|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał Fred: [qb]Mam pytanie czy można wpłacać kasę do GB przelewem bankowym i ile wynosi prowizja i jak długo to trwa zanim pieniądze pojawią się na koncie w GB.Chciałbym się dowiedzieć co inni sądzą o tym bukmacherze bo zamierzam założyć sobie u nich konto.Interesuje mnie ich oferta i wiarygodność. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] wplaty trzeba by robic na konta zagraniczne np. do Niemiec, a koszt takiego przelewu to ok. 50 zl. Najlepszym wyjsciem jest karta platnicza (np. VE inteligo), wtedy wplaty sa on-line.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał monban: [qb] Oryginalnie wysłał Fred: [qb]Mam pytanie czy można wpłacać kasę do GB przelewem bankowym i ile wynosi prowizja i jak długo to trwa zanim pieniądze pojawią się na koncie w GB.Chciałbym się dowiedzieć co inni sądzą o tym bukmacherze bo zamierzam założyć sobie u nich konto.Interesuje mnie ich oferta i wiarygodność. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] wplaty trzeba by robic na konta zagraniczne np. do Niemiec, a koszt takiego przelewu to ok. 50 zl. Najlepszym wyjsciem jest karta platnicza (np. VE inteligo), wtedy wplaty sa on-line.[/qb] Na kartę mozna wypłacić maksymalnie tyle ile się wcześniej wpłaciło tą kartą. Resztę trzeba wypłacać przez moneybookers.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Osoby ktore jeszcze nie maja konta w GB i nie maja jak wplacic pieniedzy do buka (nie maja karty, nie wiedza jak wypelnic przelew itp., itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pomoge wplacic pieniadze do GB. Nie placisz wtedy za prowizje ktora pobiera bank za przelew za granice. Jesli jestes zainteresowany wyslij maila na: seb@life.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]Osoby ktore jeszcze nie maja konta w GB i nie maja jak wplacic pieniedzy do buka (nie maja karty, nie wiedza jak wypelnic przelew itp., itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) pomoge wplacic pieniadze do GB. Nie placisz wtedy za prowizje ktora pobiera bank za przelew za granice. Jesli jestes zainteresowany wyslij maila na: [email] [email protected][/qb] Masz[/email] na mysli Paysafecard ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał dove: [qb][QUOTE]Masz na mysli Paysafecard ??[/qb] W skrocie mam na mysli ze ja wplace komus kase na NEteler lub na GB przez payfrends a ten ktos mi przeleje kase na konto w banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Mam pytanko co do moneybookers: ile trwa przelew z ich konta na konto bankowe (dokladniej: inteligo) ?
Dziekuje Pozdrawiam Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam? Co się stalo w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dzisiaj probuje wplacic karta inteligo i jest problem. :eek: Your credit card details were not accepted :eek: O co chodzi? Ja ta karta juz wplacalem do GB. prosilbym o pomoc. Z gory dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Lolo: [qb]Witam? Co się stalo w GB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dzisiaj probuje wplacic karta inteligo i jest problem. :eek: Your credit card details were not accepted :eek: O co chodzi? Ja ta karta juz wplacalem do GB. prosilbym o pomoc. Z gory dzięki![/qb] Sprobuj jeszcze raz wplacic za kilka godzin. Moze to sa przejsciowe klopoty techniczne a nie efekt tematow typu "Jak oszukac Gmebookers" Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Kurcze, tak czytam co pisze kolega wyzej i sie zaczynam niepokoic o moje pieniadze. W sobote wyplacalem z gb pieniadze. Polowa poszla na karte a polowa do mb. W mb pojawily sie tego samego dnia a na inteligo mi pieniedzy jakos nie chce przybyc, a juz jest wtorek...
Co sie dzieje?
