|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
chodzi mi o to ze aktualnie na dzien dzisiejszy nie mam jeszcze swojego konta, wiec co za tm idzie nie moge przelac im na depozyt kasy, i chcialem to zrobic z konta kolegi, a przy dobrych wiatrach jakbym cos wygral to juz pewnie bede mial swoje konto bankowe to zeby wyplacac kase juz na swoje. moze teraz jest jasniej troche napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli chcesz przelać pieniądze z konta bankowego kolegi na swoje konto w Expekcie to możesz tak zrobić. Wiem, bo też tak robiłem i nie ma żadnych problemów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
dziala WAM ten expekt czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
[quote]dziala WAM ten expekt czy nie? [/quote juz dzial,wskoczyl za 3 razem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
No i pieniążki nie doszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bede musiał czekać aż do poniedziałku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.eeehhh gdybym przelał 2 godziny wcześniej już bym szalał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
Taaa, jeszcze miałeś nadzieję, że dzisiaj dojdą ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja wysłałem hajs w środę o 14.00 (z mBanku) i do tej pory go nie ma expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
ALLLE LOL, pieje dosłownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D 5 minut po wysłaniu powyższego posta dostałem mejla: "Depozyt zlozony", a już myślałem, że sobie nie pogram w weekend. omen_kabaty, bądź dobrej myśli, może Ci zaksięgują jeszcze dziś (do 21.00 jeszcze parę minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
no i doszły wczoraj coś po 20:00 no to graammmmyyy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
czy ktoś kto ma konto w expekcie mógłby sprawdzic
coś takiego? So 24/09/05 19:00 Italy - Azerbaijan Mistrzostwa Europy w Siatkówce 1 2 (0-3)
te barany nie dość że ściemniaja z serwerami to jeszcze sie myla
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
czy ktoś kto ma konto w expekcie mógłby sprawdzic
coś takiego? So 24/09/05 19:00 Italy - Azerbaijan Mistrzostwa Europy w Siatkówce 1 2 (0-3)
te barany nie dość że ściemniaja z serwerami to jeszcze sie myla
dzieki Niom tak jest i jeszcze na glownej pisza,ze Wloszki wygraly a kupony rozliczaja jako przegrane. Ale jazz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
czy ktoś kto ma konto w expekcie mógłby sprawdzic
coś takiego? So 24/09/05 19:00 Italy - Azerbaijan Mistrzostwa Europy w Siatkówce 1 2 (0-3)
te barany nie dość że ściemniaja z serwerami to jeszcze sie myla
dzieki Niom tak jest i jeszcze na glownej pisza,ze Wloszki wygraly a kupony rozliczaja jako przegrane. Ale jazz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> taaa no ewidentny czeski błąd czekam kiedy to poprawia niestety psuje sie expekt oj psuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286 |
hehe szybko sie poprawili
ale mimo wszystko expekt schodzi na psy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
ja zagralem na dokladny wynik 3-0 i do tej pory kupon mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
ja zagralem na dokladny wynik 3-0 i do tej pory kupon mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Juz jest oki,kasa na koncie.Ale nie zycze sobie takich pomylek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
nie mogę zalogować się do sojego konta w expekcie....podaję longin i hasło.....wyświetla mi się błąd logowania.....longin i hasło wpisuję poprawnie na 100%....nie wiecie jaka jest przyczyna??...proszę o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
ja zagralem na dokladny wynik 3-0 i do tej pory kupon mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Juz jest oki,kasa na koncie.Ale nie zycze sobie takich pomylek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na nie Witamy, Przepraszamy za dlugi czas oczekiwania na odpowiedz. Wyniki tego spotkania juz zostaly prawidlowo wprowadzone a kupny zawierajace to zdarzenie ponownie rozliczone. Kontaktujemy sie z Panem ta droga, gdyz wystepuja problemy z dostarczeniem do Pana wiadomosci e-mail, najprawdopodobniej problemy z poczta wp.pl. Probujemy kontaktowac sie i wyjasnic ta sprawe z Wirtualna Polska. Niemniej uprzejmie prosimy rowniez o przeslanie wiadomosci do administratora portalu wp.pl: http://pomoc.wp.pl/formularz.html i poproszenie o odblokowanie mozliwosci otrzymywania wiadomosci z naszego adresu. Jezeli jest to mozliwe prosimy o przeslanie badz wprowadzenie na konto gracza adresu mail w innej domenie celem ulatwienia wzajemnego kontaktu do czasu wyjasnienia sprawy. Dziekujemy za wspolprace! Pozdrawiamy, Support Expekt.com Ltd. A wiec wszystko po czasie(ale jednak)ladnie wyjasnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 104 |
Czy support Expekt.com odpowiada na listy w soboty i w niedziele?
A tak przy okazji, czy ktoś z Was pisał ostatnio do nich w sprawie Programu Partnerskiego?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Czy support Expekt.com odpowiada na listy w soboty i w niedziele? Tak, odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - dzis dostalem od nich odpowiedz na wczorajszy mail... za opoznienie przeprosili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
Witam a co mam zrobi, gdy kupon wygrany wrzucili mi już do historii a kaska nie wpłyneła do pozostałej!!!??? już 2 dzień tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak samo 2 dzień wisi mi kupon wygrany w trakcie... a przydłaby się ta kaska?? ma ktoś tez takie sytuacje albo miał??? jak interweniowac? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka