Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Shanti
amkwish jestem pomocnikiem hydraulika

Nie bede sie znecal opowiesciami ile czasu hydraulik przepychal zapchany kibel.

A tak serio to pokazales,ze masz jaja, piwo piwo

Jak znajdziesz troche czasu to pomysl i sam dojdziesz do wniosku, ze to kto na kogo kapowal przesladuje rzadzacych po dzien dzisiejszy i moze wlasnie dlatego efekty ich rzadow sa takie, jakie sa.

Dobrej nocy !

Bonus: Unibet
forty #3768377 24/03/2010 06:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by forty
ze niby gdzie tu o jakiś niezłomnych napisałem?

Wmawianie,to Twoja specjalnośc,nie mam zamiaru konkurować

Cytat z Ciebie

Zeby kogoś szantażować ,to ten szantazowany musiał czymś tam wcześniej się zeszmacić,bo niby czym mógł byc szantażowany?

Dawanie argumentow takim PISdzielcom jak Ty to moja specjalnosc cool

Natomiast Twoja to wypieranie sie swoich slow i odwracanie kota ogonem, jak przystalo na fana Najwiekszego Klamcy RP - Jarusia.

Spij w pokoju papa

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Shanti
amkwish jestem pomocnikiem hydraulika
To masz szansę popracować przy kolejnym euro-cudzie:
Atomowa fuszerka [polityka.pl]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ݀$
Originally Posted by Shanti
amkwish jestem pomocnikiem hydraulika
To masz szansę popracować przy kolejnym euro-cudzie:
Atomowa fuszerka [polityka.pl]

"Bezpotrzebnie wsadzili holender i trojnik puszcza" smile

Wracam do Barcelony, do zobaczenia za pare miesiecy piwo

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
IPN zlikwidowałbym bo nie działa, dekomunizacji już się nie da zrobić, bo wiedza jest tylko w głowach, a nikt jej przez 20 lat nie wyciągnął, nikomu tak naprawdę na tym nie zależy. Co do Macierewiczów, bądźmy szczerzy, nie osiągnęli nic, IPN używają tylko do zagrywek politycznych, bardziej bym się bał, że zaczną tam tworzyć niż odkrywać. Dla ludzi, teraz ważne jest lepsze prawo, mniejsze podatki i mniejsza biurokracja niż te tanie zagrywki polityczne. Oczywiście wszystkie obecne archiwa bym otworzył i dał dostęp każdemu.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
żeby nie było, jak jeszcze byłem naiwny i głosowałem, wierzyłem w IPN i szukanie prawdy historycznej, teraz w to nie wierzę, rządzili już wszyscy i nikt nic nie zrobił. Choć najgorsi dla mnie są wciąż PiSowcy, pseudopatrioci, którzy mogli wszystko a nie zrobili nic, SLD czy PO przynajmniej nie udaje.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
http://wiadomosci.onet.pl/2146181,12,olbrzymie_emocje_w_usa_obama_uznany_za_antychrysta,item.html

laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Bezrobocie rosnie,sprzedaz spada,dlug rosnie i rosnie rowniez poparcie dla partii rzadzacej [finanse.wp.pl] blush Czy to mozliwe?? Sa dwie mozliwosci:ktos wciska sadazowy kit,albo kilka mln Polakow to masochisci smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Bezrobocie rosnie,sprzedaz spada,dlug rosnie i rosnie rowniez poparcie dla partii rzadzacej [finanse.wp.pl] blush Czy to mozliwe?? Sa dwie mozliwosci:ktos wciska sadazowy kit,albo kilka mln Polakow to masochisci smile

możliwe , bo populacjami mozna manipulowac bez problemu , jak to się robi polecam ksiazki Zajdla czy Lema

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by polskignom
http://wiadomosci.onet.pl/2146181,12,olbrzymie_emocje_w_usa_obama_uznany_za_antychrysta,item.html

laugh laugh laugh

oto przyklad manipulacji polskiegognoma wink , nie chodzi o samą tresc ustawy, ktora jest wprost komunistyczna , ale o jej przeciwnikow skoro nazywaja Obame antychcrystem (a kto go konkretnie tak nazywa dla manipulatorów jest nieważne ) to musza byc sami nienormalni , a skoro tak , to ustawa jest ok grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Eldo, zupelnie nie zrozumiales...mnie sie ta ustawa nie podoba, przynajmniej zarys, bo nie jestem zainteresowany polityka zdrowotna tych imperialistow na tyle, by sie meczyc przez 500 stron tego dokumentu. Nie uwazam tez Obamy za jakies zbawienie. Wiecej, im mniej takich socjalistow, tym lepiej. Inna sprawa, ze przy Bushu kazdy frajer wyglada dobrze.