Dziekuje za wszelkie odp Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Spokojnie. Nie ma co się niepokoić. Kasa na kartę idzie 2-5 dni bankowych. Zleciłeś wypłatę w sobotę. W weekendy banki nie pracują. W najlepszej sytuacji kasa dojdzie dziś wieczorem, albo jutro rano. W najgorszej będziesz czekał nawet do czwartku. Ale napewno otrzymasz pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał grabtom: [qb]Spokojnie. Nie ma co się niepokoić. Kasa na kartę idzie 2-5 dni bankowych. Zleciłeś wypłatę w sobotę. W weekendy banki nie pracują. W najlepszej sytuacji kasa dojdzie dziś wieczorem, albo jutro rano. W najgorszej będziesz czekał nawet do czwartku. Ale napewno otrzymasz pieniądze.[/qb] Dzieki, troche mnie to uspokoilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Swieta sie zblizaja trzeba kupic prezenty wiec pieniadze potrzebne jak najszybciej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176 |
Chyba Gamebookers zrobiło pomyłke przy obstawianiu tenisa na końcową pozycje 2003 roku.Jeśli postawisz,że ktoś inny niż Hewitt będzie w pierwszej dwójce.Dali na to kurs dwa,przecież oczywiste jest,że ktoś inny może być w tej dwójce,bo go nie sklasyfikują na pierwszych dwóch miejscach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał Daro72: [qb]Chyba Gamebookers zrobiło pomyłke przy obstawianiu tenisa na końcową pozycje 2003 roku.Jeśli postawisz,że ktoś inny niż Hewitt będzie w pierwszej dwójce.Dali na to kurs dwa,przecież oczywiste jest,że ktoś inny może być w tej dwójce,bo go nie sklasyfikują na pierwszych dwóch miejscach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] błąd zrobił Daro72 a nie Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ho ho Wesołych Świąt Wszystkim Forumowiczom ho ho
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Daro, to chyba ty zle zrozumjales! Jak ktos inny bedzie w tej dwojce obrocz tych zawodnikow to wygrales!
Hewitt L. Safin M. Federer R. Agassi A. Moya C. Roddick A. Ferrero J.C. Haas T. Grosjean S. Srichaphan P. Gonzalez F. Henman T. Johansson T. Kuerten G. Novak J. Canas G. Corretja A. Kafelnikov Y. Philippoussis M. Rios M. Rusedski G. Blake J. Costa A. Krajicek R. Schalken S. Nalbandian D. Schuettler R. Santoro F. Arthurs W. Pozdrawiam dove
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wpłacał ktoś ostatnio do Gamebookers kartą visa electron Inteligo ? Pytam bo mi się nie udaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Ja wplacalem ostatnio w poniedzialek w ktory konczyla sie promocja +10% od depozytu. Najpierw nie udalo mi sie wplacic dwa razy ale po mailu do GB za jakas godzine wplate dalo sie zrobic. Odnioslem wrazenie, ze GB chce utrudnic zycie posiadaczom kart Inteligo. Z Inteligo dostalem odpowiedz (najpierw telefonicznie a potem mailem), ze oni nie maja prawa odmowic autoryzacji transakcji jesli na koncie sa pieniadze a karta nie jest zastrzezona.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Doszla do mnie kasa z gb. Na karte szlo 2 dni bankowe, a na konto przez moneybookers 3 dni.
Nic nie zostalo zablokowane - mile zaskoczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Kejsper
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139 |
Obstawial ktos z Was moze mecz LA z Anaheim w NHL? Postawilem na over 5, wynik 5:4 a w historii mam zwrot stawki i status zakladu: "cancelled". Ma ktos cos podobnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Najpierw nie udalo mi sie wplacic dwa razy ale po mailu do GB za jakas godzine wplate dalo sie zrobic.[/qb] Coz takiego Wojtek, jesli mozna wiedziec, napisales w mailu? Bo ja mam wlasnie taki sam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A pieniadze by mi sie przydaly na jutro.... Pozdrawiam Kejsper
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|