..."> ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19
#376475 22/09/2005 12:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Ma ktos moze nr telefonu do tych zasranców albo maila? Kiedy te szambo k...a sie skonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#376476 22/09/2005 12:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
Quote
Ma ktos moze nr telefonu do tych zasranców albo maila? Kiedy te szambo k...a sie skonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

support@expekt.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powodzenia tongue jak cos odpisza daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376477 22/09/2005 13:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
nie odpiszą nic! dostają setki tyś takich mail dziennie;]
szkoda liter ;-))
ale przykre to jest ze 2 dni nie ruszyło nic!
a może oni się na dobre zwineli???!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376478 22/09/2005 13:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
nikt nie zwinie takiego zlotego interesu..to bylo by nielogiczne..

#376479 22/09/2005 13:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
i jak tu sie nie wkurwic?

#376480 22/09/2005 13:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
mnie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376481 22/09/2005 13:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Quote
mnie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a co napisali?

#376482 22/09/2005 13:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
"Przepraszamy za utrudnienia zwiazane z brakiem dostepu do strony i prosimy o cierpliwosc, pracownicy dzialu technicznego staraja sie rozwiazac problem jak najszybciej, mamy nadzieje, ze wkrotce praca serwisu zostanie przywrocona do normy.
W chwili obecnej nie jestesmy jednak w stanie podac dokladnego terminu uruchomienia strony."

by support expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#376483 22/09/2005 13:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Witamy Serdecznie



Przepraszamy za utrudnienia zwiazane z brakiem dostepu do strony i prosimy o cierpliwosc, pracownicy dzialu technicznego staraja sie rozwiazac problem jak najszybciej, mamy nadzieje, ze wkrotce praca serwisu zostanie przywrocona do normy.
W chwili obecnej nie jestesmy jednak w stanie podac dokladnego terminu uruchomienia strony.








Pozdrawiamy,
Support
Expekt.com Ltd

#376484 22/09/2005 13:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
eeeee ale łajzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wymyślili sobie jeden tekst i go tylko wklejają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehhee

#376485 22/09/2005 14:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Quote
eeeee ale łajzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wymyślili sobie jeden tekst i go tylko wklejają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehhee

mnie pozdrawiają ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />Thandera nie.....

#376486 22/09/2005 14:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Drogi Kliencie,

Strona www.expekt.com [expekt.com] jest tymczasowo niedostępna i nasi technicy pracują nad rozwiązaniem problemu.

Przepraszamy za zaistniałe problemy i dziękujemy za okazaną cierpliwość.

Jeżeli chciałbyś otrzymać powiadomienie na swoją skrzynkę e-mailową o ponownym uruchomieniu strony, proszę prześlij mail na adres [email][email protected].[/email] Otrzymasz od nas powiadomienie o tym, kiedy strona www.expekt.com [expekt.com] będzie ponownie dostępna.

Nasz support czeka w gotowości, aby udzielić ci odpowiedzi na wszelkie pytania. Nasz suport znajdziesz pisząc na adres support.poland@expekt.com

Najlepsze Życzenia
Expekt.com Ltd.


JESZCZE COŚ TAKIEGO ZNALAZŁEM

#376487 22/09/2005 14:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
Najbardziej mnie podpienia to ich "Best regards" na stronie!!!!!!!!!!!!!!!!

#376488 22/09/2005 14:33
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Zrobimy zrzute na Rutkowskiego i wyjasni całą sprawe...
Tak na poważnie napisałem czy dzis bedzie działać.

#376489 22/09/2005 17:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
A w tygodniku "Piłka Nozna" tak ładnie sie reklamuja na całej ostatniej stronie i jak patrze na to to mi zal dupę sciska.
Fajtfasy chce moje pieniadze zobaczyc, a jak je wyciagne to wpłate na moje konto zobaczycie jak swinia niebo!!!

#376490 22/09/2005 17:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Nawet KAczynski do mnie listy pisze. Oni maja mnie w duoie...(Kaczynski tez). Ale to ja im kuwa płace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#376491 22/09/2005 19:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230
Niech to szlak moj pierwszy buk pierwsza wygrana i...... co dalej?czesto tak bywa?

#376492 22/09/2005 19:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1
tak naprawde prawda tkwi glebiej niz nam sie wydaje ,te kilkaset tysiecy uzytkownikow przyposcmy ze ma po kilkanascie euro nie wszyscy ale wiekszosc dla zabawy,sa i tacy ktorzy z tego zyją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />wiec jesli strona jest blokowana na pare dni czasami moze sie tak zdazyc ze nasze pieniazki lezą np.od wczoraj w jakims szwajcarskim banku oprocentowane np.na trzy dni w tych bankach sa takie procedury ktore pozwalaja tak oprocentowac pieniazki-tutaj przerwa niby techniczna trwa kilka dni a procencik rosnie od tych przypuscmy kilkunastu milionow euro---pozdrawiam

#376493 22/09/2005 19:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
Quote
tak naprawde prawda tkwi glebiej niz nam sie wydaje ,te kilkaset tysiecy uzytkownikow przyposcmy ze ma po kilkanascie euro nie wszyscy ale wiekszosc dla zabawy,sa i tacy ktorzy z tego zyją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />wiec jesli strona jest blokowana na pare dni czasami moze sie tak zdazyc ze nasze pieniazki lezą np.od wczoraj w jakims szwajcarskim banku oprocentowane np.na trzy dni w tych bankach sa takie procedury ktore pozwalaja tak oprocentowac pieniazki-tutaj przerwa niby techniczna trwa kilka dni a procencik rosnie od tych przypuscmy kilkunastu milionow euro---pozdrawiam

heh dobra myśl

#376494 22/09/2005 19:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
rybak co Ty za glupoty wygadujesz. Przeciez pieniadze tak czy inaczej leza na kontach. Po drugie sadze ze raczej wyciagneliby wiecej z przegranych dzis niz za jedniodniowe zamrozenie pieniadzy. Kolejna sprawa jest to ilu klientow straca przez ta awarie. Jestem pewien ze spora czesc graczy wyplaci pieniadze kiedy tylko stronka ruszy. Choc mam nadzieje ze expekt cos z tym zrobi (w zasadzie musi cos wymyslec zeby zatrzymac odplyw graczy)

Strona 12 z 19 1 2 10 11 12 13 14 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1