Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
fajne okreslenie na koncu zdania grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
hmmm zapomniałem, że wysłane sms'y nigdzie się nie zapisują i tekst "przecież pamiętam co pisałem" stracił swoją siłę tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
koszulki reprezentacji..co tu ma kur..być?! smirk

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by MagiK
koszulki reprezentacji..co tu ma kur..być?! smirk

Kolory z dupy, ale z drugiej strony...

[Linked Image]

Oni często grają w podobnych i nikt z tego powodu nie płacze.

Co nie zmienia faktu, że te "obsydianowe" koszulki nadają się na śmietnik historii.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
Kurwa 2 dni pod rząd nic nie mogę trafić w końcu dzisiaj rano robie kupon do profa za 50zł do wygrania 1700 kupon wchodzi ale nie zostaje wysłany bo jakoś czasu nie znalazłem puke laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
o 3ciej juz padałem do tej godziny gralem i nie myślałem o tym co sie niedługo stanie i co mnie otacza czym sie za dnia zajmuje co załatwiam... położylem sie juz na pół żywy... i nagle myśli przebiegły mi przez głowe... poskładałem sobie wszystko i chyba zrezygnuje z planów które miałem i planowałem.
Jutro zawiode napewno kilka osób ale też pewnie ktoś odetchnie z ulgą. Wstałem i nie moge zasnąć a na 10tą mam spotkanie na którym oznajmię ze jednak wypadam z tej kolejki... frown

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Wkurzyła mnie:

- Su*a pier*olona, swoim niedojrzałym, wręcz gówniarskim zachowaniem. Niech się je*ie na cycki z tekstem, że chwile po zerwaniu "ma już innego i jest szczęśliwa".

Mam na Ciebie jedno wielkie WY*EBANE dziewczyno, pogarda dla takich jak Ty! Nie potrafisz docenić, to Twoja strata, prędzej czy później na Tobie się to odbije i możesz żałować. I dobrze, że dokładnie to samo usłyszałaś w twarz.

Amen.

Musiałem, sorry smile

Czas bawić się dalej. Ave 8.03 wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
@Fab to nie ten temat.

Do takich spraw służy temat "Doceniłem jak straciłem..." czy jakoś tak.
Teraz Ty możesz być "nową gwiazdą" tematu laugh

Ehhh te chłopaki z Bydzi tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
pierdo... pogoda !!!!!!! IDZ PRECZ ZIMO !!

ocieplenie klimatu nosz ***** blush

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Ach te dziewczyny.

Swoją drogą pamiętacie kolesia, bodaj ze śląska gdzieś z Jaworzna albo Mysłowic dokładnie już nie pamiętam, który jakiś czas temu był załamany po tym jak go laska zostawiła mimo, że w sumie brali nie tak dawno ślub? Ciekawe co tam u niego czy się chłopina wylizał.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by GaloGalo
Ach te dziewczyny.

Swoją drogą pamiętacie kolesia, bodaj ze śląska gdzieś z Jaworzna albo Mysłowic dokładnie już nie pamiętam, który jakiś czas temu był załamany po tym jak go laska zostawiła mimo, że w sumie brali nie tak dawno ślub? Ciekawe co tam u niego czy się chłopina wylizał.

Jose... żyje smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Vader
Ehhh te chłopaki z Bydzi tongue
nie narzekaj, jest spora i do tego fajna paka z Bydzi tongue

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Raiffeisen odwołał rozmowę kwalifikacyjną mad

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Paweł chyba nie żyje frown

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ten z Pierwszej Miłości?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by shane
Ten z Pierwszej Miłości?

Nie, ani tez nie ten z M jak M.

Swoja droga, skad wiadomo, ze zyje?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Kraj pier... cudów gdzie każda instytucja chce cię wydoić jak idiotę. Prognoza faktury za prąd na nastepne 6miesięcy 1500zł wtf a ostatnie dwa rozliczenia za zużycie po 600-800zł płaciłem, cwaniaki w żywe oczy twoimi pieniędzmi za darmo chcą obracać. Jeb... polscy złodzieje na każdym kroku doją szarego człowieka. I jak np. taki rencista dostanie prognozę na 250zeta miesięcznie to chyba zęby w ściane wbija z głodu bo za prąd musi tym chu...m ich prognozę z dup.y opłacić.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
Standard w tym temacie. Czy ja je kiedyś zrozumiem?
Wie, że mi na niej zależy jak jeszcze tylko na dwóch osobach na świecie. Kidy jesteśmy razem świat staje i to nie tylko dla mnie. Obecny siedzi sobie w szkopach i pamięta o niej tylko kiedy ma taką potrzebę. Na pytanie czy będziemy w końcu razem i czy powiedziała mu nas usłyszałem odpowiedź - tak ale on teraz ma ważniejsze sprawy, chce jak najszybciej skończyć studia etc.
wtf???
ja słysząc taki tekst minuty bym się nie zastanawiał i zapierdalał do Polski starając się być z nią.
Widać jednak w obecnych czasach trzeba być palantem, to chyba na nie najlepiej działa...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
albo ona jst idiotka....

bez komentarza...

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
BO teraz bycie debilem jest w cenie myslenie nie poplaca nie myslisz = nie czujesz nie rozumiesz nie pragniesz nie oczekujesz
Debil na debilu gdzie nie spojrzysz, niestety.

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,546 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1