Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#374572 20/07/2005 18:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Witam,

Otwieram nowy temat poswiecony promocji i zasada jakie obowiazuja w tej firmie. Ja sam jestem zarejestrowany na tej stronie od tygodnia i otrzymalem juz bonus w wysokosci 35$. Jezeli ktos miałby jakies pytania to sluze pomoca. Mam nadzieje ze temat bedzie tez sluzyl do wymiany zdan w co warto inwestowac.

Kilka slow o promocji.
Po zarejestrowaniu sie z linku: http://www.AllSportsMarket.com/Index.asp?affiliate=3657
(link kazowa ktory pierwszy napisal o tej promocji) nalezy wejsc na forum i wypelnic ankiete (lewy gorny rog Easy 10$).
Nastepnie nalezy porozmawiac na live chat i poinformowac ze przy rejestracji podalo sie w miejscu Promotion Code: numer 3657 i wtedy otrzymacie 25$ dodatkowo. Czyli cala promocja to 35$. Bonus ten nie jest wyplacalny mozna jedynie nim obracac. Wszystko co zarobicie ponad te 35$ jest dla was. Pieniadze mozna wyplacac poprzez netteler lub czekiem.

Jeszcze link do strony glownej:
https://www.allsportsmarket.com/Index.asp

Bonus: Unibet
#374573 20/07/2005 18:02
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Ten temat jest już założony w dziale Bonusy bez depozytu więc ci się stary nie udało..

#374574 20/07/2005 18:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Czlowieku to jest osobny temat poswiecony tylko tej firmie a nie wszystkim bonusa

#374575 20/07/2005 18:15
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Stwierdzam tylko fakt, parę dobrych stron zostało już zapisanych na ten temat. WIem jednak że dla referala można wiele zrobić..

#374576 20/07/2005 18:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Brak mi slow, referala podalem kazowa ktory pierwszy napisal o tej firmie. A nowy temat otworzylem poniewaz zainterosowanie ta firma jest duze i nowy temat jest jak najbardziej potrzebny. Przeczytaj najpierw posta otwierajacego temat, najlepiej kilka razy, a potem pisz komentarze.

Pozdrawiam

#374577 20/07/2005 18:24
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
No chyba że tak link wydawał mi się dziwnie znajomy - masz moje rozgrzeszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#374578 20/07/2005 18:30
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Póki co ASM dziwne jak diabli - kupiłem Boston za 20$, przegrali 2x pod rząd i teraz akcje są warte... 30$.. ja tam nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#374579 20/07/2005 20:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
co znaczy qty ??

#374580 20/07/2005 20:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
moze ktos napisac jak sie tym obslguiwac?? bo nic nie jaze :/

#374581 20/07/2005 20:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
Quote
co znaczy qty ??

Ilosc sztuk akcji

#374582 20/07/2005 20:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Wchodzac na Trade zaczynasz wymiane czyli kupno lub sprzedaz akcji tenisistow, druzyn pilkarskich, nba, mlb itd. Akcje druzyny lub zawodnika ktore chcesz kupic mozesz znaleźć uzywajac wyszukiwarki patrz research.
Jezeli wejdziesz w okno trade pojawia sie nastepujace okna
Stock- nazwa druzyny jakiej akcje kupujesz lub sprzedajesz
Price- cena po jakiej chcesz kupic lub sprzedac
Qty- ilosc akcji jaka kupujesz/sprzedajesz
expires- jak dlugo twoje zlecenie ma byc wazne
Action- wybierasz kupujesz czy sprzedajesz
password- podajesz swoje haslo

Jezeli pod nazwa seller znajduja sie jakies oferty mozesz natychmiast kupic akcje za cene za jaka sa one wystawione.
Mozesz jednak podac nizsza cene i czekac czy ktos ci sprzeda za cene ktora zaproponowales. Wowczas twoja oferta pojawi sie pod nazwa buyer.

pozdrawiam

#374583 20/07/2005 20:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
Wchodzac na Trade zaczynasz wymiane czyli kupno lub sprzedaz akcji tenisistow, druzyn pilkarskich, nba, mlb itd. Akcje druzyny lub zawodnika ktore chcesz kupic mozesz znaleźć uzywajac wyszukiwarki patrz research.
Jezeli wejdziesz w okno trade pojawia sie nastepujace okna
Stock- nazwa druzyny jakiej akcje kupujesz lub sprzedajesz
Price- cena po jakiej chcesz kupic lub sprzedac
Qty- ilosc akcji jaka kupujesz/sprzedajesz
expires- jak dlugo twoje zlecenie ma byc wazne
Action- wybierasz kupujesz czy sprzedajesz
password- podajesz swoje haslo

Jezeli pod nazwa seller znajduja sie jakies oferty mozesz natychmiast kupic akcje za cene za jaka sa one wystawione.
Mozesz jednak podac nizsza cene i czekac czy ktos ci sprzeda za cene ktora zaproponowales. Wowczas twoja oferta pojawi sie pod nazwa buyer.

pozdrawiam
dzieki bardzo to juz kojarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#374584 20/07/2005 20:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
sikort dzieki za promocje....i dzieki wielkie za tlmaczenie zasad...mja skrzynka jest full i nie mam kiedy opisywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

robisz dobra robote

#374585 20/07/2005 21:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 102
A tąankiete gdzie mam wysłac i jak?

#374586 20/07/2005 21:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
po jakim czasie dopisuja 10$ za ankiete?

#374587 20/07/2005 22:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
Odpowiedzi na pytania przeslij w mailu na adres: Corporate@AllSportsMarket.com
Nie pamietam po jakim czasie dospisuja 10$ ale wydaje mi sie ze byla to kwestia gora 1 dnia.

#374588 21/07/2005 06:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Quote
Odpowiedzi na pytania przeslij w mailu na adres: Corporate@AllSportsMarket.com
Nie pamietam po jakim czasie dospisuja 10$ ale wydaje mi sie ze byla to kwestia gora 1 dnia.
tak po jednym dniu topisja ja woczrj wyslem i dizsj juz mam:)

#374589 21/07/2005 06:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Quote
Quote
Odpowiedzi na pytania przeslij w mailu na adres: Corporate@AllSportsMarket.com
Nie pamietam po jakim czasie dospisuja 10$ ale wydaje mi sie ze byla to kwestia gora 1 dnia.
tak po jednym dniu topisja ja woczrj wyslem i dizsj juz mam:)
a ja wypełniłem i wysłałem ankiete w poniedziałek i jeszcze mi nie dopisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#374590 21/07/2005 12:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#374591 21/07/2005 13:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
w sekcji help jest live chat

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, Sensei, alfa, $-man), 907 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,770
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1