Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19
#376535 26/09/2005 09:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Quote
Witam
a co mam zrobi, gdy kupon wygrany wrzucili mi już do historii a kaska nie wpłyneła do pozostałej!!!??? już 2 dzień tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
tak samo 2 dzień wisi mi kupon wygrany w trakcie... a przydłaby się ta kaska?? ma ktoś tez takie sytuacje albo miał??? jak interweniowac?
pozdro

Ja tak mam wczoraj wygralem 160 zł w systemie 3/5. Zaksiegowali mi kase za trafione 3 mecze, a za 4 nie. Choc wczoraj przez moment miałem cała kase na koncie. wraz z nia zniknł z kupon wynik meczu PAOK 2-0. Pisalem 2 maile i cisza narazie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#376536 26/09/2005 12:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Wie ktos moze co mam zrobic jesli mi nie wyplaca wygranych pieniedzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#376537 26/09/2005 12:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Wie ktos moze co mam zrobic jesli mi nie wyplaca wygranych pieniedzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Dlaczego mieli by tak zrobić ?

#376538 26/09/2005 12:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
konkurs: GRACZ MIESIACA - WRZESIEN
system: 3/5 pokaż szczegóły kuponu
stawka : 80.00 PLN
możliwa wygrana: 167.52 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 25/09/05 14:30 NAC - AZ Alkmaar
Hol. Holland Casino eredivisie 2 1 (2-1) 1.85
N 25/09/05 12:30 Twente - Feyenoord
Hol. Holland Casino eredivisie 2 2 (1-3) 1.85
N 25/09/05 18:15 PAOK - Egaleo
Gre. A Ethniki 1 1.50
N 25/09/05 19:00 Samsunspor - Galatasaray
Tur. Super League 2 2 (1-2) 1.50
N 25/09/05 18:00 Nantes - Lyon
Fra. Ligue 1 2 2 (0-1) 2.15


Wypłacili mi pierw za system 3/5 46 zł co zaraz postawiłem i wygrałem 50 zł(tez system). Po zakonczeniu ostatniego meczu z tego kuponu dołożyli mi reszte czyli ponad 120 zł. Po chwili te piniadze znikły mi z konta. Równiez zniknał wynik meczu PAOK - Egaleo ??? Teraz mam kase tylko z tego drugiego kuponu.

#376539 26/09/2005 13:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
Jesli ktos by był na tyle uprzejmy, a zna jezyk angielki to prosilbym o przetłumaczenie mi kilku zdan w tym jezyku mianowicie:

Witam

Uprzejmie prosze o wpłacenie mi na konto gracza, sumy, która odpowiada trafieniu 4 zdarzeń, a nie 3 jak to ma do tej pory miejsce.

Jesli ktoś ma chwile czasu to nich mi to przetłumaczy na angielski, bede bardzo wdzieczny. W koncu nie mozemy pozowlic, aby nas tak rolowali. Dzisaj mnie to spotkało jutro was może...Licze na wasza solidarność. Z góry dzieki za pomoc.

Jesli znalazł by sie ktoś taki uprzejmy i przetłuaczył mi go na polski, proze wysłac go na newcastle22@interia.pl

#376540 26/09/2005 13:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
tak sie zastanawiam czemu nikt nie pisze takich rzeczy w innych tematach, o BAW $ EXPEKT to juz legendy kraza ludzie pozmieniajcie firmy i skoncza sie wasze problemy a i oferta lepsza

#376541 26/09/2005 13:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
No własnie... ja też mam kupon nie rozliczony z ako 11,5 gdzie między innymi mam Paok. pierw był wynik a teraz puste okienko.. a kupon wisi w "wtrakcie" a tamtenw historii a 7 zł nadal nie wpłyneło na konto-oszuści;/

#376542 26/09/2005 13:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
panowie co do mecz PAOK moga byc pewne zawirowania bo mecz był w ofercie expekta mimo ze mecz juz sie toczył i usuneli go z oferty dopiero gdy była juz przerwa meczu(wtedy było 2-0 dla paoku)wiec pewnie albo anuluja mecz wszytskim którzy go mieli na kuponie albo tym którzy postawil na ten emcz wtedy gdy juz trwał

#376543 26/09/2005 15:13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
co mam z tego ze ktos podal moj ID przy rejstracji ze jest z mojego polecenia?

