeli jest ktoś chętny to proszę się zgłosić tutaj albo np na GG 1634044.
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Czy w Gamebookers można podobnie jak w Expekcie przekazać komuś voucher (kasę)?[/qb] tak, mozna - do tego sluzy system PayFriend - link do tego znajduje sie na stronce - po kliknieciu Withdraw - w odpowiednie okienka wpisuje sie login adresata wplaty (np. moj arthbook <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - zawsze mozna tutaj cos podeslac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ), albo jej e-mail (pod ktorym jest zarejestrowany adresat wplaty w GB) , oraz sume (minimum to 5€). Po potwierdzeniu operacji kasa jest natychmiast odejmowana od konta nadawcy i dopisywana do konta odbiorcy. usluga jest bezplatna. pozdrawiam arth
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 322 |
Niedawno zarejestrowałem się do GB. Wpłaciłem 50 Eu i zarobiłem na tyle, że chce pewną kwotę stamtąd wypłacić na swoje konto w Inteligo. Proszę Was o wskazówkę, jak mogę dokonać przelewu na swoje konto. I czy jest możliwość pominięcia moneybookies?
Dzięki Typerus
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Oryginalnie wysłał hunter: [qb]Witam
Chętnie zamienię się kasą w GB na expekt. Zostało jeszcze 30 euro(część już wymieniłem).Jeżeli jest ktoś chętny to proszę się zgłosić tutaj albo np na GG 1634044.
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Witaj Hunter Ja chętnie bym odkupił od Ciebie to euro, tylko nie mogę Cię złapać na gg.Może daj znać na arekp@inetia.pl, kiedy możemy się zgadać na gg. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
działa wam w tej chwili stronka gamebookers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
mi nie dziła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Dragoon kase jeszcze mam daj znać..... PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Czy w moneybookers mozna przelac pieniadze na konto w banku ale innej osoby ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
nie mozna, co by bylo jakbym wszedl sobie na twoje konto i powyplacal kase na swoje itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
ale mozna przeslac kase z jednego konta w Moneybookers na inne konto w Moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Koszt max 1.50€
arth
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Jak jest wliczony typ w GB jezeli gram NHL są tylko do obstawienia 1 i 2 , a mecz się kończy remisem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]Jak jest wliczony typ w GB jezeli gram NHL są tylko do obstawienia 1 i 2 , a mecz się kończy remisem ?[/qb] Wygrana pomniejszona o kurs tego meczu , w przypadku singla jest zwrot stawki .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Grał ktoś dzisiaj mecz Zagłębia w GB ? Ja zagrałem o 14,53 na Zagłębie i na tym kuponiku trafiłem wszystkie mecze poza Zagłębiem (0:0), GB zaliczył mi ten kupon jako przegrany . Tymczasem Zagłębie podobno zaczęło mecz o 14.30 i według mnie powinen być zwrot na tym spotkaniu bo obstawiłem go już po rozpoczęciu spotkania .
Co powinienem napisać w mailu do GB ? Mój angielski jest trochę kulawy , mógłby mi ktoś pomóc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
mecz rozpoczął się nawet o 14:15
|
|
|
Link skopiowany do schowka