Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 39 1 2 3 4 38 39
craax #3768582 24/03/2010 17:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ciekawe jak Górnik w piatek zagra, wczoraj kupilem bilety, a dzis widze aktualizacja:

- w okraglaku 70szt, a pozostale fc`y to 50, 60... z 7 000, ciekawe gdzie reszta

Bonus: Unibet
craax #3768583 24/03/2010 17:43
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,198
Originally Posted by craax
Originally Posted by El D1ablo
Originally Posted by craax
Originally Posted by El D1ablo
co za żenada...

gra człowiek raz na rok te obsrane challengery i qrwa drugi dzień zwłoki

przeciez to tylko Twoja wina , ze to grales ,oni pogody sobie nie wybrali grin

Ty nie cwaniakuj, że masz taką selekcję zdarzeń, bo dwa razy (pierwszy i ostatni) zagrałem Twój typ hokejowy gdzie sraxa miała Tychy powieźć:)
a co to jest sraxa ? PRZEPRASZAM ,SPECJALNIE PODALEM TEN TYP ZEBY KTOS PRZEGRAL

nieładnie szydzić, że ktoś gra challengery, skoro sam grasz zdarzenia z udziałem ukochanego klubu, a wiadomo jak to z obiektywizmem wtedy jest...

Jimmy #3768586 24/03/2010 17:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by Jimmy
Panowie macie Mastersa i zawodników, których dobrze znacie i nie raz widzieliście a gracie jakie nołnejmowe badziewie, nigdy tego nie rozumiałem.. smirk

Nuuuudaaaaa. Co chwilę to samo. Poziom jest zbyt wyrównany by z czystym sumieniem grać duże stawki. Challengery to co chwilę coś nowego, zdecydowanie łatwiej wyłapać style gry, charakterystyki, obecną formę. Zdecydowanie ciekawiej smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
El D1ABLO napisalem ze to tylko i wylacznie Twoja wina , ze to dales , tamci zapewne tez ubolewaja nad pogoda a Ty mi jedziesz po klubie i wypominasz nietrafione rzeczy , sprobuj sam cos pisac przed meczami jesli tak wypominasz- bo tez obiektywny chyba nie byles ! odnosnie hokejowej Cracovii to chyba normalne , ze byla faworytem calego sezonu a pilkarska czesto gram , ze dostanie po dupie !
z reszta ja to polecam z cala odpowiedzialna, ale Ty decydujesz czy grasz czy nie i to glownie Twoja tez wina , POZDRO NO OFFENCE !!

craax #3768591 24/03/2010 17:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Fro Lech i zdecydowanie wieksze 'manipulacje' , tez musisz to dodac jak tak opisales smile

craax #3768592 24/03/2010 17:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by craax
@Fro Lech i zdecydowanie wieksze 'manipulacje' , tez musisz to dodac jak tak opisales smile


Z czasem można nauczyć się omijać "podejrzane" manipulacje.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Macie kamerkę z Trani (rzut beretem do Baletty)

http://www.traniblu.it/webcam.php

Chmury deszczowe, ale na razie nie pada.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Zaczęli ale nie działa livescore z reszty kortów , to dziady laugh

ELEV #3768595 24/03/2010 17:53
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Bautista-Agut boks

RaviR #3768596 24/03/2010 17:53
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Gdzie mozna zobaczyc statystyki z 1 seta w meczu Navarro-Decound?

ELEV #3768597 24/03/2010 17:54
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
o zvonimir reaktywował topic jak tylko Fro podał analizy w dziale tenisowym grin

chyba, ze Fro to zvonimir tongue

anfa_ #3768599 24/03/2010 17:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ktos z WTA moze doradzic cos ? chce do hoka dolozyc 1 mecz

anfa_ #3768600 24/03/2010 17:57
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by Anfalast
o zvonimir reaktywował topic jak tylko Fro podał analizy w dziale tenisowym grin

chyba, ze Fro to zvonimir tongue

pozwolisz, że nie skomentuje. chyba, że mogę nazwać cię idiotą.

craax #3768609 24/03/2010 18:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Różnie z tym bywa. Na pewno nie do grania przyszły tydzień w Napoli - Kamorra pewnie pomacza tam swoje paluchy wink Chociaż ostatnio głośno o akcji tamtejszej policji na nich i zajęcia pokaźnego majątku.
Przy dobrej selekcji szybko można odrzucić mecze o podwyższonym ryzyku. Nie grając meczu pewnej grupy zawodników.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by HenkSiracius
Originally Posted by Anfalast
o zvonimir reaktywował topic jak tylko Fro podał analizy w dziale tenisowym grin

chyba, ze Fro to zvonimir tongue

pozwolisz, że nie skomentuje. chyba, że mogę nazwać cię idiotą.


no jak ja jestem idiotą to podaj epitet dla człowieka co, zebra o 5 zł od obcych ludzi po forach internetowych a potem ma problemy z oddaniem. Do tego jest niesłowny, bo juz mial konczyc kariere i w topicach daje lewe stawki. hmmm?


Craax ja Errani i Pironkovą na 1 rzut oka sobie wpisałem.

anfa_ #3768611 24/03/2010 18:06
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Zvonimir wrócił?? grin
dajcież linka Anfalaście :0

anfa_ #3768612 24/03/2010 18:06
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Piękny dzien i zaraz poczuje po raz pierwszy w tym roku zapach spalonego oleju rycynowego hura

anfa_ #3768613 24/03/2010 18:09
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by Anfalast
no jak ja jestem idiotą to podaj epitet dla człowieka co, zebra o 5 zł od obcych ludzi po forach internetowych a potem ma problemy z oddaniem. Do tego jest niesłowny, bo juz mial konczyc kariere i w topicach daje lewe stawki. hmmm?

1. epitet dla człowieka, który żebrze o 5 zł i nie oddaje to śmieć. niestety, ku twemu niezadowoleniu, nie jestem taką osobą.

2. nie jestem zvonimirem, a sprawa była już wyjaśniana. moderator który wtedy pod tym pretekstem mnie zbanował i rozesłał taką famę po forum pokazał wybitny brak kompetencji, a chwilę później brak jakiejkolwiek kultury osobistej.

specjalnie dla ciebie: zaufanemu moderatorowi wysłałem skany swoich dokumentów. nie wierzysz? popytaj - kto pyta nie błądzi.

3. z niesłownością i lewymi stawkami do jest skierowane do mnie (HenkSiracius) czy do zvonka? bo nie wiem, co odpowiedzieć, trochę mnie zaskoczyłeś.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Panowie myslicie ze Kubot ugra seta? smile

yoyo #3768617 24/03/2010 18:19
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
2 tygodnie w Pradze przygotowywal sie do tego meczu jak sie nie
spali ma szanse na zwyciestwo bo widzialem Nalbiego w IW i szalu nie bylo widac ze jeszcze nie doszedl do formy , widoczny brak ogrania meczowego.

Strona 2 z 39 1 2 3 4 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1