Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#37449 13/12/2002 01:44
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał Fred:
[qb]Mam pytanie czy można wpłacać kasę do GB przelewem bankowym i ile wynosi prowizja i jak długo to trwa zanim pieniądze pojawią się na koncie w GB.Chciałbym się dowiedzieć co inni sądzą o tym bukmacherze bo zamierzam założyć sobie u nich konto.Interesuje mnie ich oferta i wiarygodność.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
wplaty trzeba by robic na konta zagraniczne np. do Niemiec, a koszt takiego przelewu to ok. 50 zl.
Najlepszym wyjsciem jest karta platnicza (np. VE inteligo), wtedy wplaty sa on-line.

Bonus: Unibet
#37450 13/12/2002 02:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał monban:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Fred:
[qb]Mam pytanie czy można wpłacać kasę do GB przelewem bankowym i ile wynosi prowizja i jak długo to trwa zanim pieniądze pojawią się na koncie w GB.Chciałbym się dowiedzieć co inni sądzą o tym bukmacherze bo zamierzam założyć sobie u nich konto.Interesuje mnie ich oferta i wiarygodność.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
wplaty trzeba by robic na konta zagraniczne np. do Niemiec, a koszt takiego przelewu to ok. 50 zl.
Najlepszym wyjsciem jest karta platnicza (np. VE inteligo), wtedy wplaty sa on-line.[/qb]
Na kartę mozna wypłacić maksymalnie tyle ile się wcześniej wpłaciło tą kartą. Resztę trzeba wypłacać przez moneybookers.com

#37451 13/12/2002 17:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Osoby ktore jeszcze nie maja konta w GB i nie maja jak wplacic pieniedzy do buka (nie maja karty, nie wiedza jak wypelnic przelew itp., itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pomoge wplacic pieniadze do GB. Nie placisz wtedy za prowizje ktora pobiera bank za przelew za granice. Jesli jestes zainteresowany wyslij maila na: seb@life.pl

#37452 13/12/2002 17:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Osoby ktore jeszcze nie maja konta w GB i nie maja jak wplacic pieniedzy do buka (nie maja karty, nie wiedza jak wypelnic przelew itp., itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pomoge wplacic pieniadze do GB. Nie placisz wtedy za prowizje ktora pobiera bank za przelew za granice. Jesli jestes zainteresowany wyslij maila na: [email][email protected][/qb]
Masz[/email] na mysli Paysafecard ??

#37453 14/12/2002 01:29
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał dove:
[qb][QUOTE]Masz na mysli Paysafecard ??[/qb]
W skrocie mam na mysli ze ja wplace komus kase na NEteler lub na GB przez payfrends a ten ktos mi przeleje kase na konto w banku.

#37454 15/12/2002 03:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Mam pytanko co do moneybookers: ile trwa przelew z ich konta na konto bankowe (dokladniej: inteligo) ?

Dziekuje
Pozdrawiam
Kejsper

#37455 15/12/2002 04:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Okolo 4-5 dni

#37456 16/12/2002 19:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam?
Co się stalo w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Dzisiaj probuje wplacic karta inteligo i jest problem.
:eek: Your credit card details were not accepted :eek:
O co chodzi?
Ja ta karta juz wplacalem do GB.
prosilbym o pomoc.
Z gory dzięki!

#37457 16/12/2002 20:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Lolo:
[qb]Witam?
Co się stalo w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Dzisiaj probuje wplacic karta inteligo i jest problem.
:eek: Your credit card details were not accepted :eek:
O co chodzi?
Ja ta karta juz wplacalem do GB.
prosilbym o pomoc.
Z gory dzięki![/qb]
Sprobuj jeszcze raz wplacic za kilka godzin. Moze to sa przejsciowe klopoty techniczne a nie efekt tematow typu "Jak oszukac Gmebookers"

Wojtek

#37458 17/12/2002 17:17
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Kurcze, tak czytam co pisze kolega wyzej i sie zaczynam niepokoic o moje pieniadze. W sobote wyplacalem z gb pieniadze. Polowa poszla na karte a polowa do mb. W mb pojawily sie tego samego dnia a na inteligo mi pieniedzy jakos nie chce przybyc, a juz jest wtorek...

Co sie dzieje?

