|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
amkwish jestem pomocnikiem hydraulika Nie bede sie znecal opowiesciami ile czasu hydraulik przepychal zapchany kibel. A tak serio to pokazales,ze masz jaja, piwo  Jak znajdziesz troche czasu to pomysl i sam dojdziesz do wniosku, ze to kto na kogo kapowal przesladuje rzadzacych po dzien dzisiejszy i moze wlasnie dlatego efekty ich rzadow sa takie, jakie sa. Dobrej nocy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ze niby gdzie tu o jakiś niezłomnych napisałem?
Wmawianie,to Twoja specjalnośc,nie mam zamiaru konkurować Cytat z Ciebie Zeby kogoś szantażować ,to ten szantazowany musiał czymś tam wcześniej się zeszmacić,bo niby czym mógł byc szantażowany?Dawanie argumentow takim PISdzielcom jak Ty to moja specjalnosc  Natomiast Twoja to wypieranie sie swoich slow i odwracanie kota ogonem, jak przystalo na fana Najwiekszego Klamcy RP - Jarusia. Spij w pokoju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
amkwish jestem pomocnikiem hydraulika To masz szansę popracować przy kolejnym euro-cudzie: Atomowa fuszerka [ polityka.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
"Bezpotrzebnie wsadzili holender i trojnik puszcza"  Wracam do Barcelony, do zobaczenia za pare miesiecy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
IPN zlikwidowałbym bo nie działa, dekomunizacji już się nie da zrobić, bo wiedza jest tylko w głowach, a nikt jej przez 20 lat nie wyciągnął, nikomu tak naprawdę na tym nie zależy. Co do Macierewiczów, bądźmy szczerzy, nie osiągnęli nic, IPN używają tylko do zagrywek politycznych, bardziej bym się bał, że zaczną tam tworzyć niż odkrywać. Dla ludzi, teraz ważne jest lepsze prawo, mniejsze podatki i mniejsza biurokracja niż te tanie zagrywki polityczne. Oczywiście wszystkie obecne archiwa bym otworzył i dał dostęp każdemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
żeby nie było, jak jeszcze byłem naiwny i głosowałem, wierzyłem w IPN i szukanie prawdy historycznej, teraz w to nie wierzę, rządzili już wszyscy i nikt nic nie zrobił. Choć najgorsi dla mnie są wciąż PiSowcy, pseudopatrioci, którzy mogli wszystko a nie zrobili nic, SLD czy PO przynajmniej nie udaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
możliwe , bo populacjami mozna manipulowac bez problemu , jak to się robi polecam ksiazki Zajdla czy Lema
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
oto przyklad manipulacji polskiegognoma  , nie chodzi o samą tresc ustawy, ktora jest wprost komunistyczna , ale o jej przeciwnikow skoro nazywaja Obame antychcrystem (a kto go konkretnie tak nazywa dla manipulatorów jest nieważne ) to musza byc sami nienormalni , a skoro tak , to ustawa jest ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Eldo, zupelnie nie zrozumiales...mnie sie ta ustawa nie podoba, przynajmniej zarys, bo nie jestem zainteresowany polityka zdrowotna tych imperialistow na tyle, by sie meczyc przez 500 stron tego dokumentu. Nie uwazam tez Obamy za jakies zbawienie. Wiecej, im mniej takich socjalistow, tym lepiej. Inna sprawa, ze przy Bushu kazdy frajer wyglada dobrze.
Ale chodzi o sam fakt...juz nie pamietasz kto nazywal Obame szatanem? Tylko i wlacznie o to mi sie rozchodzilo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Swoja droga malo kto tu tak dobrze manipuluje jak Ty...juz zapomniales slynny zrownowazony budzet Zyty?  Tak sie zastanawiam z tym PO...a moze w koncu Polacy zaczeli myslec? I dane, na ktore PO ma min. wplyw nie wplywaja na poparcie? Ale to bedzie mozna ocenic za jakies 2-3 latka wtedy, kiedy PO bedzie musiala zaplacic za opieszalosc spowodowana wyborami, a notorycznie usprawiedliwiana glowa panstwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Ale chodzi o sam fakt...juz nie pamietasz kto nazywal Obame szatanem? Tylko i wlacznie o to mi sie rozchodzilo. pamiętam  manipulacja "czarnych" ma bardzo długą tradycję , prawda Tomku  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
to proste, "inteligenci" łykną wszystko, kazdy kit wciskany przez media, wystarczy poczytać sobie wpisy jerome czy polskiegognoma kłopoty gospodarcze to wina "kryzysu światowego" a Tusk i tak nas ochronił przed jeszcze gorszym ale najważniejsze dla wypranych mózgów wykształciuchów jest to że moga należeć do "elity", do "europejczyków", do "inteligencji" bo popierają światłe PO, i mogą być z dumni z tego że nie należą do "wieśniaków", "przygłupów", "zacofańców" popierających "bolszewicki" PiS to jest całe sedno, takie poparcie dla PO wynika z propagandy mediów i ulegajej jej grupie chcących się dowartościować wykształciuchów
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
to proste, "inteligenci" łykną wszystko, kazdy kit wciskany przez media, wystarczy poczytać sobie wpisy jerome czy polskiegognoma kłopoty gospodarcze to wina "kryzysu światowego" a Tusk i tak nas ochronił przed jeszcze gorszym ale najważniejsze dla wypranych mózgów wykształciuchów jest to że moga należeć do "elity", do "europejczyków", do "inteligencji" bo popierają światłe PO, i mogą być z dumni z tego że nie należą do "wieśniaków", "przygłupów", "zacofańców" popierających "bolszewicki" PiS to jest całe sedno, takie poparcie dla PO wynika z propagandy mediów i ulegajej jej grupie chcących się dowartościować wykształciuchów a jak w takim razie nazwałbyś ludzi wierzących, że Jarosław Kaczyński jest lekiem na wszystko i zrobi na drugi złoty wiek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
- Kaczyński na pewno nie zostanie prezydentem, - dlaczego? - po jutrze koronacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
"- Wicia! Sto razy mówił, że masz nienawidzić całe to Kargulowe plemię. - Ale ja tak patrząc nienawiść w sobie potęguje. Jak sie napatrzę i w nocy sie przyśni, to jej tak nienawidzę, że strach."
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
A propo tych cyrków z euro jajkami przypomniał mi się jeden z odcinków 'Świata wg Kiepskich', co prawda czasami humor bardzo niskich lotów ale pastisz społeczeństwa i ogólnie otaczającego nas świata bardzo trafiony. W tym odcinku Ferdek nie mógł przejść Eurobramki która dokonywała selekcji kto może wejść do Unii a kto sie nie nadaje bo nie pasuje. Ferdziu jak to Ferdziu no nie pasował. Ja nie jestem eurosceptykiem ale pamiętam że wtedy byłem mocno po stronie Ferdka jak miał w dupie tą całą euro-śmietankę towarzyską z łysą mendą paździochem na czele i teraz jak czytam te biurokratyczne głupoty to nadal 'trzymam z ferdkiem'
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|