#376544 26/09/2005 15:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
to ze jak on przeznie kase to dostaniesz (niewiem ile dokladnie daje expekt) ale jakies 20-30 po odjeciu chya marzy .... w kazdym razie nie stracisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a najwyzej zaroisz, wejdz soie do zakladki program partnerski i tam pisza o zasadach i zarokach

#376545 26/09/2005 15:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
tak sie zastanawiam czemu nikt nie pisze takich rzeczy w innych tematach, o BAW $ EXPEKT to juz legendy kraza ludzie pozmieniajcie firmy i skoncza sie wasze problemy a i oferta lepsza

ja jestem wlasnie w trakcie przeprowadzki na gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ludzie wyplacajcie kase z expekta, szkoda nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a i jak D_M napisal oferta lepsza.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#376546 27/09/2005 10:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Mam pytanie odnosnie depozytu i bonusa w Expekcie. Wpłaciłem 100 zł , zagrałem i dostałem bonus. I mam obrócić depozyt i bonus trzykrotnie, czyli z tych 200 zł mam łącznie zagrać za kwote 600 zł?? Dobrze rozumiem??

#376547 27/09/2005 10:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
L
luk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Quote
Mam pytanie odnosnie depozytu i bonusa w Expekcie. Wpłaciłem 100 zł , zagrałem i dostałem bonus. I mam obrócić depozyt i bonus trzykrotnie, czyli z tych 200 zł mam łącznie zagrać za kwote 600 zł?? Dobrze rozumiem??

tak

#376548 27/09/2005 17:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
czy ktoś pamięta kiedy ostatnio było na LIVE jakieś spotkanie w Expekcie?


gram tam znowu i nic nie ma...

kiedyś było zawsze kilka meczy...

#376549 29/09/2005 07:55
Dołączył: Sep 2005
Posty: 26
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 26
Macie problem z zalogowaniem sie na expekt?

#376550 30/09/2005 14:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
Quote
Mam pytanie odnosnie depozytu i bonusa w Expekcie. Wpłaciłem 100 zł , zagrałem i dostałem bonus. I mam obrócić depozyt i bonus trzykrotnie, czyli z tych 200 zł mam łącznie zagrać za kwote 600 zł?? Dobrze rozumiem??

tak
A ja mam pytanie czy to 100 zł co trzeba postawic juz na poczatku zeby dostac drugie 100 wlicza sie juz do tych 600 zł obrotu??

#376551 30/09/2005 14:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
tak pierwsza postawioa stówa liczy sie do obrotu. A obrót możesz sprawdzić w zaklądce historia zakladów. Masz tam napisane za ile postwiles.

#376552 02/10/2005 11:28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1
Jak się zalogowac do Expekta ? Na stronie nie widze opcji "login" ? Rejestrowałem się u nich ponad rok temu ale nie wpłacałem pieniędzy. Znam swój nr ID, hasło. login ale nie widze nigdzie możliwości zalogowania na stronie.

#376553 02/10/2005 11:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
nie wiem jak możesz tego nie widzieć
w lewym górnym rogu na stronie głównej
masz dwa miejsca na użytkownika i hasło przyciskasz enter i jesteś na swoim koncie

#376554 03/10/2005 08:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
dostalem maila o promo 50% do 100E. hehe, wszystko ok tylko dlaczego po rosyjsku. jak ktos ma to samo i umie sie doczytac o co chodzi niech napisze. z gory thx.

Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,842 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1