|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
dostalem maila o promo 50% do 100E. hehe, wszystko ok tylko dlaczego po rosyjsku. jak ktos ma to samo i umie sie doczytac o co chodzi niech napisze. z gory thx. he he u mnie to samo.... wysłałem do support prośbę o wyjaśnienie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
hehe ... ja też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
kurde chcialem ten tekst tu wkleić ale sie pieprzą znaczki i jest nie do rozczytania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ten bonus dotyczy Pokera - wystarczy przeczytać tytuł "POKER BONUS do 100$"
A dalej piszą: Wpłaćcie do Pokera minimum 20 dolarów a dopiszemy Wam 50% bonusa aż do kwoty 100 dolców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
bonus do pokera
wplac depozyt min 20$ dostaniesz bonus 50% z depozytu max 100$ zeby wyplacic piniadze nalezy rozegrac 10x raked hands np: przy wplacie 50$ dostajesz 25$ bonusa nalezy rozegrac 250 raked hand
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
bonus do pokera
wplac depozyt min 20$ dostaniesz bonus 50% z depozytu max 100$ zeby wyplacic piniadze nalezy rozegrac 10x raked hands np: przy wplacie 50$ dostajesz 25$ bonusa nalezy rozegrac 250 raked hand to niech się w du...pę pocałują! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Ale to jest promocja dla nowych uzytkoniwków czy ja tez moge w niej wziac udział bo sobie zleciłem w piatek wpłate do expketa 100zł i moge wziac udział w poromcji ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
oj to cienko przedzie expekcik jak juz chca ludzi nacinac na cyrylice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jak juz sie doczytasz to pewnie podkrecony na maxa poker, w ktorym na pewno wszystko stracisz. ech, szkoda slow. dzieki za wyjasnienia. pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
no niestety ale tu musze cie zmartwic poker w expekcie jest nalezy do sieci PrimaPoker wiec o podkrecaniu raczej niema mowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w tej samej sieci jest tez bet365 oraz red32
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Zleciłem wpłatę poprzez internet z mojego konta bankowego w Pekao w piatek przed godzina 18 i chciałbym sie dowiedziec jesli ktos wie czy moge sie dzisiaj spodziewac kasy na koncie miedzy godzina 19-21 ???????????????????????\
Wazne !!
Z góry dzieki za odpowiedz !!
Pozdrawiam !!
Raul17
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764 |
seoman hahaha o podkrecaniu nie ma mowy ... Grales w ogole ?? bo chyba glupoty piszesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Zleciłem wpłatę poprzez internet z mojego konta bankowego w Pekao w piatek przed godzina 18 i chciałbym sie dowiedziec jesli ktos wie czy moge sie dzisiaj spodziewac kasy na koncie miedzy godzina 19-21 ???????????????????????\
Wazne !!
Z góry dzieki za odpowiedz !!
Pozdrawiam !!
Raul17 jutro napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzis watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
gram od ponad roku w bet365. co prawda na stolach z niskimi stawkami oraz w frerollach. i moze nie uwierzysz ale moim jakze skromnym zdanniem ilosc "dziwnych" rozdań miesci sie mniej wiecej w normie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a juz napewno jest o rzad mniejszy niz pokerroomie betandwin(sportingbet), czy tez w innym absolute, noble ,everscie czy tez w paciyfiku nieliczac.
no i grajac w primapoker mialem jedynie z 5 karet, a grajac w everescie ok 1 mies mialem z 3 razy strightflusha i wiecej karet niz w prima w ponad rok.
a jezeli chodzi ci o oszustwa typu spoldzielnia no to na to prawie niema rady.no a to raczej nie jest wina softu tylko ludzi ktorzy tam graja.
a na spoldzielnie przawiwe niema rady grajac w everescie jak byly frerolle o 4$ na 10 ludzi holdem limit, grajac w spodzielni z 3 ludzmi (gra duzo polakow) na 7-8 gier na 10 bylismy wszyscy 3 w strefie platnej czyli w finalowej 3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mam pytanko, czy w Expekcie potrzebny mi będzie skan dowodu???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 104 |
NIE.
Expekt nie stosuje takich praktyk jak Betandwin. Wystarczy zlecić wypłatę i poczekać ok. 3 dni aż pieniądze będą dostępne na Twoim koncie bankowym.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jeszcze jedno pytanie, czy wpłaty na konto lub wypłaty z konta muszą być na lub z konta bankowego osoby zarejestrowanej w Expie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jeszcze jedno pytanie, czy wpłaty na konto lub wypłaty z konta muszą być na lub z konta bankowego osoby zarejestrowanej w Expie?? wplaty nie musza byc (najwazniejsze zeby podac numer konta w expekcie osoby, na ktorej konto ma wplynac wplata) a co do wyplat to raczej juz chyba tylko na swoje tzn na wlasciciela konta w expekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
dostalem maila o promo 50% do 100E. hehe, wszystko ok tylko dlaczego po rosyjsku. jak ktos ma to samo i umie sie doczytac o co chodzi niech napisze. z gory thx. myslalem,ze jestem jedynym ktory cos takiego dostal po ROSYJSKU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka