Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19
#376555 03/10/2005 08:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
dostalem maila o promo 50% do 100E. hehe, wszystko ok tylko dlaczego po rosyjsku. jak ktos ma to samo i umie sie doczytac o co chodzi niech napisze. z gory thx.

he he u mnie to samo....
wysłałem do support prośbę o wyjaśnienie...

Bonus: Unibet
#376556 03/10/2005 08:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
hehe ... ja też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

kurde chcialem ten tekst tu wkleić ale sie pieprzą znaczki i jest nie do rozczytania.

#376557 03/10/2005 08:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020

#376558 03/10/2005 08:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Kto zna Rosyjski ??????

#376559 03/10/2005 08:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ten bonus dotyczy Pokera - wystarczy przeczytać tytuł "POKER BONUS do 100$"

A dalej piszą:
Wpłaćcie do Pokera minimum 20 dolarów a dopiszemy Wam 50% bonusa aż do kwoty 100 dolców.

#376560 03/10/2005 08:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a juz myslalem:)

#376561 03/10/2005 08:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
bonus do pokera

wplac depozyt min 20$ dostaniesz bonus 50% z depozytu max 100$
zeby wyplacic piniadze nalezy rozegrac 10x raked hands np:
przy wplacie 50$ dostajesz 25$ bonusa nalezy rozegrac 250 raked hand

#376562 03/10/2005 08:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
bonus do pokera

wplac depozyt min 20$ dostaniesz bonus 50% z depozytu max 100$
zeby wyplacic piniadze nalezy rozegrac 10x raked hands np:
przy wplacie 50$ dostajesz 25$ bonusa nalezy rozegrac 250 raked hand

to niech się w du...pę pocałują!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#376563 03/10/2005 09:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Ale to jest promocja dla nowych uzytkoniwków czy ja tez moge w niej wziac udział bo sobie zleciłem w piatek wpłate do expketa 100zł i moge wziac udział w poromcji ??

#376564 03/10/2005 11:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
oj to cienko przedzie expekcik jak juz chca ludzi nacinac na cyrylice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jak juz sie doczytasz to pewnie podkrecony na maxa poker, w ktorym na pewno wszystko stracisz. ech, szkoda slow. dzieki za wyjasnienia. pozdrawiam.

#376565 03/10/2005 11:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
no niestety ale tu musze cie zmartwic poker w expekcie jest nalezy do sieci PrimaPoker wiec o podkrecaniu raczej niema mowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w tej samej sieci jest tez bet365 oraz red32

#376566 03/10/2005 16:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Zleciłem wpłatę poprzez internet z mojego konta bankowego w Pekao w piatek przed godzina 18 i chciałbym sie dowiedziec jesli ktos wie czy moge sie dzisiaj spodziewac kasy na koncie miedzy godzina 19-21 ???????????????????????\

Wazne !!

Z góry dzieki za odpowiedz !!


Pozdrawiam !!

Raul17

#376567 03/10/2005 17:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
seoman hahaha o podkrecaniu nie ma mowy ... Grales w ogole ?? bo chyba glupoty piszesz

#376568 03/10/2005 17:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Zleciłem wpłatę poprzez internet z mojego konta bankowego w Pekao w piatek przed godzina 18 i chciałbym sie dowiedziec jesli ktos wie czy moge sie dzisiaj spodziewac kasy na koncie miedzy godzina 19-21 ???????????????????????\

Wazne !!

Z góry dzieki za odpowiedz !!


Pozdrawiam !!

Raul17

jutro napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzis watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#376569 03/10/2005 17:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
gram od ponad roku w bet365.
co prawda na stolach z niskimi stawkami oraz w frerollach.
i moze nie uwierzysz ale moim jakze skromnym zdanniem ilosc
"dziwnych" rozdań miesci sie mniej wiecej w normie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a juz napewno jest o rzad mniejszy niz pokerroomie betandwin(sportingbet), czy tez w innym absolute, noble ,everscie czy tez w paciyfiku nieliczac.

no i
grajac w primapoker mialem jedynie z 5 karet, a grajac w everescie ok 1 mies mialem z 3 razy strightflusha i wiecej karet niz w prima w ponad rok.

a jezeli chodzi ci o oszustwa typu spoldzielnia no to na to prawie niema rady.no a to raczej nie jest wina softu tylko ludzi ktorzy tam graja.

a na spoldzielnie przawiwe niema rady grajac w everescie jak byly frerolle o 4$ na 10 ludzi holdem limit, grajac w spodzielni z 3 ludzmi (gra duzo polakow) na 7-8 gier na 10 bylismy wszyscy 3 w strefie platnej czyli w finalowej 3.

#376570 03/10/2005 19:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mam pytanko, czy w Expekcie potrzebny mi będzie skan dowodu???

#376571 03/10/2005 19:13
Dołączył: May 2005
Posty: 104
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 104
NIE.

Expekt nie stosuje takich praktyk jak Betandwin. Wystarczy zlecić wypłatę i poczekać ok. 3 dni aż pieniądze będą dostępne na Twoim koncie bankowym.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#376572 03/10/2005 19:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jeszcze jedno pytanie, czy wpłaty na konto lub wypłaty z konta muszą być na lub z konta bankowego osoby zarejestrowanej w Expie??

#376573 03/10/2005 19:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Jeszcze jedno pytanie, czy wpłaty na konto lub wypłaty z konta muszą być na lub z konta bankowego osoby zarejestrowanej w Expie??

wplaty nie musza byc (najwazniejsze zeby podac numer konta w expekcie osoby, na ktorej konto ma wplynac wplata)
a co do wyplat to raczej juz chyba tylko na swoje tzn na wlasciciela konta w expekcie

#376574 03/10/2005 22:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Quote
dostalem maila o promo 50% do 100E. hehe, wszystko ok tylko dlaczego po rosyjsku. jak ktos ma to samo i umie sie doczytac o co chodzi niech napisze. z gory thx.

myslalem,ze jestem jedynym ktory cos takiego dostal po ROSYJSKU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr

Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1