|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
Witam, Otwieram nowy temat poswiecony promocji i zasada jakie obowiazuja w tej firmie. Ja sam jestem zarejestrowany na tej stronie od tygodnia i otrzymalem juz bonus w wysokosci 35$. Jezeli ktos miałby jakies pytania to sluze pomoca. Mam nadzieje ze temat bedzie tez sluzyl do wymiany zdan w co warto inwestowac. Kilka slow o promocji. Po zarejestrowaniu sie z linku: http://www.AllSportsMarket.com/Index.asp?affiliate=3657(link kazowa ktory pierwszy napisal o tej promocji) nalezy wejsc na forum i wypelnic ankiete (lewy gorny rog Easy 10$). Nastepnie nalezy porozmawiac na live chat i poinformowac ze przy rejestracji podalo sie w miejscu Promotion Code: numer 3657 i wtedy otrzymacie 25$ dodatkowo. Czyli cala promocja to 35$. Bonus ten nie jest wyplacalny mozna jedynie nim obracac. Wszystko co zarobicie ponad te 35$ jest dla was. Pieniadze mozna wyplacac poprzez netteler lub czekiem. Jeszcze link do strony glownej: https://www.allsportsmarket.com/Index.asp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Ten temat jest już założony w dziale Bonusy bez depozytu więc ci się stary nie udało..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
Czlowieku to jest osobny temat poswiecony tylko tej firmie a nie wszystkim bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Stwierdzam tylko fakt, parę dobrych stron zostało już zapisanych na ten temat. WIem jednak że dla referala można wiele zrobić..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
Brak mi slow, referala podalem kazowa ktory pierwszy napisal o tej firmie. A nowy temat otworzylem poniewaz zainterosowanie ta firma jest duze i nowy temat jest jak najbardziej potrzebny. Przeczytaj najpierw posta otwierajacego temat, najlepiej kilka razy, a potem pisz komentarze.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
No chyba że tak link wydawał mi się dziwnie znajomy - masz moje rozgrzeszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Póki co ASM dziwne jak diabli - kupiłem Boston za 20$, przegrali 2x pod rząd i teraz akcje są warte... 30$.. ja tam nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
moze ktos napisac jak sie tym obslguiwac?? bo nic nie jaze :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
Wchodzac na Trade zaczynasz wymiane czyli kupno lub sprzedaz akcji tenisistow, druzyn pilkarskich, nba, mlb itd. Akcje druzyny lub zawodnika ktore chcesz kupic mozesz znaleźć uzywajac wyszukiwarki patrz research. Jezeli wejdziesz w okno trade pojawia sie nastepujace okna Stock- nazwa druzyny jakiej akcje kupujesz lub sprzedajesz Price- cena po jakiej chcesz kupic lub sprzedac Qty- ilosc akcji jaka kupujesz/sprzedajesz expires- jak dlugo twoje zlecenie ma byc wazne Action- wybierasz kupujesz czy sprzedajesz password- podajesz swoje haslo
Jezeli pod nazwa seller znajduja sie jakies oferty mozesz natychmiast kupic akcje za cene za jaka sa one wystawione. Mozesz jednak podac nizsza cene i czekac czy ktos ci sprzeda za cene ktora zaproponowales. Wowczas twoja oferta pojawi sie pod nazwa buyer. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
Wchodzac na Trade zaczynasz wymiane czyli kupno lub sprzedaz akcji tenisistow, druzyn pilkarskich, nba, mlb itd. Akcje druzyny lub zawodnika ktore chcesz kupic mozesz znaleźć uzywajac wyszukiwarki patrz research. Jezeli wejdziesz w okno trade pojawia sie nastepujace okna Stock- nazwa druzyny jakiej akcje kupujesz lub sprzedajesz Price- cena po jakiej chcesz kupic lub sprzedac Qty- ilosc akcji jaka kupujesz/sprzedajesz expires- jak dlugo twoje zlecenie ma byc wazne Action- wybierasz kupujesz czy sprzedajesz password- podajesz swoje haslo
Jezeli pod nazwa seller znajduja sie jakies oferty mozesz natychmiast kupic akcje za cene za jaka sa one wystawione. Mozesz jednak podac nizsza cene i czekac czy ktos ci sprzeda za cene ktora zaproponowales. Wowczas twoja oferta pojawi sie pod nazwa buyer. pozdrawiam dzieki bardzo to juz kojarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
sikort dzieki za promocje....i dzieki wielkie za tlmaczenie zasad...mja skrzynka jest full i nie mam kiedy opisywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
robisz dobra robote
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102 |
A tąankiete gdzie mam wysłac i jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
po jakim czasie dopisuja 10$ za ankiete?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
Odpowiedzi na pytania przeslij w mailu na adres: Corporate@AllSportsMarket.comNie pamietam po jakim czasie dospisuja 10$ ale wydaje mi sie ze byla to kwestia gora 1 dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
Odpowiedzi na pytania przeslij w mailu na adres: Corporate@AllSportsMarket.comNie pamietam po jakim czasie dospisuja 10$ ale wydaje mi sie ze byla to kwestia gora 1 dnia. tak po jednym dniu topisja ja woczrj wyslem i dizsj juz mam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Odpowiedzi na pytania przeslij w mailu na adres: Corporate@AllSportsMarket.comNie pamietam po jakim czasie dospisuja 10$ ale wydaje mi sie ze byla to kwestia gora 1 dnia. tak po jednym dniu topisja ja woczrj wyslem i dizsj juz mam:) a ja wypełniłem i wysłałem ankiete w poniedziałek i jeszcze mi nie dopisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
w sekcji help jest live chat
|
|
|
Link skopiowany do schowka