Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19
#376515 23/09/2005 16:32
Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Quote
chodzi mi o to ze aktualnie na dzien dzisiejszy nie mam jeszcze swojego konta, wiec co za tm idzie nie moge przelac im na depozyt kasy, i chcialem to zrobic z konta kolegi, a przy dobrych wiatrach jakbym cos wygral to juz pewnie bede mial swoje konto bankowe to zeby wyplacac kase juz na swoje. moze teraz jest jasniej troche napisane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeżeli chcesz przelać pieniądze z konta bankowego kolegi na swoje konto w Expekcie to możesz tak zrobić. Wiem, bo też tak robiłem i nie ma żadnych problemów.

Bonus: Unibet
#376516 23/09/2005 16:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
dziala WAM ten expekt czy nie?

#376517 23/09/2005 16:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
[quote]dziala WAM ten expekt czy nie? [/quote
juz dzial,wskoczyl za 3 razem

#376518 23/09/2005 16:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
No i pieniążki nie doszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> bede musiał czekać aż do poniedziałku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.eeehhh gdybym przelał 2 godziny wcześniej już bym szalał...

#376519 23/09/2005 18:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
Taaa, jeszcze miałeś nadzieję, że dzisiaj dojdą ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja wysłałem hajs w środę o 14.00 (z mBanku) i do tej pory go nie ma expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />...

#376520 23/09/2005 18:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
ALLLE LOL, pieje dosłownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D:D 5 minut po wysłaniu powyższego posta dostałem mejla: "Depozyt zlozony", a już myślałem, że sobie nie pogram w weekend. omen_kabaty, bądź dobrej myśli, może Ci zaksięgują jeszcze dziś (do 21.00 jeszcze parę minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) ...

#376521 24/09/2005 10:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
no i doszły wczoraj coś po 20:00 no to graammmmyyy.

#376522 24/09/2005 10:10
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
thandor MOZESZ na 100%

#376523 24/09/2005 19:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
czy ktoś kto ma konto w expekcie mógłby sprawdzic

coś takiego?
So 24/09/05 19:00 Italy - Azerbaijan Mistrzostwa Europy w Siatkówce 1 2 (0-3)

te barany nie dość że ściemniaja z serwerami to jeszcze sie myla

dzieki

#376524 24/09/2005 20:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,434
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,434
Likes: 11
Quote
czy ktoś kto ma konto w expekcie mógłby sprawdzic

coś takiego?
So 24/09/05 19:00 Italy - Azerbaijan Mistrzostwa Europy w Siatkówce 1 2 (0-3)

te barany nie dość że ściemniaja z serwerami to jeszcze sie myla

dzieki

Niom tak jest i jeszcze na glownej pisza,ze Wloszki wygraly a kupony rozliczaja jako przegrane.

Ale jazz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#376525 24/09/2005 20:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
Quote
Quote
czy ktoś kto ma konto w expekcie mógłby sprawdzic

coś takiego?
So 24/09/05 19:00 Italy - Azerbaijan Mistrzostwa Europy w Siatkówce 1 2 (0-3)

te barany nie dość że ściemniaja z serwerami to jeszcze sie myla

dzieki

Niom tak jest i jeszcze na glownej pisza,ze Wloszki wygraly a kupony rozliczaja jako przegrane.

Ale jazz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

taaa no ewidentny czeski błąd
czekam kiedy to poprawia

niestety psuje sie expekt oj psuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376526 24/09/2005 20:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 286
hehe szybko sie poprawili

ale mimo wszystko expekt schodzi na psy

#376527 24/09/2005 20:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
ja zagralem na dokladny wynik 3-0 i do tej pory kupon mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376528 24/09/2005 20:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Quote
ja zagralem na dokladny wynik 3-0 i do tej pory kupon mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Juz jest oki,kasa na koncie.Ale nie zycze sobie takich pomylek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na nie

#376529 25/09/2005 07:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
nie mogę zalogować się do sojego konta w expekcie....podaję longin i hasło.....wyświetla mi się błąd logowania.....longin i hasło wpisuję poprawnie na 100%....nie wiecie jaka jest przyczyna??...proszę o pomoc

#376530 25/09/2005 12:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
Quote
Quote
ja zagralem na dokladny wynik 3-0 i do tej pory kupon mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Juz jest oki,kasa na koncie.Ale nie zycze sobie takich pomylek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na nie
Witamy,

Przepraszamy za dlugi czas oczekiwania na odpowiedz. Wyniki tego spotkania juz zostaly prawidlowo wprowadzone a kupny zawierajace to zdarzenie ponownie rozliczone. Kontaktujemy sie z Panem ta droga, gdyz wystepuja problemy z dostarczeniem do Pana wiadomosci e-mail, najprawdopodobniej problemy z poczta wp.pl.
Probujemy kontaktowac sie i wyjasnic ta sprawe z Wirtualna Polska. Niemniej uprzejmie prosimy rowniez o przeslanie wiadomosci do administratora portalu wp.pl: http://pomoc.wp.pl/formularz.html i poproszenie o odblokowanie mozliwosci otrzymywania wiadomosci z naszego adresu. Jezeli jest to mozliwe prosimy o przeslanie badz wprowadzenie na konto gracza adresu mail w innej domenie celem ulatwienia wzajemnego kontaktu do czasu wyjasnienia sprawy. Dziekujemy za wspolprace!

Pozdrawiamy,
Support
Expekt.com Ltd.

A wiec wszystko po czasie(ale jednak)ladnie wyjasnione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#376531 25/09/2005 20:08
Dołączył: May 2005
Posty: 104
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 104
Czy support Expekt.com odpowiada na listy w soboty i w niedziele?

A tak przy okazji, czy ktoś z Was pisał ostatnio do nich w sprawie Programu Partnerskiego?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#376532 25/09/2005 20:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Czy support Expekt.com odpowiada na listy w soboty i w niedziele?

Tak, odpisuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - dzis dostalem od nich odpowiedz na wczorajszy mail... za opoznienie przeprosili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#376533 26/09/2005 08:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
Witam
a co mam zrobi, gdy kupon wygrany wrzucili mi już do historii a kaska nie wpłyneła do pozostałej!!!??? już 2 dzień tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
tak samo 2 dzień wisi mi kupon wygrany w trakcie... a przydłaby się ta kaska?? ma ktoś tez takie sytuacje albo miał??? jak interweniowac?
pozdro

#376534 26/09/2005 09:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
najlepiej wyslac maila

Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1