|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ciekawe jak Górnik w piatek zagra, wczoraj kupilem bilety, a dzis widze aktualizacja:
- w okraglaku 70szt, a pozostale fc`y to 50, 60... z 7 000, ciekawe gdzie reszta
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198 |
co za żenada...
gra człowiek raz na rok te obsrane challengery i qrwa drugi dzień zwłoki przeciez to tylko Twoja wina , ze to grales ,oni pogody sobie nie wybrali  Ty nie cwaniakuj, że masz taką selekcję zdarzeń, bo dwa razy (pierwszy i ostatni) zagrałem Twój typ hokejowy gdzie sraxa miała Tychy powieźć:) a co to jest sraxa ? PRZEPRASZAM ,SPECJALNIE PODALEM TEN TYP ZEBY KTOS PRZEGRAL nieładnie szydzić, że ktoś gra challengery, skoro sam grasz zdarzenia z udziałem ukochanego klubu, a wiadomo jak to z obiektywizmem wtedy jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Panowie macie Mastersa i zawodników, których dobrze znacie i nie raz widzieliście a gracie jakie nołnejmowe badziewie, nigdy tego nie rozumiałem..  Nuuuudaaaaa. Co chwilę to samo. Poziom jest zbyt wyrównany by z czystym sumieniem grać duże stawki. Challengery to co chwilę coś nowego, zdecydowanie łatwiej wyłapać style gry, charakterystyki, obecną formę. Zdecydowanie ciekawiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
El D1ABLO napisalem ze to tylko i wylacznie Twoja wina , ze to dales , tamci zapewne tez ubolewaja nad pogoda a Ty mi jedziesz po klubie i wypominasz nietrafione rzeczy , sprobuj sam cos pisac przed meczami jesli tak wypominasz- bo tez obiektywny chyba nie byles ! odnosnie hokejowej Cracovii to chyba normalne , ze byla faworytem calego sezonu a pilkarska czesto gram , ze dostanie po dupie ! z reszta ja to polecam z cala odpowiedzialna, ale Ty decydujesz czy grasz czy nie i to glownie Twoja tez wina , POZDRO NO OFFENCE !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Fro Lech i zdecydowanie wieksze 'manipulacje' , tez musisz to dodac jak tak opisales 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
@Fro Lech i zdecydowanie wieksze 'manipulacje' , tez musisz to dodac jak tak opisales  Z czasem można nauczyć się omijać "podejrzane" manipulacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520 |
Macie kamerkę z Trani (rzut beretem do Baletty) http://www.traniblu.it/webcam.phpChmury deszczowe, ale na razie nie pada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Zaczęli ale nie działa livescore z reszty kortów , to dziady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Bautista-Agut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Gdzie mozna zobaczyc statystyki z 1 seta w meczu Navarro-Decound?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
o zvonimir reaktywował topic jak tylko Fro podał analizy w dziale tenisowym  chyba, ze Fro to zvonimir 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ktos z WTA moze doradzic cos ? chce do hoka dolozyc 1 mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
o zvonimir reaktywował topic jak tylko Fro podał analizy w dziale tenisowym  chyba, ze Fro to zvonimir  pozwolisz, że nie skomentuje. chyba, że mogę nazwać cię idiotą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Różnie z tym bywa. Na pewno nie do grania przyszły tydzień w Napoli - Kamorra pewnie pomacza tam swoje paluchy  Chociaż ostatnio głośno o akcji tamtejszej policji na nich i zajęcia pokaźnego majątku. Przy dobrej selekcji szybko można odrzucić mecze o podwyższonym ryzyku. Nie grając meczu pewnej grupy zawodników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
o zvonimir reaktywował topic jak tylko Fro podał analizy w dziale tenisowym  chyba, ze Fro to zvonimir  pozwolisz, że nie skomentuje. chyba, że mogę nazwać cię idiotą. no jak ja jestem idiotą to podaj epitet dla człowieka co, zebra o 5 zł od obcych ludzi po forach internetowych a potem ma problemy z oddaniem. Do tego jest niesłowny, bo juz mial konczyc kariere i w topicach daje lewe stawki. hmmm? Craax ja Errani i Pironkovą na 1 rzut oka sobie wpisałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Zvonimir wrócił??  dajcież linka Anfalaście :0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Piękny dzien i zaraz poczuje po raz pierwszy w tym roku zapach spalonego oleju rycynowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
no jak ja jestem idiotą to podaj epitet dla człowieka co, zebra o 5 zł od obcych ludzi po forach internetowych a potem ma problemy z oddaniem. Do tego jest niesłowny, bo juz mial konczyc kariere i w topicach daje lewe stawki. hmmm? 1. epitet dla człowieka, który żebrze o 5 zł i nie oddaje to śmieć. niestety, ku twemu niezadowoleniu, nie jestem taką osobą. 2. nie jestem zvonimirem, a sprawa była już wyjaśniana. moderator który wtedy pod tym pretekstem mnie zbanował i rozesłał taką famę po forum pokazał wybitny brak kompetencji, a chwilę później brak jakiejkolwiek kultury osobistej. specjalnie dla ciebie: zaufanemu moderatorowi wysłałem skany swoich dokumentów. nie wierzysz? popytaj - kto pyta nie błądzi. 3. z niesłownością i lewymi stawkami do jest skierowane do mnie (HenkSiracius) czy do zvonka? bo nie wiem, co odpowiedzieć, trochę mnie zaskoczyłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Panowie myslicie ze Kubot ugra seta? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
2 tygodnie w Pradze przygotowywal sie do tego meczu jak sie nie spali ma szanse na zwyciestwo bo widzialem Nalbiego w IW i szalu nie bylo widac ze jeszcze nie doszedl do formy , widoczny brak ogrania meczowego.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|