Dziekuje za wszelkie odp
Kejsper

#37459 17/12/2002 19:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Spokojnie. Nie ma co się niepokoić. Kasa na kartę idzie 2-5 dni bankowych. Zleciłeś wypłatę w sobotę. W weekendy banki nie pracują. W najlepszej sytuacji kasa dojdzie dziś wieczorem, albo jutro rano. W najgorszej będziesz czekał nawet do czwartku. Ale napewno otrzymasz pieniądze.

#37460 17/12/2002 22:27
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]Spokojnie. Nie ma co się niepokoić. Kasa na kartę idzie 2-5 dni bankowych. Zleciłeś wypłatę w sobotę. W weekendy banki nie pracują. W najlepszej sytuacji kasa dojdzie dziś wieczorem, albo jutro rano. W najgorszej będziesz czekał nawet do czwartku. Ale napewno otrzymasz pieniądze.[/qb]
Dzieki, troche mnie to uspokoilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Swieta sie zblizaja trzeba kupic prezenty wiec pieniadze potrzebne jak najszybciej...

#37461 18/12/2002 18:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
Chyba Gamebookers zrobiło pomyłke przy obstawianiu tenisa na końcową pozycje 2003 roku.Jeśli postawisz,że ktoś inny niż Hewitt będzie w pierwszej dwójce.Dali na to kurs dwa,przecież oczywiste jest,że ktoś inny może być w tej dwójce,bo go nie sklasyfikują na pierwszych dwóch miejscach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#37462 18/12/2002 18:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał Daro72:
[qb]Chyba Gamebookers zrobiło pomyłke przy obstawianiu tenisa na końcową pozycje 2003 roku.Jeśli postawisz,że ktoś inny niż Hewitt będzie w pierwszej dwójce.Dali na to kurs dwa,przecież oczywiste jest,że ktoś inny może być w tej dwójce,bo go nie sklasyfikują na pierwszych dwóch miejscach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
błąd zrobił Daro72 a nie Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ho ho Wesołych Świąt Wszystkim Forumowiczom ho ho

#37463 18/12/2002 19:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Daro, to chyba ty zle zrozumjales! Jak ktos inny bedzie w tej dwojce obrocz tych zawodnikow to wygrales!

Hewitt L.
Safin M.
Federer R.
Agassi A.
Moya C.
Roddick A.
Ferrero J.C.
Haas T.
Grosjean S.
Srichaphan P.
Gonzalez F.
Henman T.
Johansson T.
Kuerten G.
Novak J.
Canas G.
Corretja A.
Kafelnikov Y.
Philippoussis M.
Rios M.
Rusedski G.
Blake J.
Costa A.
Krajicek R.
Schalken S.
Nalbandian D.
Schuettler R.
Santoro F.
Arthurs W.

Pozdrawiam
dove

#37464 19/12/2002 12:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wpłacał ktoś ostatnio do Gamebookers kartą visa electron Inteligo ? Pytam bo mi się nie udaje.

#37465 19/12/2002 13:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Ja wplacalem ostatnio w poniedzialek w ktory konczyla sie promocja +10% od depozytu. Najpierw nie udalo mi sie wplacic dwa razy ale po mailu do GB za jakas godzine wplate dalo sie zrobic. Odnioslem wrazenie, ze GB chce utrudnic zycie posiadaczom kart Inteligo. Z Inteligo dostalem odpowiedz (najpierw telefonicznie a potem mailem), ze oni nie maja prawa odmowic autoryzacji transakcji jesli na koncie sa pieniadze a karta nie jest zastrzezona.

Wojtek

#37466 20/12/2002 00:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Doszla do mnie kasa z gb. Na karte szlo 2 dni bankowe, a na konto przez moneybookers 3 dni.

Nic nie zostalo zablokowane - mile zaskoczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Kejsper

#37467 20/12/2002 11:53
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
Obstawial ktos z Was moze mecz LA z Anaheim w NHL? Postawilem na over 5, wynik 5:4 a w historii mam zwrot stawki i status zakladu: "cancelled".
Ma ktos cos podobnego?

#37468 04/01/2003 03:55
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Najpierw nie udalo mi sie wplacic dwa razy ale po mailu do GB za jakas godzine wplate dalo sie zrobic.[/qb]
Coz takiego Wojtek, jesli mozna wiedziec, napisales w mailu? Bo ja mam wlasnie taki sam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A pieniadze by mi sie przydaly na jutro....

Pozdrawiam
Kejsper

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, alfa, rafal08, burbon, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1