|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Ma ktos moze nr telefonu do tych zasranców albo maila? Kiedy te szambo k...a sie skonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48 |
Ma ktos moze nr telefonu do tych zasranców albo maila? Kiedy te szambo k...a sie skonczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> support@expekt.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia  jak cos odpisza daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
nie odpiszą nic! dostają setki tyś takich mail dziennie;] szkoda liter ;-)) ale przykre to jest ze 2 dni nie ruszyło nic! a może oni się na dobre zwineli???!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 702 |
nikt nie zwinie takiego zlotego interesu..to bylo by nielogiczne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462 |
i jak tu sie nie wkurwic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
mnie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,462 |
mnie odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a co napisali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
"Przepraszamy za utrudnienia zwiazane z brakiem dostepu do strony i prosimy o cierpliwosc, pracownicy dzialu technicznego staraja sie rozwiazac problem jak najszybciej, mamy nadzieje, ze wkrotce praca serwisu zostanie przywrocona do normy. W chwili obecnej nie jestesmy jednak w stanie podac dokladnego terminu uruchomienia strony."
by support expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Witamy Serdecznie
Przepraszamy za utrudnienia zwiazane z brakiem dostepu do strony i prosimy o cierpliwosc, pracownicy dzialu technicznego staraja sie rozwiazac problem jak najszybciej, mamy nadzieje, ze wkrotce praca serwisu zostanie przywrocona do normy. W chwili obecnej nie jestesmy jednak w stanie podac dokladnego terminu uruchomienia strony.
Pozdrawiamy, Support Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
eeeee ale łajzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wymyślili sobie jeden tekst i go tylko wklejają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehhee
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
eeeee ale łajzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wymyślili sobie jeden tekst i go tylko wklejają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehhee mnie pozdrawiają ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />Thandera nie.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Drogi Kliencie, Strona www.expekt.com [ expekt.com] jest tymczasowo niedostępna i nasi technicy pracują nad rozwiązaniem problemu. Przepraszamy za zaistniałe problemy i dziękujemy za okazaną cierpliwość. Jeżeli chciałbyś otrzymać powiadomienie na swoją skrzynkę e-mailową o ponownym uruchomieniu strony, proszę prześlij mail na adres [email] [email protected].[/email] Otrzymasz od nas powiadomienie o tym, kiedy strona www.expekt.com [ expekt.com] będzie ponownie dostępna. Nasz support czeka w gotowości, aby udzielić ci odpowiedzi na wszelkie pytania. Nasz suport znajdziesz pisząc na adres support.poland@expekt.com Najlepsze Życzenia Expekt.com Ltd. JESZCZE COŚ TAKIEGO ZNALAZŁEM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 21 |
Najbardziej mnie podpienia to ich "Best regards" na stronie!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Zrobimy zrzute na Rutkowskiego i wyjasni całą sprawe... Tak na poważnie napisałem czy dzis bedzie działać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573 |
A w tygodniku "Piłka Nozna" tak ładnie sie reklamuja na całej ostatniej stronie i jak patrze na to to mi zal dupę sciska. Fajtfasy chce moje pieniadze zobaczyc, a jak je wyciagne to wpłate na moje konto zobaczycie jak swinia niebo!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Nawet KAczynski do mnie listy pisze. Oni maja mnie w duoie...(Kaczynski tez). Ale to ja im kuwa płace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 230 |
Niech to szlak moj pierwszy buk pierwsza wygrana i...... co dalej?czesto tak bywa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1 |
tak naprawde prawda tkwi glebiej niz nam sie wydaje ,te kilkaset tysiecy uzytkownikow przyposcmy ze ma po kilkanascie euro nie wszyscy ale wiekszosc dla zabawy,sa i tacy ktorzy z tego zyją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />wiec jesli strona jest blokowana na pare dni czasami moze sie tak zdazyc ze nasze pieniazki lezą np.od wczoraj w jakims szwajcarskim banku oprocentowane np.na trzy dni w tych bankach sa takie procedury ktore pozwalaja tak oprocentowac pieniazki-tutaj przerwa niby techniczna trwa kilka dni a procencik rosnie od tych przypuscmy kilkunastu milionow euro---pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222 |
tak naprawde prawda tkwi glebiej niz nam sie wydaje ,te kilkaset tysiecy uzytkownikow przyposcmy ze ma po kilkanascie euro nie wszyscy ale wiekszosc dla zabawy,sa i tacy ktorzy z tego zyją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />wiec jesli strona jest blokowana na pare dni czasami moze sie tak zdazyc ze nasze pieniazki lezą np.od wczoraj w jakims szwajcarskim banku oprocentowane np.na trzy dni w tych bankach sa takie procedury ktore pozwalaja tak oprocentowac pieniazki-tutaj przerwa niby techniczna trwa kilka dni a procencik rosnie od tych przypuscmy kilkunastu milionow euro---pozdrawiam heh dobra myśl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
rybak co Ty za glupoty wygadujesz. Przeciez pieniadze tak czy inaczej leza na kontach. Po drugie sadze ze raczej wyciagneliby wiecej z przegranych dzis niz za jedniodniowe zamrozenie pieniadzy. Kolejna sprawa jest to ilu klientow straca przez ta awarie. Jestem pewien ze spora czesc graczy wyplaci pieniadze kiedy tylko stronka ruszy. Choc mam nadzieje ze expekt cos z tym zrobi (w zasadzie musi cos wymyslec zeby zatrzymac odplyw graczy)
|
|
|
Link skopiowany do schowka