|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Witam a co mam zrobi, gdy kupon wygrany wrzucili mi już do historii a kaska nie wpłyneła do pozostałej!!!??? już 2 dzień tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tak samo 2 dzień wisi mi kupon wygrany w trakcie... a przydłaby się ta kaska?? ma ktoś tez takie sytuacje albo miał??? jak interweniowac? pozdro Ja tak mam wczoraj wygralem 160 zł w systemie 3/5. Zaksiegowali mi kase za trafione 3 mecze, a za 4 nie. Choc wczoraj przez moment miałem cała kase na koncie. wraz z nia zniknł z kupon wynik meczu PAOK 2-0. Pisalem 2 maile i cisza narazie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Wie ktos moze co mam zrobic jesli mi nie wyplaca wygranych pieniedzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Wie ktos moze co mam zrobic jesli mi nie wyplaca wygranych pieniedzy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Dlaczego mieli by tak zrobić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
konkurs: GRACZ MIESIACA - WRZESIEN system: 3/5 pokaż szczegóły kuponu stawka : 80.00 PLN możliwa wygrana: 167.52 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs N 25/09/05 14:30 NAC - AZ Alkmaar Hol. Holland Casino eredivisie 2 1 (2-1) 1.85 N 25/09/05 12:30 Twente - Feyenoord Hol. Holland Casino eredivisie 2 2 (1-3) 1.85 N 25/09/05 18:15 PAOK - Egaleo Gre. A Ethniki 1 1.50 N 25/09/05 19:00 Samsunspor - Galatasaray Tur. Super League 2 2 (1-2) 1.50 N 25/09/05 18:00 Nantes - Lyon Fra. Ligue 1 2 2 (0-1) 2.15
Wypłacili mi pierw za system 3/5 46 zł co zaraz postawiłem i wygrałem 50 zł(tez system). Po zakonczeniu ostatniego meczu z tego kuponu dołożyli mi reszte czyli ponad 120 zł. Po chwili te piniadze znikły mi z konta. Równiez zniknał wynik meczu PAOK - Egaleo ??? Teraz mam kase tylko z tego drugiego kuponu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 908 |
Jesli ktos by był na tyle uprzejmy, a zna jezyk angielki to prosilbym o przetłumaczenie mi kilku zdan w tym jezyku mianowicie: Witam Uprzejmie prosze o wpłacenie mi na konto gracza, sumy, która odpowiada trafieniu 4 zdarzeń, a nie 3 jak to ma do tej pory miejsce. Jesli ktoś ma chwile czasu to nich mi to przetłumaczy na angielski, bede bardzo wdzieczny. W koncu nie mozemy pozowlic, aby nas tak rolowali. Dzisaj mnie to spotkało jutro was może...Licze na wasza solidarność. Z góry dzieki za pomoc. Jesli znalazł by sie ktoś taki uprzejmy i przetłuaczył mi go na polski, proze wysłac go na newcastle22@interia.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
tak sie zastanawiam czemu nikt nie pisze takich rzeczy w innych tematach, o BAW $ EXPEKT to juz legendy kraza ludzie pozmieniajcie firmy i skoncza sie wasze problemy a i oferta lepsza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
No własnie... ja też mam kupon nie rozliczony z ako 11,5 gdzie między innymi mam Paok. pierw był wynik a teraz puste okienko.. a kupon wisi w "wtrakcie" a tamtenw historii a 7 zł nadal nie wpłyneło na konto-oszuści;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
panowie co do mecz PAOK moga byc pewne zawirowania bo mecz był w ofercie expekta mimo ze mecz juz sie toczył i usuneli go z oferty dopiero gdy była juz przerwa meczu(wtedy było 2-0 dla paoku)wiec pewnie albo anuluja mecz wszytskim którzy go mieli na kuponie albo tym którzy postawil na ten emcz wtedy gdy juz trwał
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
co mam z tego ze ktos podal moj ID przy rejstracji ze jest z mojego polecenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
to ze jak on przeznie kase to dostaniesz (niewiem ile dokladnie daje expekt) ale jakies 20-30 po odjeciu chya marzy .... w kazdym razie nie stracisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a najwyzej zaroisz, wejdz soie do zakladki program partnerski i tam pisza o zasadach i zarokach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
tak sie zastanawiam czemu nikt nie pisze takich rzeczy w innych tematach, o BAW $ EXPEKT to juz legendy kraza ludzie pozmieniajcie firmy i skoncza sie wasze problemy a i oferta lepsza ja jestem wlasnie w trakcie przeprowadzki na gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ludzie wyplacajcie kase z expekta, szkoda nerwow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a i jak D_M napisal oferta lepsza. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
Mam pytanie odnosnie depozytu i bonusa w Expekcie. Wpłaciłem 100 zł , zagrałem i dostałem bonus. I mam obrócić depozyt i bonus trzykrotnie, czyli z tych 200 zł mam łącznie zagrać za kwote 600 zł?? Dobrze rozumiem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Mam pytanie odnosnie depozytu i bonusa w Expekcie. Wpłaciłem 100 zł , zagrałem i dostałem bonus. I mam obrócić depozyt i bonus trzykrotnie, czyli z tych 200 zł mam łącznie zagrać za kwote 600 zł?? Dobrze rozumiem?? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
czy ktoś pamięta kiedy ostatnio było na LIVE jakieś spotkanie w Expekcie?
gram tam znowu i nic nie ma...
kiedyś było zawsze kilka meczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 26 |
Macie problem z zalogowaniem sie na expekt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Mam pytanie odnosnie depozytu i bonusa w Expekcie. Wpłaciłem 100 zł , zagrałem i dostałem bonus. I mam obrócić depozyt i bonus trzykrotnie, czyli z tych 200 zł mam łącznie zagrać za kwote 600 zł?? Dobrze rozumiem?? tak A ja mam pytanie czy to 100 zł co trzeba postawic juz na poczatku zeby dostac drugie 100 wlicza sie juz do tych 600 zł obrotu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
tak pierwsza postawioa stówa liczy sie do obrotu. A obrót możesz sprawdzić w zaklądce historia zakladów. Masz tam napisane za ile postwiles.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1 |
Jak się zalogowac do Expekta ? Na stronie nie widze opcji "login" ? Rejestrowałem się u nich ponad rok temu ale nie wpłacałem pieniędzy. Znam swój nr ID, hasło. login ale nie widze nigdzie możliwości zalogowania na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
nie wiem jak możesz tego nie widzieć w lewym górnym rogu na stronie głównej masz dwa miejsca na użytkownika i hasło przyciskasz enter i jesteś na swoim koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
dostalem maila o promo 50% do 100E. hehe, wszystko ok tylko dlaczego po rosyjsku. jak ktos ma to samo i umie sie doczytac o co chodzi niech napisze. z gory thx.
|
|
|
Link skopiowany do schowka