Ale chodzi o sam fakt...juz nie pamietasz kto nazywal Obame szatanem? Tylko i wlacznie o to mi sie rozchodzilo.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Swoja droga malo kto tu tak dobrze manipuluje jak Ty...juz zapomniales slynny zrownowazony budzet Zyty? wink

Tak sie zastanawiam z tym PO...a moze w koncu Polacy zaczeli myslec? I dane, na ktore PO ma min. wplyw nie wplywaja na poparcie? Ale to bedzie mozna ocenic za jakies 2-3 latka wtedy, kiedy PO bedzie musiala zaplacic za opieszalosc spowodowana wyborami, a notorycznie usprawiedliwiana glowa panstwa.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by polskignom
Ale chodzi o sam fakt...juz nie pamietasz kto nazywal Obame szatanem? Tylko i wlacznie o to mi sie rozchodzilo.

pamiętam grin manipulacja "czarnych" ma bardzo długą tradycję , prawda Tomku grin ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Bezrobocie rosnie,sprzedaz spada,dlug rosnie i rosnie rowniez poparcie dla partii rzadzacej [finanse.wp.pl] blush Czy to mozliwe?? Sa dwie mozliwosci:ktos wciska sadazowy kit,albo kilka mln Polakow to masochisci smile
to proste, "inteligenci" łykną wszystko, kazdy kit wciskany przez media, wystarczy poczytać sobie wpisy jerome czy polskiegognoma

kłopoty gospodarcze to wina "kryzysu światowego" a Tusk i tak nas ochronił przed jeszcze gorszym

ale najważniejsze dla wypranych mózgów wykształciuchów jest to że moga należeć do "elity", do "europejczyków", do "inteligencji" bo popierają światłe PO, i mogą być z dumni z tego że nie należą do "wieśniaków", "przygłupów", "zacofańców" popierających "bolszewicki" PiS

to jest całe sedno, takie poparcie dla PO wynika z propagandy mediów i ulegajej jej grupie chcących się dowartościować wykształciuchów

Nirtz #3769189 25/03/2010 00:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Nirtz
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Bezrobocie rosnie,sprzedaz spada,dlug rosnie i rosnie rowniez poparcie dla partii rzadzacej [finanse.wp.pl] blush Czy to mozliwe?? Sa dwie mozliwosci:ktos wciska sadazowy kit,albo kilka mln Polakow to masochisci smile
to proste, "inteligenci" łykną wszystko, kazdy kit wciskany przez media, wystarczy poczytać sobie wpisy jerome czy polskiegognoma

kłopoty gospodarcze to wina "kryzysu światowego" a Tusk i tak nas ochronił przed jeszcze gorszym

ale najważniejsze dla wypranych mózgów wykształciuchów jest to że moga należeć do "elity", do "europejczyków", do "inteligencji" bo popierają światłe PO, i mogą być z dumni z tego że nie należą do "wieśniaków", "przygłupów", "zacofańców" popierających "bolszewicki" PiS

to jest całe sedno, takie poparcie dla PO wynika z propagandy mediów i ulegajej jej grupie chcących się dowartościować wykształciuchów

a jak w takim razie nazwałbyś ludzi wierzących, że Jarosław Kaczyński jest lekiem na wszystko i zrobi na drugi złoty wiek?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
- Kaczyński na pewno nie zostanie prezydentem,
- dlaczego?
- po jutrze koronacja grin

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
jak tam na zlocie bylo?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by ELDORADO
"- Wicia! Sto razy mówił, że masz nienawidzić całe to Kargulowe plemię.
- Ale ja tak patrząc nienawiść w sobie potęguje.
Jak sie napatrzę i w nocy sie przyśni, to jej tak nienawidzę, że strach."


Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
A propo tych cyrków z euro jajkami przypomniał mi się jeden z odcinków 'Świata wg Kiepskich', co prawda czasami humor bardzo niskich lotów ale pastisz społeczeństwa i ogólnie otaczającego nas świata bardzo trafiony. W tym odcinku Ferdek nie mógł przejść Eurobramki która dokonywała selekcji kto może wejść do Unii a kto sie nie nadaje bo nie pasuje. Ferdziu jak to Ferdziu no nie pasował. Ja nie jestem eurosceptykiem ale pamiętam że wtedy byłem mocno po stronie Ferdka jak miał w dupie tą całą euro-śmietankę towarzyską z łysą mendą paździochem na czele i teraz jak czytam te biurokratyczne głupoty to nadal 'trzymam z ferdkiem'

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, ANZELMO, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,560 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1